ČFO > 00 - Česká foosballová organizace > Vyhledávání v turnajích

Vyhledávání v turnajích

Jméno / Místo konání Datum Jméno Pořadí Hráčů
KP FSČ - jednotlivci
Bílina
18.1.20 Kůs Antonín
13. 23
KP FSČ - Válka Brankářů (KO)
Bílina
18.1.20 Kůs Antonín
9. 16
KP FSČ - dvojice KO
Bílina
18.1.20 Kačer Kamil
Kůs Antonín
5. 18
Czech Leonhart Open - Jednotlivci
TJ Pankrác
1.12.19 Kůs Antonín
65. 178
Czech Leonhart Open - Dvojice
TJ Pankrác
30.11.19 Kůs Antonín
Štěpán David
121. 133
Czech Leonhart Open - Penalty
TJ Pankrác
29.11.19 Kůs Antonín
25. 107
Czech LEONHART Open - Válka brankářů
TJ Pankrác
29.11.19 Kůs Antonín
65. 123
Mistrovství Plzně - Jedničky
Obchodní Akademie Plzeň
23.11.19 Kůs Antonín
2. 20
Mistrovství Plzně - Dvojice
Obchodní Akademie Plzeň
23.11.19 Kůs Antonín
Routner Jakub
3. 13
KP FSČ - dvojice KO
Louny
16.11.19 Kůs Antonín
Štěpán David
9. 26
KP FSČ - jednotlivci
Louny
16.11.19 Kůs Antonín
9. 43
KP FSČ - 2 ball (KO)
Louny
16.11.19 Kůs Antonín
Sokol René
9. 17
WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
12.11.19 Kůs Antonín
Hlavatý Michal
5. 8
FSČ Lovo Open - Jedničky
Lovosice
20.10.19 Kůs Antonín
4. 21
FSČ Lovo Open - Dvojice Handicap
Lovosice
19.10.19 Kačer Kamil
Kůs Antonín
9. 29
FSČ Lovo Open - Dvojice
Lovosice
19.10.19 Kačer Kamil
Kůs Antonín
4. 29
KP FSČ - jednotlivci
Ústí nad Labem
21.9.19 Kůs Antonín
5. 30
KP FSČ - dvojice KO
Ústí nad Labem
21.9.19 Kůs Antonín
Sokol René
9. 20
WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
14.5.19 Kůs Antonín
3. 8
WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
14.5.19 Kůs Antonín
Strnad Jan
3. 8
KP FSČ - jednotlivci
Chomutov
27.4.19 Kůs Antonín
17. 29
KP FSČ - dvojice KO
Chomutov
27.4.19 Kůs Antonín
Fischer Vladimír
5. 20
WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
9.4.19 Kůs Antonín
Foldin Jan
1. 7
WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
9.4.19 Kůs Antonín
1. 8
XXI. MČR - JEDNOTLIVCI
hotel ILF
7.4.19 Kůs Antonín
37. 47
XXI. MČR - DVOJICE
hotel ILF
6.4.19 Novák Petr
Kůs Antonín
5. 48
WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
2.4.19 Kůs Antonín
5. 8
Czech Leonhart Championship - OS
Praha - TJ Pankrác
17.3.19 Kůs Antonín
190. 198
Czech Leonhart Championship - Dvojice
Praha - TJ Pankrác
16.3.19 Kůs Antonín
Vávra Radek
65. 147
WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
12.3.19 Kůs Antonín
4. 8
WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
12.3.19 Kůs Antonín
Vávra Radek
3. 7
WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
26.2.19 Kůs Antonín
1. 8
WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
26.2.19 Kůs Antonín
Joachimovič Dušan
4. 7
SmallBalls Open - Jedničky
Plzeň
3.2.19 Kůs Antonín
9. 38
SmallBalls Open - Dvojice B
Plzeň
2.2.19 Kůs Antonín
Vávra Radek
5. 21
SmallBalls Open - Dvojice
Plzeň
2.2.19 Kůs Antonín
Vávra Radek
17. 34
WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
29.1.19 Kůs Antonín
Kreisler Tomáš
3. 8
WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
29.1.19 Kůs Antonín
1. 8
KP FSČ - jednotlivci
Bílina
19.1.19 Kůs Antonín
5. 33
KP FSČ - 2 ball (KO)
Bílina
19.1.19 Bočkaj Josef
Kůs Antonín
4. 12
KP FSČ - dvojice KO
Bílina
19.1.19 Kůs Antonín
Fischer Vladimír
5. 22
WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
15.1.19 Kůs Antonín
5. 8
WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
15.1.19 Kůs Antonín
Vávra Radek
1. 8
WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
18.12.18 Kůs Antonín
1. 8
WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
18.12.18 Kůs Antonín
Strnad Jan
1. 8
WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
11.12.18 Kůs Antonín
Vávra Radek
1. 8
WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
11.12.18 Kůs Antonín
2. 8
Czech Leonhart Open - Jednotlivci
Praha - TJ Pankrác
2.12.18 Kůs Antonín
17. 130
Czech Leonhart Open - PRO dvojice
Praha - TJ Pankrác
1.12.18 Vega Josemi
Kůs Antonín
25. 37
Czech Leonhart Open - Dvojice
Praha - TJ Pankrác
1.12.18 Zachar David
Kůs Antonín
33. 103
Czech Leonhart Open - Penalty
Praha - TJ Pankrác
30.11.18 Kůs Antonín
13. 84
Czech LEONHART Open - Válka brankářů
Praha - TJ Pankrác
30.11.18 Kůs Antonín
33. 94
KP FSČ - dvojice KO
Most - U Páji
24.11.18 Kačer Kamil
Kůs Antonín
3. 20
KP FSČ - jednotlivci
Most - U Páji
24.11.18 Kůs Antonín
7. 27
KP FSČ - Válka Brankářů (KO)
Most - U Páji
24.11.18 Kůs Antonín
4. 22
WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
20.11.18 Kůs Antonín
1. 8
WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
20.11.18 Kůs Antonín
Hlavatý Petr
7. 8
CZECH ROSENGART OPEN - OPEN SINGLES
Praha_hotel ILF
18.11.18 Kůs Antonín
9. 43
CZECH ROSENGART OPEN - DOUBLES B
Praha_hotel ILF
17.11.18 Kůs Antonín
Zachar David
1. 16
CZECH ROSENGART OPEN - OPEN DOUBLES
Praha_hotel ILF
17.11.18 Zachar David
Kůs Antonín
28. 39
WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
13.11.18 Kůs Antonín
1. 8
WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
13.11.18 Kůs Antonín
Králová Veronika
1. 8
ITSF WCS - DVOJICE (K)
World Series by Roberto Sport 2018
3.11.18 Rudolský David
Kůs Antonín
17. 8
ITSF WCS - JEDNOTLIVCI (K)
World Series by Roberto Sport 2018
2.11.18 Kůs Antonín
33. 10
FSČ Lovo Open - Dvojice
FSČ Lovo Open
28.10.18 Vaterka Marek
Kůs Antonín
17. 32
WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
23.10.18 Kůs Antonín
Hlavatý Michal
2. 8
WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
23.10.18 Kůs Antonín
1. 8
WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
16.10.18 Kůs Antonín
1. 8
WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
16.10.18 Kůs Antonín
Zachar David
2. 8
WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
2.10.18 Kůs Antonín
2. 8
WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
25.9.18 Kůs Antonín
1. 8
WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
25.9.18 Kůs Antonín
Blanický Tomáš
1. 8
ITSF WCS - DVOJICE (K)
World Series by Leonhart 2018
15.9.18 Blažek David
Kůs Antonín
33. 13
ITSF WCS - JEDNOTLIVCI (K)
World Series by Leonhart 2018
13.9.18 Kůs Antonín
129. 35
WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
11.9.18 Kůs Antonín
Blažek David
2. 8
WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
11.9.18 Kůs Antonín
5. 8
WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
4.9.18 Kůs Antonín
2. 8
WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
4.9.18 Blažek David
Kůs Antonín
5. 8
WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
7.8.18 Kůs Antonín
1. 8
WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
24.7.18 Kůs Antonín
1. 8
WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
24.7.18 Kůs Antonín
Blažek David
2. 8
WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
17.7.18 Kůs Antonín
3. 8
WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
17.7.18 Pištík Jonáš
Kůs Antonín
5. 8
WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
10.7.18 Kůs Antonín
Eger Josef
1. 8
WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
10.7.18 Kůs Antonín
1. 8
WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
5.6.18 Kůs Antonín
1. 7
WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
5.6.18 Kůs Antonín
Pištík Jonáš
2. 7
Mistrovství Rožnova - Jednotlivci
Rožnov pod Radhoštěm
27.5.18 Kůs Antonín
5. 27
Mistrovství Rožnova - Dvojice
Rožnov pod Radhoštěm
26.5.18 Kůs Antonín
Kaspřík Jan
5. 24
WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
22.5.18 Kůs Antonín
1. 8
WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
22.5.18 Kůs Antonín
Novák Petr
2. 8
WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
15.5.18 Kůs Antonín
Pospíšil Petr
5. 8
WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
15.5.18 Kůs Antonín
1. 8
WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
8.5.18 Kůs Antonín
1. 8
WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
8.5.18 Kůs Antonín
Vojtěchová Petra
2. 8
XX. MČR - JEDNOTLIVCI
hotel ILF
22.4.18 Kůs Antonín
9. 70
XX. MČR - DVOJICE
hotel ILF
21.4.18 Bajer Josef
Kůs Antonín
17. 52
WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
17.4.18 Kůs Antonín
1. 8
WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
17.4.18 Kůs Antonín
Blažek David
2. 8
WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
10.4.18 Kůs Antonín
Pištík Jonáš
1. 8
WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
3.4.18 Zeman Pavel
Kůs Antonín
4. 8
WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
3.4.18 Kůs Antonín
3. 8
WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
27.3.18 Kůs Antonín
1. 8
WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
27.3.18 Kůs Antonín
Foldin Jan
3. 8
Czech Leonhart Championship - OS
Praha - TJ Pankrác
25.3.18 Kůs Antonín
17. 145
Czech Leonhart Championship - Dvojice
Praha - TJ Pankrác
24.3.18 Doskočil Tomáš
Kůs Antonín
33. 107
Czech Leonhart Championship - PRO D.
Praha - TJ Pankrác
24.3.18 Doskočil Tomáš
Kůs Antonín
17. 42
Czech Leonhart Championship - Mixy
Praha - TJ Pankrác
23.3.18 Kůs Antonín
Pazourová Iva
25. 45
Czech Leonhart Championship - Penalty
Praha - TJ Pankrác
23.3.18 Kůs Antonín
49. 81
WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
20.3.18 Kůs Antonín
1. 8
WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
20.3.18 Kůs Antonín
Hlavatý Petr
1. 8
WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
13.3.18 Kůs Antonín
2. 8
WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
13.3.18 Kůs Antonín
Pištík Jonáš
1. 8
WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
6.3.18 Kůs Antonín
3. 8
WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
6.3.18 Kůs Antonín
Zeman Pavel
1. 8
WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
27.2.18 Kůs Antonín
Křikava David
1. 8
WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
27.2.18 Kůs Antonín
3. 8
WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
20.2.18 Kůs Antonín
1. 8
WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
20.2.18 Králová Veronika
Kůs Antonín
2. 7
KP FSČ - dvojice KO
Most
17.2.18 Kůs Antonín
Čížek David
5. 20
KP FSČ - jednotlivci
Most
17.2.18 Kůs Antonín
4. 27
SmallBalls Open - Jedničky
Plzeň
11.2.18 Kůs Antonín
5. 46
SmallBalls Open - Dvojice
Plzeň
10.2.18 Štěpán David
Kůs Antonín
5. 50
WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
6.2.18 Kůs Antonín
Trousil Matěj
3. 8
WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
6.2.18 Kůs Antonín
1. 8
WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
23.1.18 Kůs Antonín
1. 8
WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
23.1.18 Kůs Antonín
Honza Honza
2. 6
WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
16.1.18 Kůs Antonín
Kožíšek Kamil
3. 8
WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
16.1.18 Kůs Antonín
4. 8
WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
9.1.18 Kůs Antonín
1. 8
WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
9.1.18 Kůs Antonín
Kuchta Jozef
1. 8
WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
2.1.18 Kůs Antonín
3. 8
WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
2.1.18 Hlavatý Petr
Kůs Antonín
5. 8
WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
12.12.17 Kůs Antonín
1. 8
WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
12.12.17 Kůs Antonín
Blažek David
3. 8
FSČ FTB.cz LEONHART Tour - dvojice KO
Cítoliby
9.12.17 Kůs Antonín
Kačer Kamil
5. 15
FSČ FTB.cz LEONHART Tour - jedničky KO
Cítoliby
9.12.17 Kůs Antonín
5. 19
WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
5.12.17 Kůs Antonín
Hlavatý Petr
7. 8
Czech Leonhart Open - Jednotlivci
Praha - TJ Pankrác
3.12.17 Kůs Antonín
17. 148
Czech Leonhart Open - Dvojice
Praha - TJ Pankrác
2.12.17 Kostanjan Albert
Kůs Antonín
33. 127
Czech Leonhart Open - PRO dvojice
Praha - TJ Pankrác
2.12.17 Kostanjan Albert
Kůs Antonín
17. 40
Czech Leonhart Open - Speedball
Praha - TJ Pankrác
1.12.17 Kůs Antonín
Zawilowicz Grzegorz
9. 43
Czech Leonhart Open - Penalty
Praha - TJ Pankrác
1.12.17 Kůs Antonín
17. 79
WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
28.11.17 Kůs Antonín
2. 8
WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
28.11.17 Kůs Antonín
Pištík Jonáš
2. 8
WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
21.11.17 Kuchta Jozef
Kůs Antonín
1. 8
WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
21.11.17 Kůs Antonín
2. 8
KP FSČ - dvojice KO
Bílina
18.11.17 Klimpl Jiří
Kůs Antonín
2. 17
KP FSČ - jednotlivci
Bílina
18.11.17 Kůs Antonín
9. 29
WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
14.11.17 Kůs Antonín
1. 8
WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
14.11.17 Kůs Antonín
Bosman Frank
1. 8
CZECH ROSENGART OPEN - OPEN SINGLES
Hotel ILF
12.11.17 Kůs Antonín
4. 34
CZECH ROSENGART OPEN - OPEN DOUBLES
Hotel ILF
11.11.17 Kůs Antonín
Volek Jan
9. 38
WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
31.10.17 Kůs Antonín
Vega Josemi
1. 8
KP FSČ - dvojice KO
Zabrušany
28.10.17 Kůs Antonín
Zelenka Jiří
9. 23
KP FSČ - jednotlivci (KO)
Zabrušany
28.10.17 Kůs Antonín
5. 17
WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
24.10.17 Kůs Antonín
3. 8
WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
24.10.17 Kůs Antonín
Kostanjan Albert
3. 8
WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
17.10.17 Kůs Antonín
Vojtěchová Petra
2. 8
WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
17.10.17 Kůs Antonín
1. 8
WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
10.10.17 Kůs Antonín
1. 8
WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
10.10.17 Kůs Antonín
Blažek David
4. 8
ITSF WCS - JEDNOTLIVCI (K)
World Series by Leonhart 2017
17.9.17 Kůs Antonín
129. 32
ITSF WCS - DVOJICE (K)
World Series by Leonhart 2017
17.9.17 Kůs Antonín
Doskočil Tomáš
129. 16
WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
20.6.17 Kůs Antonín
Zachar David
2. 8
WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
20.6.17 Kůs Antonín
2. 8
WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
23.5.17 Kůs Antonín
2. 8
WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
23.5.17 Kůs Antonín
Hlavatý Petr
2. 5
WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
16.5.17 Vega Josemi
Kůs Antonín
5. 8
WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
9.5.17 Kůs Antonín
2. 8
WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
9.5.17 Kůs Antonín
Hlavatý Petr
3. 8
WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
2.5.17 Kůs Antonín
1. 8
WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
2.5.17 Doskočil Tomáš
Kůs Antonín
5. 8
WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
25.4.17 Kůs Antonín
1. 8
WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
25.4.17 Kůs Antonín
Novák Petr
3. 8
XIX. MČR - JEDNOTLIVCI
Hotel ILF Praha
31.3.17 Kůs Antonín
25. 40
Czech Leonhart Championship - OS
TJ Pankrác - Praha 4
12.3.17 Kůs Antonín
17. 126
Czech Leonhart Championship - Dvojice
TJ Pankrác - Praha 4
11.3.17 Kaspřík Jan
Kůs Antonín
33. 95
WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
28.2.17 Kůs Antonín
2. 8
WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
28.2.17 Kůs Antonín
Janura Zdeněk
1. 8
KP FSČ - jednotlivci
Most
18.2.17 Kůs Antonín
7. 29
KP FSČ - dvojice
Most
18.2.17 Kůs Antonín
Kačer Michal
5. 18
WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
14.2.17 Kůs Antonín
1. 8
WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
14.2.17 Hlavatý Petr
Kůs Antonín
1. 8
SmallBalls Open - Jedničky
Plzeň
12.2.17 Kůs Antonín
5. 24
SmallBalls Open - Dvojice
Plzeň
11.2.17 Kůs Antonín
Novák Petr
9. 32
WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
24.1.17 Kůs Antonín
1. 8
WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
24.1.17 Kůs Antonín
Šich Vítězslav
2. 8
Hector multitable Open - Jednotlivci
Hector Sport Centrum
15.1.17 Kůs Antonín
5. 23
Hector multitable Open - Dvojice
Hector Sport Centrum
14.1.17 Kladivo Michal
