ČFO > 12 - Zlínský kraj > Ligové soutěže > Noví administrátoři a přihlášení do ligy

Noví administrátoři a přihlášení do ligy

8.11.10 | Adam Pernica Přečteno: 1463×

Zdravíme všechny hráče stolního fotbálku. V letošní sezóně budeme mít na starosti Zlínský kraj – Adam Pernica společně s Petrem Pospěchem, takže kdyby jste chtěli cokoli ohledně fotbálku u nás vědět, kontaktujte nás na telefonní čísla nebo e-mail uveden níže.

Tel:

Adam Pernica - 777 211 192

Petr Pospěch  - 725 389 944

Byli bychom rádi, kdybyste do konce listopadu zaslali přihlášku do ligy na e-mail adam.pernica@seznam.cz , nebo nám ji dali na 1. Zlínském poháru. Datum naleznete v brzké době na termínovce. Snad se letošní sezóna vydaří a bude plná zajímavých výsledků, co se Zlínského kraje týče. Už se na vás všechny těšíme.

Komentáře

+/- ... Kmínek Luděk 8.11.10 v 16:53

Gratulace!

+/- Zlinsky kraj Hloušek Martin 9.11.10 v 17:49

Super ! Tesim se na ligu. Taky gratuluji .-)

+/- POHÁRY Vetyška Richard 16.11.10 v 05:07

ČISTĚ PŘEDBĚŽNĚ, RÁD BYCH VĚDĚL, JAKÉ JSOU VYMYŠLENÉ TERMÍNY A MÍSTA NA PRVNÍ LETOŠNÍ ZLÍNSKÉ POHÁRY?
DÍK VETY

+/- becko Hloušek Martin 16.11.10 v 18:24

Uvedomuji si, ze vetsina Becek bude Roznov/Vsetin. Ale vzhledem k tomu, ze se to jmenuje zlinske B, mohl by byt aspon 1 - 2 turnaje ve Zline. V restauraci/hospode Bowling Devitka ve Zline jsou 2 Rosengarty, takze by se to dalo urcite vymyslet. Vsak urcite jeste o tom pokecame a snad se to povede domluvit

+/- zlínské poháry Pernica Adam 16.11.10 v 19:14

To vety: nemůžu vymýšlet více termínovek najednou, protože nevím kdy budu mít o víkendu s Petrem čas, ale první zlínský pohár bude asi do měsíce nejspíš u opic na Vsetíně. Do týdne ho dám do termínovky.

To Vamp: promluvíme si o tomhle na turnaji, každopádně minimálně jeden u vás bude určitě, zasloužíte si to .

+/- zlin Hloušek Martin 17.11.10 v 12:50

Diky za info. Uz me zajima jen jedina vec. Vicikovi jsem psal uz mnohokrat, i Souckovi jsem psal. Jde o pohar a medaile za minuly rok. Bylo mi odpovezene, ze Vicik usporada turnaj a tam se ceny predaji. Uz bude prosinec a nic se nedeje. Jsme z toho hodne zklamani a je to trapas jako prase. Dali jsme do toho dost penez a tohle ubira dost motivace dal hrat. S takovou se nikdy zakladna v nasem kraji nerozroste, ale bude se snizovat.

+/- poháry Souček Josef 18.11.10 v 12:56

Poháry i medaile jsou pro vás připravené, dostanete je u přiležitosti prvního krajského poháru.

+/- medaile a pohar Hloušek Martin 27.11.10 v 16:04

ok, diky

+/- terminy na zlinske pohary Vetyška Richard 29.11.10 v 08:59

Jen mam prosbicku ohledne terminu na béčka. Byl bych velice rád, kdyby se termínovka aktualizovala alespon pár týdnů dopředu(né týden či dva). Myslím že by to vyhovovalo nejen mě, abychom si udělali čas na danný termín. Mockrát děkuju. vety

+/- becko Hloušek Martin 29.11.10 v 20:52

Souhlasim s Vetym

+/- Zlínské B Pernica Adam 3.12.10 v 16:06

Budu se snažit to tady dávat co nejdřív, nejspíš bude teď zlínské B 19. prosince u opic, ale ještě to není jisté..., čekám na odpověď od majitele hospody.

+/- výsledky na rožku Vetyška Richard 3.3.11 v 05:24

čest Adame,
mám takovou prosbičku.
Někde se asi vloudila nějaká chybička.
V jedničkách jsem zkončil na 5. místě kde jsem porazil Hlouška a o 4. místo jsem hrál s Goldosem, který porazil mě.
Ve výsledku jsem na 7.místě s Hlouškem a na 5. místě je Schneider z brna, kterého jsem v naší cestě pavoukem hrát neviděl.
Dále ve dvojicích jsme s Jeanem zkončili na 9. místě, kde jsme v levo hráli s Danem Krausem a porazil nás Nešovič.
Vzhledem k tomu, že jsme hráli s nešovičem o 7. místo, nechápu proč jsme na místě 17. a Dan Kraus byl taky na stejné 17. pozici, když vím, že už další hráči vypadli kola před námi.
Nevím, z jakého důvodu se výsledky zamotaly, chtěl bych hlavně do budoucna upozornit na pečlivější zápisy výsledků.