ČFO > 12 - Zlínský kraj > Turnaje > Reportáž ze Zlínského poháru v Rožnově

Reportáž ze Zlínského poháru v Rožnově

19.3.09 | Petr Pražák Přečteno: 1287×

Bylo se na co dívat..

Zdravím všechny přátele stolního fotbálku!

V sobotu se konalo další pokračování Zlínských pohárů na Valašsku, k turnaji hrál DJ samé pecky, které se dobře prolínaly se zvuky řinčících tyčí na stolních fotbálcích. V cenách se rozdělovalo pěkných 2500 kč a tekuté ceny pro nejlepší amatérské dvojice. Turnaje se zúčastnilo 25 dvojic, což jen dokazuje stoupající zájem o tuto hru na Zlínsku, dorazily týmy z Ostravy, Otrokovic, Vsetínu i Olomouce, za což jim patří velké díky. Připraveny byly 3 stoly Rosengart, kterých by pro rychlejší průběh turnaje bylo potřeba více.

Před finálovými zápasy pomalu začala v nejprestižnějším klubu na Rožnovsku diskotéka, takže finálové zápasy probíhaly v obklopení davu lidí, což mělo za příčinu neopakovatelnou atmosféru a každý účastník finálových zápasů byl z atmosféry velmi dojat a cítil důležitost okamžiku. V dramatickém finálovém zápase se nakonec z vítězství radovala domácí dvojice – Radek Drda a Petr Pospěch, kteří zdolali Ostravskou dvojici Jana Kaspříka s Pavlem Grůšou. Nejlepší amatérskou dvojicí se stala dvojice z Olomouce Shadow s Klimentem, kteří udolali až v prodloužení místní špičkovou dvojici Rudolf Hlucháň, Jan Němec.

Další turnaj bude na programu někdy v polovině Května a tentokrát chtějí organizátoři pojmout turnaj ve větším, takže bude k dispozici více stolů a především větší dotace a sponzorské dary, takže se máme na co těšit,

odkaz na pěkné video z turnaje -

http://www.youtube.com/watch?v=gLmNgA-6Hvk&feature=channel_page

Admin

Vložit komentář

Pokud chceš napsat komentář, musíš se přihlásit.