Kůs Antonín
5. 26
KP FSČ - dvojice
Most
17.12.16 Kladivo Michal
Kůs Antonín
1. 17
KP FSČ - jednotlivci
Most
17.12.16 Kůs Antonín
9. 25
WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
6.12.16 Kůs Antonín
Kuchta Jozef
1. 8
WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
6.12.16 Kůs Antonín
2. 8
Czech Leonhart Open - Jednotlivci
TJ Pankrác - Praha 4
4.12.16 Kůs Antonín
17. 94
Czech Leonhart Open - Dvojice
TJ Pankrác - Praha 4
3.12.16 Kůs Antonín
Bajer Josef
33. 80
KP FSČ - dvojice
Louny
26.11.16 Kůs Antonín
Nguyen David
5. 17
KP FSČ - jednotlivci
Louny
26.11.16 Kůs Antonín
2. 24
ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Hotel ILF
19.11.16 Kůs Antonín
17. 47
ČESKÝ POHÁR - SPEEDBALL
Hotel ILF
19.11.16 Kůs Antonín
Eger Josef
3. 12
ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Hotel ILF
19.11.16 Bajer Josef
Kůs Antonín
4. 47
IV. Mistrovství jižních Čech - DVOJICE
Dačice
5.11.16 Schneider Roman
Kůs Antonín
2. 12
IV. Mistrovství jižních Čech - JEDNIČKY
Dačice
5.11.16 Kůs Antonín
1. 9
FSČ OPEN - JEDNOTLIVCI
Hošťka
9.10.16 Kůs Antonín
1. 16
ITSF WCS - JEDNOTLIVCI (K)
St. Wendel
16.9.16 Kůs Antonín
65. 23
ITSF WCS - DVOJICE (K)
St. Wendel
16.9.16 Kůs Antonín
Bajer Josef
65. 12
PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
11.9.16 Kůs Antonín
13. 37
KP FSČ - jednotlivci
Bílina
10.9.16 Kůs Antonín
13. 26
KP FSČ - dvojice KO
Bílina
10.9.16 Pátek Jan
Kůs Antonín
5. 19
P4P OPEN - DVOJICE
Austrian Open
20.8.16 Kůs Antonín
Zachar David
25. 6
P4P OPEN - JEDNIČKY
Austrian Open
20.8.16 Kůs Antonín
33. 10
Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
9.8.16 Kůs Antonín
4. 8
Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
9.8.16 Doskočil Tomáš
Kůs Antonín
3. 8
Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
2.8.16 Kůs Antonín
2. 8
Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
2.8.16 Kůs Antonín
Poda Michal
3. 8
Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
26.7.16 Kůs Antonín
Krhut Dominik
2. 8
Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
26.7.16 Kůs Antonín
1. 8
Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
19.7.16 Kůs Antonín
1. 8
Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
19.7.16 Kůs Antonín
Doskočil Tomáš
2. 8
Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
5.7.16 Kůs Antonín
4. 8
Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
5.7.16 Kůs Antonín
Bartoška Zdeněk
4. 8
Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
28.6.16 Kůs Antonín
5. 8
Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
28.6.16 Reljič Milan
Kůs Antonín
1. 8
Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
14.6.16 Kůs Antonín
Pištík Jonáš
4. 8
Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
7.6.16 Kůs Antonín
Trousil Matěj
3. 8
Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
7.6.16 Kůs Antonín
3. 8
Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
31.5.16 Kůs Antonín
Pištík Jonáš
1. 8
Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
31.5.16 Kůs Antonín
1. 8
Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
24.5.16 Kůs Antonín
Krhut Dominik
5. 8
Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
24.5.16 Kůs Antonín
2. 8
Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
17.5.16 Kůs Antonín
5. 8
Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
17.5.16 Kůs Antonín
Krhut Dominik
2. 8
Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
10.5.16 Obšil Bruno
Kůs Antonín
5. 7
Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
10.5.16 Kůs Antonín
1. 8
Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
3.5.16 Kůs Antonín
Hlavatý Petr
4. 8
Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
3.5.16 Kůs Antonín
1. 8
ITSF PRO TOUR - JEDNOTLIVCI (K)
Hradec Kralove Championship
20.2.16 Kůs Antonín
9. 23
turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
16.2.16 Pištík Jonáš
Kůs Antonín
1. 7
Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
9.2.16 Pištík Jonáš
Kůs Antonín
1. 8
ITSF PRO TOUR - JEDNOTLIVCI (K)
Hector Leonhart Open 2016
30.1.16 Kůs Antonín
9. 30
ITSF PRO TOUR - DVOJICE (K)
Hector Leonhart Open 2016
30.1.16 Rudolský David
Kůs Antonín
17. 32
Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
26.1.16 Kůs Antonín
Kracík Jiří
2. 8
Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
19.1.16 Kůs Antonín
Konečný Jan
3. 8
ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha - hotel ILF
16.1.16 Kůs Antonín
Zachar David
5. 31
ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha - hotel ILF
16.1.16 Kůs Antonín
13. 46
Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
22.12.15 Kůs Antonín
7. 8
Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
22.12.15 Kůs Antonín
Trousil Matěj
2. 8
Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
15.12.15 Kůs Antonín
3. 8
P4P OPEN - DVOJICE
P4P Polen - Euro 2015 Foos Championship
12.12.15 Kůs Antonín
Kracík Jiří
33. 5
P4P OPEN - JEDNIČKY
P4P Polen - Euro 2015 Foos Championship
12.12.15 Kůs Antonín
17. 9
Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
8.12.15 Kůs Antonín
2. 8
Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
8.12.15 Kůs Antonín
Sojka Jakub
3. 8
Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
24.11.15 Kůs Antonín
1. 8
Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
24.11.15 Kůs Antonín
Sojka Jakub
1. 8
Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
17.11.15 Kůs Antonín
1. 8
Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
17.11.15 Kůs Antonín
Trousil Matěj
2. 7
Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
10.11.15 Kůs Antonín
1. 8
P4P PRAGUE OPEN - OPEN SINGLES
Praha - hotel ILF
8.11.15 Kůs Antonín
17. 53
P4P PRAGUE OPEN - OPEN DOUBLES
Praha - hotel ILF
7.11.15 Doskočil Tomáš
Kůs Antonín
9. 46
Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
3.11.15 Kůs Antonín
Krhut Dominik
1. 8
Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
3.11.15 Kůs Antonín
1. 8
Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
27.10.15 Kůs Antonín
Hladík Lukáš
3. 8
Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
27.10.15 Kůs Antonín
3. 8
Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
20.10.15 Kůs Antonín
2. 8
Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
20.10.15 Kůs Antonín
Doskočil Tomáš
2. 8
Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
13.10.15 Kůs Antonín
Doskočil Tomáš
5. 8
Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
13.10.15 Kůs Antonín
2. 8
Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
6.10.15 Kůs Antonín
Richter Michal
3. 8
Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
6.10.15 Kůs Antonín
5. 8
Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
29.9.15 Kůs Antonín
Šolínová Lucie
5. 8
Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
29.9.15 Kůs Antonín
3. 8
Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
22.9.15 Kůs Antonín
3. 8
Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
15.9.15 Pištík Jonáš
Kůs Antonín
1. 8
ITSF WCS - JEDNOTLIVCI (K)
World Championship Series Leonhart 2015
11.9.15 Kůs Antonín
65. 28
ITSF WCS - DVOJICE (K)
World Championship Series Leonhart 2015
11.9.15 Kůs Antonín
Kačer Michal
65. 19
Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
8.9.15 Kůs Antonín
Frančíková Ivana
2. 8
Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
8.9.15 Kůs Antonín
1. 8
Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
1.9.15 Pištík Jonáš
Kůs Antonín
5. 8
Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
1.9.15 Kůs Antonín
1. 8
ITSF WCS - JEDNOTLIVCI (K)
WCS - Rakousko
12.7.15 Kůs Antonín
129. 19
ITSF WCS - DVOJICE (K)
WCS - Rakousko
11.7.15 Kůs Antonín
Kačer Michal
33. 11
ITSF MASTER - JEDNOTLIVCI (K)
Czech Leonhart Championship
7.6.15 Kůs Antonín
33. 91
ITSF MASTER - DVOJICE (K)
Czech Leonhart Championship
6.6.15 Rais Lukáš
Kůs Antonín
17. 68
ITSF MASTER - JEDNOTLIVCI (K)
Berlin Open
23.5.15 Kůs Antonín
33. 5
ITSF MASTER - DVOJICE (K)
Berlin Open
23.5.15 Kůs Antonín
Zachar David
33. 6
XVII. MČR - JEDNIČKY
Praha - Club C
26.4.15 Kůs Antonín
13. 43
XVII. MČR - DVOJICE
Praha - CLUB C
25.4.15 Kačer Michal
Kůs Antonín
17. 44
XVII. MČR - 2 BALL ROLLERBALL
Praha - CLUB C
24.4.15 Kůs Antonín
Bazika Jan
9. 18
XVII. MČR - PENALTY
Praha - CLUB C
24.4.15 Kůs Antonín
2. 27
XVII. MČR - VÁLKA BRANKÁŘŮ
Praha - CLUB C
24.4.15 Kůs Antonín
9. 30
ITSF MASTER - JEDNOTLIVCI (K)
Hannover ITSF Masters
18.4.15 Kůs Antonín
9. 4
ITSF MASTER - DVOJICE (K)
Hannover ITSF Masters
18.4.15 Kůs Antonín
Kačer Michal
17. 2
ITSF PRO TOUR - JEDNOTLIVCI (K)
Hector
22.3.15 Kůs Antonín
5. 36
Czech Leonhart Open - Jednotlivci
Praha - TJ Pankrác
7.12.14 Kůs Antonín
65. 113
Czech Leonhart Open - Dvojice
Praha - TJ Pankrác
6.12.14 Kůs Antonín
Mádle David
17. 87
ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha
1.11.14 Kůs Antonín
Davidová Veronika
9. 28
ITSF WCS - DVOJICE (K)
WCS Lucembursko
7.9.14 Pařík Jindřich
Kůs Antonín
33. 7
ITSF WCS - JEDNOTLIVCI (K)
WCS Lucembursko
7.9.14 Kůs Antonín
65. 13
8th CO - Roberto Sport - Jedničky
TJ Pankrác - Praha
22.6.14 Kůs Antonín
17. 38
8th CO - Roberto Sport - DVOJICE
TJ Pankrác - Praha
21.6.14 Kůs Antonín
Rudolský David
17. 37
8th CO - Roberto Sport - PENALTY
TJ Pankrác - Praha
20.6.14 Kůs Antonín
9. 28
Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
27.5.14 Trč Lukáš
Kůs Antonín
3. 8
Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
27.5.14 Kůs Antonín
3. 8
Turnaj jednotlivců v clubu Velbloud
Club Velbloud
14.4.14 Kůs Antonín
7. 8
FINAL FTB.cz LEONHART Tour - Jedničky
Praha
13.4.14 Kůs Antonín
17. 76
FINAL FTB.cz LEONHART Tour - Dvojice
Praha
12.4.14 Kůs Antonín
Rudolský David
33. 64
FINAL FTB.cz LEONHART Tour - Pro Doubles
Praha
12.4.14 Kůs Antonín
Rudolský David
25. 31
XVI. MČR - MIXY
Klub C
30.3.14 Ježková Alena
Kůs Antonín
17. 21
XVI. MČR - JEDNIČKY
Klub C
30.3.14 Kůs Antonín
9. 57
XVI. MČR - DVOJICE
Klub C
29.3.14 Čítek Vojťech
Kůs Antonín
13. 65
Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
25.3.14 Kůs Antonín
3. 8
Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
25.3.14 Kůs Antonín
Čítek Vojťech
3. 8
Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
18.3.14 Kůs Antonín
Čítek Vojťech
3. 8
Turnaj jednotlivců v clubu Velbloud
Club Velbloud
17.2.14 Kůs Antonín
2. 8
Turnaj dvojic v clubu Velbloud
Club Velbloud
17.2.14 Kůs Antonín
Herčíková Simona
5. 8
Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
28.1.14 Kůs Antonín
4. 8
Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
28.1.14 Kůs Antonín
Trč Lukáš
4. 8
