ČFO > 02 - Ústecký kraj > Zprávy z regionu > Ústecká multitable liga družstev

Ústecká multitable liga družstev

24.9.15 | Admin Nordcup Přečteno: 799×

Do 1.11. přijímáme přihlášky do multitable ligy.

Liga je řízena centrálně Výkonným výborem (dále jen VV).  Ústecká liga je určena minimálně pro tři hráče v týmu. Maximální počet hráčů v týmu není omezen. Liga se může hrát na jakémkoliv typu stolu (bez krycího skla), který je veřejně přístupný. Schválení hracího místa podléhá VV ČFO.

Platby za registrace jsou 300,- Kč za družstvo a 200,- Kč na osobu. Poplatek za družstvo jde do finančních cen, které jsou odvislé od počtu týmů v daném kraji. Liga v kraji se otevírá při přihlášení minimálně čtyř družstev. Nejlepší družstva z kraje mají nárok startovat na XVI. M ČR družstev.

Liga se hraje na 8 zápasů. Jednotlivé zápasy pak na dva vítězné legy do šesti. V utkání se hrají tři zápasy dvojic, tři zápasy jednotlivců, 1x 2 ball roller ball a zápas trojic, kdy si při každé brance mění hráči pozice. (Obránce drží dvě tyče a po gólu jedné ze stran, jde do zálohy, záloha míří na útočnou trojku a útočník jde do obrany. Takto se hráči střídají po každém gólu). Při nerozhodném výsledku rozhodují penalty, podobně jako je tomu na WCS týmů.

Přihlášky, které naleznete v příloze.

Přihlášky posílejte na email: vedouci@nordcup.cz

Vložit komentář

Pokud chceš napsat komentář, musíš se přihlásit.