ČFO > 12 - Zlínský kraj > Ligové soutěže > Rozlosování ligové soutěže

Rozlosování ligové soutěže

1.2.11 | Adam Pernica Přečteno: 1787×

Omlouvám se, že to musí být napsané takto, ale momentálně web není zcela v provozu. Pro všechny hráče ligové soutěže je zde rozpis kol. Kontakty a hrací místa najdete pod rozpisem.

Do doby než bude v provozu web mi zasílejte výsledky, buď na moje tel. číslo: 777 211 192, na email adam.pernica@seznam.cz zápis o utkání, nebo mi je pište zde do komentářů. Přeji pěkné herní zážitky.

 

VAROVÁNÍ!!!

Pokud si domluvou změníte termín zápasu, musíte mi zaslat výsledek do 10 dnů od daného termínu, nebo mi podat důvod o delším odložení zápasu. Pokud nedostanu výsledek, ani info proč se zápas neodehrál, kontumuji zápas zápas ve prospěch domácích!

 

ROZPIS KOL








Kolo Domácí Hosté Den Datum Čas Hrací místo
1 3X BLOND Tornádo Ne 6.2.2011 18:00 U splavu
1 !!! VOLNO !!! 4P junioři Ne 6.2.2011 18:00
1 ValmezCity Reprezent 4P Bystřice Ne 6.2.2011 18:00 melody
1 4P Bambulee Ne 6.2.2011 18:00 melody
1 Wagon Rapid team Ne 6.2.2011 18:00 Klub 3 Opice
2 3X BLOND !!! VOLNO !!! Ne 13.2.2011 18:00 U splavu
2 Bambulee Wagon Ne 13.2.2011 18:00 U splavu
2 4P Bystřice 4P Ne 13.2.2011 18:00 melody
2 4P junioři ValmezCity Reprezent Ne 13.2.2011 18:00 melody
2 Tornádo Rapid team Ne 13.2.2011 18:00 bowling devítka
3 !!! VOLNO !!! Tornádo Ne 27.2.2011 18:00
3 ValmezCity Reprezent 3X BLOND Ne 27.2.2011 18:00 melody
3 4P 4P junioři Ne 27.2.2011 18:00 melody
3 Wagon 4P Bystřice Ne 27.2.2011 18:00 Klub 3 Opice
3 Rapid team Bambulee Ne 27.2.2011 18:00 melody
4 3X BLOND 4P Ne 6.3.2011 18:00 U splavu
4 !!! VOLNO !!! ValmezCity Reprezent Ne 6.3.2011 18:00
4 4P Bystřice Rapid team Ne 6.3.2011 18:00 melody
4 4P junioři Wagon Ne 6.3.2011 18:00 melody
4 Tornádo Bambulee Ne 6.3.2011 18:00 bowling devítka
5 ValmezCity Reprezent Tornádo Ne 20.3.2011 18:00 melody
5 4P !!! VOLNO !!! Ne 20.3.2011 18:00 melody
5 Wagon 3X BLOND Ne 20.3.2011 18:00 Klub 3 Opice
5 Rapid team 4P junioři Ne 20.3.2011 18:00 melody
5 Bambulee 4P Bystřice Ne 20.3.2011 18:00 U splavu
6 3X BLOND Rapid team Ne 27.3.2011 18:00 U splavu
6 !!! VOLNO !!! Wagon Ne 27.3.2011 18:00
6 ValmezCity Reprezent 4P Ne 27.3.2011 18:00 melody
6 4P junioři Bambulee Ne 27.3.2011 18:00 melody
6 Tornádo 4P bystřice Ne 27.3.2011 18:00 bowling devítka
7 4P Tornádo Ne 10.4.2011 18:00 melody
7 Wagon ValmezCity Reprezent Ne 10.4.2011 18:00 Klub 3 Opice
7 Rapid team !!! VOLNO !!! Ne 10.4.2011 18:00 melody
7 Bambulee 3X BLOND Ne 10.4.2011 18:00 U splavu
7 4P Bystřice 4P junioři Ne 10.4.2011 18:00 melody
8 3X BLOND 4P Bystřice Ne 17.4.2011 18:00 U splavu
8 !!! VOLNO !!! Bambulee Ne 17.4.2011 18:00
8 ValmezCity Reprezent Rapid team Ne 17.4.2011 18:00 melody
8 4P Wagon Ne 17.4.2011 18:00 melody
8 Tornádo 4P junioři Ne 17.4.2011 18:00 bowling devítka
9 Wagon Tornádo Ne 24.4.2011 18:00 Klub 3 Opice
9 Rapid team 4P Ne 24.4.2011 18:00 melody
9 Bambulee ValmezCity Reprezent Ne 24.4.2011 18:00 U splavu
9 4P Bystřice !!! VOLNO !!! Ne 24.4.2011 18:00 melody
9 4P junioři 3X BLOND Ne 24.4.2011 18:00 melody
10 Rapid team Wagon Ne 1.5.2011 18:00 melody
10 Bambulee 4P Ne 1.5.2011 18:00 U splavu
10 4P Bystřice ValmezCity Reprezent Ne 1.5.2011 18:00 melody
10 4P junioři !!! VOLNO !!! Ne 1.5.2011 18:00 melody
10 Tornádo 3X BLOND Ne 1.5.2011 18:00 bowling devítka
11 !!! VOLNO !!! 3X BLOND Ne 8.5.2011 18:00
11 ValmezCity Reprezent 4P junioři Ne 8.5.2011 18:00 melody
11 4P 4P Bystřice Ne 8.5.2011 18:00 melody
11 Wagon Bambulee Ne 8.5.2011 18:00 Klub 3 Opice
11 Rapid team Tornádo Ne 8.5.2011 18:00 melody
12 3X BLOND ValmezCity Reprezent Ne 22.5.2011 18:00 U splavu
12 Bambulee Rapid team Ne 22.5.2011 18:00 U splavu
12 4P Bystřice Wagon Ne 22.5.2011 18:00 melody
12 4P junioři 4P Ne 22.5.2011 18:00 melody
12 Tornádo !!! VOLNO !!! Ne 22.5.2011 18:00 bowling devítka
13 ValmezCity Reprezent !!! VOLNO !!! Ne 29.5.2011 18:00 melody
13 4P 3X BLOND Ne 29.5.2011 18:00 melody
13 Wagon 4P junioři Ne 29.5.2011 18:00 Klub 3 Opice
13 Rapid team 4P Bystřice Ne 29.5.2011 18:00 melody
13 Bambulee Tornádo Ne 29.5.2011 18:00 U splavu
14 3X BLOND Wagon Ne 5.6.2011 18:00 U splavu
14 !!! VOLNO !!! 4P Ne 5.6.2011 18:00
14 4P Bystřice Bambulee Ne 5.6.2011 18:00 melody
14 4P junioři Rapid team Ne 5.6.2011 18:00 melody
14 Tornádo ValmezCity Reprezent Ne 5.6.2011 18:00 bowling devítka
15 4P ValmezCity Reprezent Ne 12.6.2011 18:00 melody
15 Wagon !!! VOLNO !!! Ne 12.6.2011 18:00 Klub 3 Opice
15 Rapid team 3X BLOND Ne 12.6.2011 18:00 melody
15 Bambulee 4P junioři Ne 12.6.2011 18:00 U splavu
15 4P Bystřice Tornádo Ne 12.6.2011 18:00 melody
16 3X BLOND Bambulee Ne 19.6.2011 18:00 U splavu
16 !!! VOLNO !!! Rapid team Ne 19.6.2011 18:00
16 ValmezCity Reprezent Wagon Ne 19.6.2011 18:00 melody
16 4P junioři 4P Bystřice Ne 19.6.2011 18:00 melody
16 Tornádo 4P Ne 19.6.2011 18:00 bowling devítka
17 Wagon 4P Ne 3.7.2011 18:00 Klub 3 Opice
17 Rapid team ValmezCity Reprezent Ne 3.7.2011 18:00 melody
17 Bambulee !!! VOLNO !!! Ne 3.7.2011 18:00 U splavu
17 4P Bystřice 3X BLOND Ne 3.7.2011 18:00 melody
17 4P junioři Tornádo Ne 3.7.2011 18:00 melody
18 3X BLOND 4P junioři Ne 10.7.2011 18:00 U splavu
18 !!! VOLNO !!! 4P Bystřice Ne 10.7.2011 18:00
18 ValmezCity Reprezent Bambulee Ne 10.7.2011 18:00 melody
18 4P Rapid team Ne 10.7.2011 18:00 melody
18 Tornádo Wagon Ne 10.7.2011 18:00