Turnaj jednotlivců ve woodoo
WOODOo
21.1.14 Kůs Antonín
7. 7
Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
21.1.14 Kůs Antonín
Vašek Petr
3. 8
ČESKÝ POHÁR - 2 BALL
Praha - Bulldog's
18.1.14 Kůs Antonín
Dvořák Přemysl
4. 16
ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha - Bulldog's
18.1.14 Rudolský David
Kůs Antonín
17. 49
ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha - Bulldog's
18.1.14 Kůs Antonín
7. 58
Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
14.1.14 Kůs Antonín
5. 8
Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
14.1.14 Kuchta Jozef
Kůs Antonín
4. 8
Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
8.1.14 Kůs Antonín
Frančíková Ivana
7. 8
Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
7.1.14 Kůs Antonín
Hauzr Jan
7. 8
PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
WOODOo
15.12.13 Rudolský David
Kůs Antonín
17. 28
Czech Leonhart Open - Jednotlivci
Praha - TJ Pankrác
24.11.13 Kůs Antonín
33. 95
Czech Leonhart Open - Dvojice
Praha - TJ Pankrác
23.11.13 Kůs Antonín
Rais Lukáš
17. 80
Czech Leonhart Open - Profi dvojice
Praha - TJ Pankrác
23.11.13 Kůs Antonín
Rais Lukáš
17. 33
Czech LEONHART Open - Válka brankářů
Praha - TJ Pankrác
22.11.13 Kůs Antonín
49. 77
Czech Leonhart Open - Penalty
Praha - TJ Pankrác
22.11.13 Kůs Antonín
9. 71
Czech LEONHART Open - Losované dvojice
Praha - TJ Pankrác
22.11.13 Kůs Antonín
Brychta Štěpán
33. 61
PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
6.10.13 Kůs Antonín
Mádle David
3. 22
ITSF WCS - JEDNOTLIVCI (K)
Leonhart WCS - Německo
28.9.13 Kůs Antonín
129. 18
ITSF WCS - DVOJICE (K)
Leonhart WCS - Německo
28.9.13 Rais Lukáš
Kůs Antonín
65. 10
ITSF PRO TOUR - DVOJICE
Gloucester (Velká Británie)
7.6.13 Žižka Vojtěch
Kůs Antonín
7. 3
ITSF PRO TOUR - JEDNOTLIVCI
Gloucester (Velká Británie)
7.6.13 Kůs Antonín
5. 5
ITSF WCS - JEDNOTLIVCI (K)
Pontoise (Francie)
18.5.13 Kůs Antonín
65. 10
ITSF WCS - DVOJICE (K)
Pontoise (Francie)
18.5.13 Kůs Antonín
Džurdženík Tomáš
134. 5
KRAJSKÝ POHÁR - DVOJICE
Na Pekárně Most
4.5.13 Kůs Antonín
Kačer Michal
4. 7
KRAJSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Na Pekárně Most
4.5.13 Kůs Antonín
5. 9
KRAJSKÝ POHÁR - GOALIE WAR
Louny Formanka
20.4.13 Kůs Antonín
3. 8
KRAJSKÝ POHÁR - DVOJICE
Louny Formanka
20.4.13 Kůs Antonín
Kožarský Vladimír
3. 9
KRAJSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Louny Formanka
20.4.13 Kůs Antonín
4. 11
Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
16.4.13 Kůs Antonín
Čítek Vojťech
2. 8
Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
16.4.13 Kůs Antonín
1. 8
Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
9.4.13 Kůs Antonín
7. 8
Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
9.4.13 Kůs Antonín
Zachar David
5. 8
XV. MČR - JEDNIČKY
Praha
7.4.13 Kůs Antonín
5. 50
XV. MČR - DVOJICE
Praha
6.4.13 Rudolský David
Kůs Antonín
33. 59
Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
2.4.13 Kůs Antonín
Rudolský David
4. 8
Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
19.3.13 Kůs Antonín
Rudolský David
3. 8
Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
19.3.13 Kůs Antonín
3. 8
KRAJSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Litvínov Loutkárna
16.3.13 Kůs Antonín
3. 20
KRAJSKÝ POHÁR - DVOJICE
Litvínov Loutkárna
16.3.13 Rais Lukáš
Kůs Antonín
5. 12
Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
5.3.13 Kůs Antonín
2. 8
Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
5.3.13 Kůs Antonín
Rudolský David
2. 8
KRAJSKÝ POHÁR - PENALTY
Most Záchytka
23.2.13 Kůs Antonín
3. 9
KRAJSKÝ POHÁR - DVOJICE
Most Záchytka
23.2.13 Kůs Antonín
Kladivo Michal
4. 11
KRAJSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Most Záchytka
23.2.13 Kůs Antonín
1. 14
Czech Leonhart Open - Jednotlivci
Praha - TJ Pankrác
17.2.13 Kůs Antonín
33. 126
Czech Leonhart Open - Profi dvojice
Praha - TJ Pankrác
16.2.13 Kůs Antonín
Dvořák Přemysl
13. 33
Czech Leonhart Open - Dvojice
Praha - TJ Pankrác
16.2.13 Kůs Antonín
Štěpán David
33. 97
PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Bulldog's
27.1.13 Kůs Antonín
Souček Josef
5. 15
KRAJSKÝ POHÁR - DVOJICE
Most MC Záchytka
12.1.13 Kůs Antonín
Kladivo Michal
15. 15
KRAJSKÝ POHÁR - GOALIE WAR
Most MC Záchytka
12.1.13 Kůs Antonín
9. 17
KRAJSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Most MC Záchytka
12.1.13 Kůs Antonín
2. 22
KRAJSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Litvínov Loutkárna
8.12.12 Kůs Antonín
6. 20
KRAJSKÝ POHÁR - DVOJICE
Litvínov Loutkárna
8.12.12 Kůs Antonín
Štěpán David
8. 18
CZECH ROSENGART OPEN - OPEN DOUBLES
Praha
17.11.12 Krampera Lukáš
Kůs Antonín
25. 34
KRAJSKÝ POHÁR - DVOJICE
Louny Formanka
10.11.12 Kůs Antonín
Krotká Barbora
10. 10
KRAJSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Louny Formanka
10.11.12 Kůs Antonín
3. 16
KRAJSKÝ POHÁR - PENALTY
Louny Formanka
10.11.12 Kůs Antonín
5. 8
Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
16.10.12 Kůs Antonín
2. 8
Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
16.10.12 Douša Martin
Kůs Antonín
1. 8
Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
9.10.12 Kůs Antonín
Bečka Marek
4. 8
Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
9.10.12 Kůs Antonín
3. 8
MOSTECKÝ POHÁR - D.Y.P.
