ČFO > 02 - Ústecký kraj > Turnaje > V. Mostecký pohár

V. Mostecký pohár

22.1.08 | Petr Horna Přečteno: 2713×

Na Nový rok v novém aneb Mostecký Pohár v BRISTOLU.

Tak tedy k věci. V lednu se konal další kus fotbálkovýho turnaje a jak již napověděl nadpis v novém, chce se mi říct, kabátě, no ale proč ne. V novém podniku určitě a tím podnikem byl již jmenovaný Bristol. Nové bylo i zařazení doplňkovýho turnaje a tím byla válka brankářů a abych byl přesnější ve výrazu tak „GOALIE WAR“. Tahleta ,řek bych, disciplína se mi docela líbila a myslim, že brankáři jsou dost ve výhodě ač se to na první pohled nezdá, nebo se snad mejlim? Přesvědčil mě i ten fakt, že se na třetím místě usadil Sepultura, na čtvrtym Sekáč, na druhym Mečoun( ti všichni ve dvojkách jsou vzadu, nebo ne? No Mečounem si tolik jistej nejsem) No a vítězství patřilo Černochovi, u toho si tou orientací(myslim tím útok nebo brána) nejsem jistej.Tak jsem tim tak proplul, že jsem vlastně napsal jak to ve finále dopadlo v tý válce. Sluší se tedy ještě zmínit o dvou stálicích a to o Pavli(umírtila se na 7.místě) a o Andy(která v tento večer nebyla v úplě nejlepší herní pohodě a zkončila 13-tá)Sluší se i zmínit ten fakt ,že vás bylo 27 borců.
 
   Do dvojic se vás přihlásilo 40 jedinců tudíž pouhých dvacet dvojek,ale jak říkám často, neměnilo to nic na zajímavosti a bojovnosti vás samotných.
Opět jste se ve dvojicích pěkně promíchali, pro někoho úspěšně, pro někoho s opačným výsledkem. Někdo si ponechal stejnou sestavu a to se mu vyplatilo. Například Tutinovi se Sankou, ti po porážce od Lávičky s Kučerou padli na 17.místo, odkud se odrazili a projeli béčkem jak namydlenej blesk až do finále „béčka“ a nejen tam, ale až do finále „áčka“!. Takoví borci to jsou ti dva, ten Sanka a Tutin. Pravdou je to, že hodně podobně ač ne tolik úspěšně makali béčkem i Speedy s Klátičem (7.místo), Tomba Nega (5.místo, na to je mimochodem usadili týmový parťáci Hanz Chrami (4.místo) a na konec čtvrtá dvojka byla Sekáč Pes, ti se ze 17.příčky probojovali na konečné 7.místo.
   Na pravý straně pavouka to byla nuda (to byl frk to snad víte) a do finále áčka se proštípali Fanouš s Mečounem a Klimplos s Lukynem. Vítězství v tomto klání šlo za druhou jmenovanou dvojkou. Ta prvně jmenovaná dostala ve finále béčka již úplně první jmenovanou dvojku které taktéž podlehli a tak celkové finále si daly tyhle již jmenované dvojky: Tutin Sanka vs. Klimplos Lukyn. Byl to napínavý boj plný tvrdých úderů a rychlých kontrů a spoustu tajmů, prostě mač jak má asi vypadat. No a nakonec to dobře dopadlo jsem jen trochu v šoku ...., pardon nechal jsem se trochu unést, pro již zmíněnou dvojici a to Klimplos Lukyn. To jsem to udělal napínavější než to skoro bylo co? Takže jak to nakonec dopadlo se dozvíte v příloze zvané „výsledková listina“.
 
    V jedničkách vás byla zase fůra a to 34, tak to nebudu rozpitvávat protože je toho fakt moc.
Jak to vypadalo, tak kdo si chtěl spravit chuť byl Lavi. Prděl na dvojky a vopřel se do jedniček a sekal to jak CLAASem o žních až do finále áčka, kde potkal Klimplose. Tam chvilku pokecali a Lavi poslal Klimplose na reparát do béčka ,tam ho s úspěchem na Černochovi složil a vrátil se do áčka. Ale ani tentokrát zkoušku na nejlepšího nesložil. Lavi to tento večer měl pod kontrolou a nikoho přes sebe nepustil. Čtvtý místo si vybojoval borec Kuba Horečný alias NEGA. Chtěl si jistě odvést pohár ,ale tentokrát to nevyšlo. Ale nezoufej už jsi byl na dosah, tak snad příště. Štěstí totiž přeje odvážným a taky se.. na velkou hromadu.
 
   Jinak tedy doufáme, že se vám na novém místě líbilo, protože se tam asi s největší pravděpodobností usídlíme.
BoB

Komentáře

+/- :D Horečný Jakub 22.1.08 v 10:10

Tak tak, tentokrát to nevyšlo... ale příště :)

+/- Bristol Džurdženík Tomáš 30.1.08 v 08:33

Jo líbilo se mi tam, maj tam vodku za 20 :)

+/- Válka brankářů Krampera Lukáš 13.2.08 v 07:26

4BoB: No sice se může zdát, že v goalie war jsou ve výhodě brankáři, ale v první pětce skončili čtyři ryzí útočníci, který občas vlezou do brány. Jedinej odkojenej golman tam byl Sepultura.

+/- GW Džurdženík Tomáš 13.2.08 v 09:03

A nevětší střelci z brány já s Klimplosem obsadili poslední místo, tady něco nehraje Tentokrát abstinuju...

Vložit komentář

Pokud chceš napsat komentář, musíš se přihlásit.