ČFO > 00 - Česká foosballová organizace > Turnaje > MISTROVSTVÍ MORAVY - DVOJICE

MISTROVSTVÍ MORAVY - DVOJICE - Brno - 31.1.09

# Jméno Družstvo
1. Kovařík Jan
Plasgura Petr
Batyskaf

2. Mlejnek Miroslav
Nykodym Vojtěch
Wikings
Wikings
3. Kováčik Pavol
Šamaj Pavol


4. Kreisler Tomáš
Stehlík Michal
Rosengart
Batyskaf
5. Horký Lukáš
Pernica Adam

4P
5. Křepela Ladislav
Reljič Milan
Rosengart
Rosengart
7. Beh Tamás
Kiss Géza


7. Obert Radim
Pospíšil Tomáš

Studený 12°
9. Kaspřík Jan
Pražák Jan


9. Kodl Libor_III.
Kučera Josef
Czaras Hoolba
Banzai
9. Musiol Marcel
Tulej Jakub
FC Adámek Lučina
DYNAPEP TEAM
9. Poda Michal
Velart Alexandr
Skunci
Skunci
13. Brabenec Aleš
Pražák Petr
Batyskaf
4P
13. Klobušník Tomáš
Vrkoč Denis


13. Krchňák Zdeněk
Pospěch Petr

4P
13. Zuba Roman
Eger Josef
V.A.B. - AM75
Rosengart
17. Bednář Jan
Pulicar Oldřich
Pivovar Černá Hora
Pivovar Černá Hora
17. Beránek Karel
Wagner Martin
Big Kahuna
Načo Lamy
17. Douša Martin
Mádle David
Krutý Krůty Crew
Wikings
17. Drda Radek
Sviták Jakub

DYNAPEP TEAM
17. Holomoucká Šárka
Lávičková Pavlína
Krutý Krůty Crew
MACHETE
17. Kačer Michal
Štěpán David


17. Nyitrai Róbert
Paragh Zsolt


17. Slavík Matěj
Zechmeister Jan
Načo Lamy

25. Bajer Josef
Zirkl Martin
Czaras Hoolba
Czaras Hoolba
25. Basík Lukáš
Hruška Lukáš
Jenkíz
FC Budějovická
25. Kopeček Mojmír
Pišný Marek
Batyskaf

25. Kozák Ondřej
Kubů David

FS GARROTT
25. Lávička Milan
Volek Matěj
Banzai
Krutý Krůty Crew
25. Novotný František
Šebesta Petr
Authentic Amaters
Tyrkys Virgins
25. Šianský Miroslav
Zítka Michal
KKCalba

25. Vovčík Marek
Jalakša Martin


33. Balabán MIroslav
Vašíček Lukáš
Tatramat

33. Čmiko Jakub
Souček Josef
Strážci Vesmíru
Czaras Hoolba
33. Fischer Nikolas
Černý Martin
Skunci

33. Frkal Martin
Miklík Petr


33. Horák Luboš
Přibyl Jan
Pivovar Černá Hora
Pivovar Černá Hora
33. Horňáčková Simona
Vičík Josef
SK Slezská
Snipers
33. Hruška Jan
Szotkowski Radek

TJ Vopruzenina
33. Kačer Kamil
Šárková Lenka


33. Kapalka Martin
Plachý Tomáš
oE Bastards
oE Bastards
33. Kočnar Jan
Kopřiva Roman
DYNAPEP TEAM
Krutý Krůty Crew
33. Kříž Pavel
Kříž Vladimír


33. Pícha Filip
Sýkora Jaromír

Tornádo
33. Plasgurová_Holá Karolína
Jadlovcová Hana


33. Silná Magda
Křepelová Silvie


33. Suchomela Josef
Sedláček Lukáš
FCBB
Batyskaf
33. Wolný Petr
Zavoral Jan
BezZuby Stroj
Skunci
49. Borek Jan
Keprt Martin
New Green Power
New Green Power
49. Brychta Štěpán
Krška Jakub
Gbelínci

49. Čala Martin
Volná Kateřina


49. Čeněk Jiří
Skřivan Filip
Lamy ze země houskových lidí
Lamy ze země houskových lidí
49. Dědáčková Petra
Slabyhoudek Jiří

Pivovar Černá Hora
49. Fila Vladimír
Rouš Tomáš

Batyskaf
49. Foltýn Tomáš
Jurnečka Michal
STC
FC Jurnec Team
49. Hloušek Martin
Janota Tomáš
Tornádo
Tornádo
49. Hrubša Branislav
Chlumová Andrea
All-in
Banzai
49. Jurnečka Jiří
Šálovský Jaroslav
FC Jurnec Team
Válisti
49. Klusák Tomáš
Prachař Petr

S chutí spolu
49. Laciga Radek
Šůstek Martin
oE Bastards

49. Le Jan
Šidelko Filip

Garlando
49. Plasgura David
Šebesta Karel


49. Rett Jan
Šafář Pavel
MACHETE

49. Tkáč Marek
Kašková Lucie
KKCalba
K2