Novinky

9.10.08 | Petr Pražák Přečteno: 1584×

Přihlášené týmy,losování, následující postup

Seznam přihlášených družstev:

Už jsme tam byli             (Vsetín)
Tornádo                            (Otrokovice)
Common Rail                   (Rožnov - obhájce titulu)
Espada                              (Rožnov)
Chytil Trefil                      (Vsetín)
Meteor                             (Valašské Meziříčí)
Mordor                            (Nivnice)
ValmezCity Reprezent  (Valašské Meziříčí)
Fklidu Team                    (Zlín)
Želechovice City            (Želechovice)
OE Bastards                    (Otrokovice)
Pár teček                         (Rožnov)
 
 
Letos bude na co koukat, až na 2 favorizované týmy se přihlásilo dalších 10 týmů, které budou svádět tuhý boj o příčky nejvyšší. Losování se bohužel musí posunout na příští týden, počítám, že v úterý by mohlo být rozlosováno - posun losu byl zapříčiněn pozdními platbami některých týmů. Hrát se bude pochopitelně 2 kolově a předpokládám, že jeden zápas bude co 14 dní. Na republiku družstev (nejlepší turnaj sezóny) hranou o letních prázdninách se kvalifikují 3 nejlepší týmy Zlínské ligy. Hodně zdaru!

Komentáře

+/- :) Frkal Martin 10.10.08 v 00:00

A kdo jsou ty dva favorizované týmy?:) doufám že tornádo a tornádo?:):)

+/- 2 frky & all Pražák Petr 10.10.08 v 02:24

Stát se může pochopitelně cokoliv, není nic lehkýho udržovat stabilně dobrou formu po celou sezónu. Každopádně jako favority jsem měl na mysli Common Rail a Espadu, kteří dle žebříčku SuperCZ si to rozdají o čelo, ale druhá věc je, že papírově silnější jsou od toho, aby byli překonáni. Takže kdyby ani jeden z těchto 2 týmů nevyhrál, pak by to byl jasný důsledek sílící konkurence na Zlínsku! Rozhodně jsou v lize černé koně, které budou krájet bod za bodem :) Už se na napínavé a nervy drásající výsledky moc těším.
Mimochodem, jedná se o zvednutí cen do ligy. Vítězové turnajů si zajisté všimli, že ceny vyplacené na krajském turnaji jsou z 65%. Zbytek jde na pokrytí turnaje a organizaci. Plánuje se, že těch 35% bude ukládáno v banku, na závěrečné vyhlášení ligy, kde by se veškeré vybrané peníze vyplatily ve finančních odměnách. Což by mohlo o nějakou tu tisícovku navýšit. Přesné garantované výhry vypíšu do konce října. Pokud to s těmi 35% vyjde, pak v lize budeme hrát skoro o dvojnásobek, než bylo v cenách loni.

+/- zlinska liga Hloušek Martin 11.10.08 v 17:47

Skvela prace. Ve Zline se Rocca bar rekonstruuje, takze tam bude jeste lepsi atmosfera a neopakovatelne fotbalkove zapasy
Kazdy tym bude bojovat. Urcite by jsme chteli zopakovat MCR druzstev, protoze to byl neopakovatelny zazitek
fotbalku zdar

Vložit komentář

Pokud chceš napsat komentář, musíš se přihlásit.