Louny Formanka
2.6.12 Sašková Denisa
Kůs Antonín
5. 20
MOSTECKÝ POHÁR - 2 BALL
Louny Formanka
2.6.12 Kůs Antonín
Džurdženík Tomáš
3. 14
MOSTECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Most Záchytka
21.4.12 Kůs Antonín
7. 16
MOSTECKÝ POHÁR - PENALTY
Most Záchytka
21.4.12 Kůs Antonín
3. 12
MOSTECKÝ POHÁR - DVOJICE
Most Záchytka
21.4.12 Kůs Antonín
Zelenka Jiří
5. 11
XIV. CZ CHAMPIONSHIPS - OPEN SINGLES
Praha
1.4.12 Kůs Antonín
25. 77
XIV. CZ CHAMPIONSHIPS - OPEN DOUBLES
Praha
31.3.12 Kůs Antonín
Vávra Radek
17. 76
XIV. CZ CHAMPIONSHIPS - LOOSER CUP
Praha
31.3.12 Kůs Antonín
Rais Lukáš
5. 34
MOSTECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Most Záchytka
24.3.12 Kůs Antonín
5. 18
MOSTECKÝ POHÁR - GOALIE WAR
Most Záchytka
24.3.12 Kůs Antonín
3. 12
MOSTECKÝ POHÁR - DVOJICE
Most Záchytka
24.3.12 Rais Lukáš
Kůs Antonín
1. 12
PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
19.2.12 Kůs Antonín
2. 19
PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
19.2.12 Krchňák Zdeněk
Kůs Antonín
4. 16
ČESKÝ POHÁR - 2 BALL
Praha
18.2.12 Kůs Antonín
Kačer Kamil
4. 13
ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha
18.2.12 Krchňák Zdeněk
Kůs Antonín
9. 37
ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha
18.2.12 Kůs Antonín
17. 48
MOSTECKÝ POHÁR - DVOJICE
Most Záchytka
11.2.12 Sailer Jiří
Kůs Antonín
9. 16
MOSTECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Most Záchytka
11.2.12 Kůs Antonín
5. 25
MOSTECKÝ POHÁR - PENALTY
Most Záchytka
11.2.12 Kůs Antonín
5. 16
ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha - Bulldog's
3.12.11 Kopřiva Roman
Kůs Antonín
17. 31
ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha - Bulldog's
3.12.11 Kůs Antonín
33. 44
MOSTECKÝ POHÁR - DVOJICE
Litvínov Loutkárna
19.11.11 Kůs Antonín
Paparega Pavel
9. 18
MOSTECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Litvínov Loutkárna
19.11.11 Kůs Antonín
10. 29
ZÁPADOČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Chodov - Oáza
12.11.11 Le Jan
Kůs Antonín
2. 11
ZÁPADOČESKÝ POHÁR - JEDNOTLIVCI
Chodov - Oáza
12.11.11 Kůs Antonín
3. 20
ZÁPADOČESKÝ POHÁR - JEDNOTLIVCI
Chodov - Oáza
22.10.11 Kůs Antonín
5. 18
ZÁPADOČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Chodov - Oáza
22.10.11 Kůs Antonín
Tomaščák Miroslav
2. 14
PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Praha - Bulldog's
9.10.11 Kůs Antonín
Volek Matěj
3. 19
MOSTECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Most Bristol
8.10.11 Kůs Antonín
4. 23
MOSTECKÝ POHÁR - DVOJICE
Most Bristol
8.10.11 Kůs Antonín
Rais Lukáš
5. 15
CZECH ROSENGART OPEN - 2 BALL ROLLERBALL
Praha
25.9.11 Kůs Antonín
Krchňák Zdeněk
4. 9
CZECH ROSENGART OPEN - OPEN SINGLES
Praha
25.9.11 Kůs Antonín
33. 72
CZECH ROSENGART OPEN - OPEN DOUBLES
Praha
24.9.11 Krchňák Zdeněk
Kůs Antonín
9. 53
WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo music pub
20.9.11 Krejčí Filip
Kůs Antonín
3. 8
ZÁPADOČESKÝ POHÁR - JEDNOTLIVCI
Chodov - Oáza
10.9.11 Kůs Antonín
2. 13
ZÁPADOČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Chodov - Oáza
10.9.11 Záborec Michal
Kůs Antonín
1. 6
ITSF PRO TOUR - DVOJICE
Slovak Championships 2011
12.8.11 Janeček Jiří
Kůs Antonín
33. 13
ITSF PRO TOUR - JEDNOTLIVCI
Slovak Championships 2011
12.8.11 Kůs Antonín
33. 19
ITSF WCS - JEDNOTLIVCI (K)
WCS Garlando 2011
30.7.11 Kůs Antonín
129. 18
ITSF WCS - DVOJICE (K)
WCS Garlando 2011
30.7.11 Le Jan
Kůs Antonín
65. 13
CZECH BONZINI PRO TOUR - OPEN SINGLES
Dobrovíz
2.7.11 Kůs Antonín
17. 70
CZECH BONZINI PRO TOUR - OPEN DOUBLES
Dobrovíz
2.7.11 Džurdženík Tomáš
Kůs Antonín
17. 42
CZECH BONZINI PRO TOUR - D.Y.P.
Dobrovíz
2.7.11 Kůs Antonín
Šenkýřová Jaryna
5. 12
Koupák Open 2011
Chodov - koupaliště
18.6.11 Rais Lukáš
Kůs Antonín
1. 41
KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Oáza
28.5.11 Kůs Antonín
2. 30
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Oáza
28.5.11 Kúdela Martin
Kůs Antonín
5. 17
WOODOo CHALLENGE - jaro
WOODOo - Praha 3
24.5.11 Čech Pavel
Kůs Antonín
1. 7
PRAŽSKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ (KO)
Bulldog's
8.5.11 Kůs Antonín
5. 15
PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
8.5.11 Kůs Antonín
Čech Pavel
7. 16
PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
8.5.11 Kůs Antonín
5. 21
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Oáza
23.4.11 Kůs Antonín
Kačer Kamil
3. 14
XIII. CZ CHAMPIONSHIPS - OPEN SINGLES
Praha
3.4.11 Kůs Antonín
9. 88
XIII. CZ CHAMPIONSHIPS - OPEN DOUBLES
Praha
2.4.11 Londa Daniel
Kůs Antonín
49. 82
XIII. CZ CHAMPIONSHIPS - LOOSER CUP
Praha
2.4.11 Londa Daniel
Kůs Antonín
9. 34
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Oáza
22.1.11 Londa Daniel
Kůs Antonín
13. 20
KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Oáza
22.1.11 Kůs Antonín
5. 33
PLZEŇSKÝ POHÁR - DVOJICE
Ucho
15.1.11 Kůs Antonín
Žižka Vojtěch
2. 7
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Oáza
18.12.10 Kůs Antonín
Londa Daniel
2. 14
KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Oáza
18.12.10 Kůs Antonín
5. 22
Turnaj Dawu C
bar Dawu
14.12.10 Kůs Antonín
Horáček Tomáš
4. 6
Turnaj dvojic
těsně vedle
13.12.10 Kůs Antonín
Horáček Tomáš
4. 6
PLZEŇSKÝ POHÁR - DVOJICE
Ucho
11.12.10 Anděl Václav
Kůs Antonín
3. 7
ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha - Bulldog's
4.12.10 Kůs Antonín
49. 58
ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha - Bulldog's
4.12.10 Šaur Ondřej
Kůs Antonín
17. 34
PRAŽSKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ (KO)
Bulldog's
14.11.10 Kůs Antonín
4. 25
PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
14.11.10 Rais Lukáš
Kůs Antonín
9. 21
PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
14.11.10 Kůs Antonín
13. 32
PLZEŇSKÝ POHÁR - DVOJICE
Ucho
13.11.10 Kůs Antonín
Štěpán David
5. 9
PLZEŇSKÝ POHÁR - JEDNIČKY (DKO)
Ucho
13.11.10 Kůs Antonín
1. 13
MOLEKOoLA Challenge - PODZIM
MOLEKOoLA - Praha 3
3.11.10 Kůs Antonín
Mrázek Alexandr
5. 8
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Oáza
30.10.10 Kůs Antonín
Hauzr Jan
4. 14
KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Oáza
30.10.10 Kůs Antonín
3. 20
ITSF WCS - DVOJICE (K)
Praha
16.10.10 Kůs Antonín
Džurdženík Tomáš
33. 101
ITSF WCS - JEDNOTLIVCI (K)
Praha
15.10.10 Kůs Antonín
65. 193
PLZEŇSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Ucho
9.10.10 Kůs Antonín
4. 16
PLZEŇSKÝ POHÁR - DVOJICE
Ucho
9.10.10 Kůs Antonín
Mayer Lubomír
5. 10
PRAŽSKÝ POHÁR - 2 BALL ROLLERBALL
BAMBOo
3.10.10 Kůs Antonín
Rais Lukáš
2. 14
PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
BAMBOo
3.10.10 Rais Lukáš
Kůs Antonín
3. 33
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Oáza
25.9.10 Kůs Antonín
Klimčák Martin
11. 15
KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Oáza
25.9.10 Kůs Antonín
9. 27
CZECH ROSENGART OPEN - OPEN SINGLES
Praha
19.9.10 Kůs Antonín
65. 108
CZECH ROSENGART OPEN - OPEN DOUBLES
Praha
18.9.10 Klimčák Martin
Kůs Antonín
25. 79
CZECH OPEN - LOOSER CUP
Praha
18.9.10 Klimčák Martin
Kůs Antonín
17. 33
CZECH OPEN - D.Y.P.