bowling devítka

 

SEZNAM DRUŽSTEV V LIGOVÉ SKUPINĚ







Družstvo Kapitán Telefon E-mail Hrací místo Ulice HM Obec HM
3X BLOND Kadleček Josef +420 739 967 432
U splavu U splavu 1352 Vsetín

4P

Pernica Adam +420 777 211 192 adam.pernica@seznam.cz melody
Rožnov pod Radhoštěm

4P bystřice

Pražák Jan +420 731 494 939 bonecrush@centrum.cz melody
Rožnov pod Radhoštěm

4P junioři

Kraus Daniel +420 776 035 485
melody
Rožnov pod Radhoštěm

Bambulee

Olšák Radek +420 720 628 694
U splavu U splavu 1352 Vsetín

Rapid team

Kulišťák Martin +420 736 732 084 MartinKulistak@seznam.cz
melody
Rožnov pod Radhoštěm

Tornádo

Hloušek Martin +420 776 137 133 vampik85@seznam.cz bowling devítka
Zlín

ValmezCity Reprezent

Horník Michal +420 737 521 140 rodriguezz@seznamc.z melody
Rožnov pod Radhoštěm

Wagon

Pivoda Marek +420 773 091 235 jackacc@centrum.cz Klub 3 Opice Mostecká 326 Vsetín

Vložit komentář

Pokud chceš napsat komentář, musíš se přihlásit.