ČFO > 12 - Zlínský kraj > Turnaje > Drtivý dopad z Valašska

Drtivý dopad z Valašska

12.5.09 | Petr Pražák Přečteno: 1175×

Pospěch, Drda, Pernica a spol dominovali na nedávném Českém poháru v Libčanech

Turnaj jak z moravské pohádky, i tak by se dal nazvat odehraný turnaj v Libčanech u Hradce Králové. Hned ze začátku krásným druhým místem uspěla Petra Klímová v dámském turnaji dvojic. V hlavní a ostře sledované disciplíně Open Doubles se z vítězství radovali Petr Pražák & Aleš Brabenec, druhé místo obsadila dvojice Adam Pernica & Lukáš Horký a na třetím Petr Pospěch s Pavolem Kováčikem, dobrým čtvrtým místem to podtrhnul Jan Kaspřík s Pepou Egerem. Takovou dominanci na Českém poháru Morava ještě nezažila, není se čemu divit, že oslavy a zpěv se protáhly do ranních hodin v místní krčmě. Suma sumárum, z hlavních Open disciplín šlo z 9 možných 7 pohárů na Moravu, senzace. 

V neděli v kategorii Open Singles Aleš Brabenec podtrhl dobrou formu druhým místem a stal se nejlepším hráčem turnaje. V 2ballu se z vítězství radovala dvojice Petr Pospěch & Radek Drda. Ještě stojí za to zmínit 3 místo Jana Kovaříka v disciplíně Goalie war. Přejme si, aby v tomto tempu pokračovaly i další velké turnaje a Morava potvrdila stoupající formu. Dosažené úspěchy jen potvrzují stoupající zájem o náš sport, jak Zlínsko tak Brněnsko má spousty nových nadějných hráčů, kteří by mohli vystrčit růžky již na blížícím se Českém poháru přímo v kolébce Zlínska a to v Rožnově pod Radhoštěm ve dnech 13-14.6. Na horké domácí půdě by mohly být výsledky přinejmenším obdobné :)

Nehledě na to, že ČP v Libčanech postrádal účast moravských hráčů jako jsou Zuba, Wolný, Pražák J., Kreisler, Stehlík a další.

 

 

 

 

 

úspěšní Valaši, zleva Pospěch, Pernica, Drda

Vložit komentář

Pokud chceš napsat komentář, musíš se přihlásit.