Praha
17.9.10 Kůs Antonín
Čorba Juraj
17. 48
CZECH OPEN - MČR - MIXED DOUBLES
Praha
17.9.10 Kůs Antonín
Hájková Karolína
9. 33
CZECH ROSENGART OPEN - 2 BALL ROLLERBALL
Praha
17.9.10 Pfeiferová Tereza
Kůs Antonín
5. 30
BAMBOo challenge - LÉTO
BAMBOo
16.9.10 Bláha Daniel
Kůs Antonín
2. 8
MOSTECKÝ POHÁR - PENALTY
Most Bristol
11.9.10 Kůs Antonín
4. 16
MOSTECKÝ POHÁR - DVOJICE
Most Bristol
11.9.10 Kůs Antonín
Kačer Kamil
1. 9
MOSTECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Most Bristol
11.9.10 Kůs Antonín
9. 15
BAMBOo challenge - podzim
BAMBOo
9.9.10 Mrázek Alexandr
Kůs Antonín
2. 7
WOODOo challenge - LÉTO
WOODOo
7.9.10 Haltuch Štěpán
Kůs Antonín
3. 8
ITSF PRO TOUR - DVOJICE
Trnava
15.8.10 Krejčí Filip
Kůs Antonín
17. 11
ITSF PRO TOUR - JEDNOTLIVCI
Trnava
15.8.10 Kůs Antonín
33. 6
ITSF WCS - DVOJICE (K)
Rakousko - Hartberg
1.8.10 Kůs Antonín
Arcelin Christophe
88. 5
ITSF WCS - JEDNOTLIVCI (K)
Rakousko - Hartberg
1.8.10 Kůs Antonín
146. 9
CZECH BONZINI PRO TOUR - OPEN SINGLES
Praha
4.7.10 Kůs Antonín
17. 55
CZECH BONZINI PRO TOUR - OPEN DOUBLES
Praha
3.7.10 Kůs Antonín
Kopic David
17. 38
PRAŽSKÝ POHÁR - 2 BALL ROLLERBALL
Bulldog's
20.6.10 Kůs Antonín
Haltuch Štěpán
7. 15
PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
20.6.10 Kůs Antonín
Winkowski Pawel
25. 29
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Chodov - Oáza
19.6.10 Kůs Antonín
Klimčák Martin
3. 28
ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
12.6.10 Kůs Antonín
9. 42
ČESKÝ POHÁR - 2 BALL
Bulldog's
12.6.10 Kůs Antonín
Krejčí Filip
9. 12
ČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
12.6.10 Kůs Antonín
Štěpán David
17. 26
Turnaj jednotlivců
Plzeň - Ucho
12.6.10 Kůs Antonín
1. 8
Turnaj Dawu C
bar Dawu
1.6.10 Kůs Antonín
Vaumundová Petra
4. 6
BRNĚNSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Brno
30.5.10 Kůs Antonín
4. 17
BRNĚNSKÝ POHÁR - DVOJICE
F1 Bowling Brno
30.5.10 Kůs Antonín
Šaur Ondřej
7. 13
SLAVIACUP OPEN AIR - DVOJICE
Restaurace Slávia
22.5.10 Anděl Václav
Kůs Antonín
5. 14
SLAVIACUP OPEN AIR - JEDNOTLVCI
Restaurace Slávia
22.5.10 Kůs Antonín
9. 20
Turnaj Dawu C
bar Dawu
18.5.10 Kůs Antonín
Vaumundová Petra
2. 7
Turnaj jednotlivců
Plzeň - Ucho
12.5.10 Kůs Antonín
2. 8
Turnaj Dawu C
bar Dawu
11.5.10 Kůs Antonín
Vaumundová Petra
7. 8
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Chodov - Oáza
8.5.10 Klimčák Martin
Kůs Antonín
1. 13
KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Chodov - Oáza
8.5.10 Kůs Antonín
4. 24
Ucho Cup
Plzeň
5.5.10 Kůs Antonín
Veselý Tomáš
3. 8
MAJÁLES D.Y.P.
Plzeň
21.4.10 Kůs Antonín
Herian Martin
2. 15
Turnaj Dawu C
bar Dawu
13.4.10 Kůs Antonín
Vaumundová Petra
3. 6
Ucho Cup
Plzeň
10.4.10 Kůs Antonín
Veselý Tomáš
2. 8
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Chodov - Oáza
3.4.10 Le Jan
Kůs Antonín
5. 16
KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Chodov - Oáza
3.4.10 Kůs Antonín
5. 28
XII. CZ CHAMPIONSHIPS - OPEN SINGLES
Praha
28.3.10 Kůs Antonín
33. 110
XII. CZ CHAMPIONSHIPS - LOOSER CUP
Praha
27.3.10 Kůs Antonín
Anděl Václav
17. 39
XII. CZ CHAMPIONSHIPS - OPEN DOUBLES
Praha
27.3.10 Anděl Václav
Kůs Antonín
49. 85
XII. CZ CHAMPIONSHIPS - F.S.H. - PENALTY
Praha
26.3.10 Kůs Antonín
17. 51
XII. CZ CHAMPIONSHIPS - GOALIE WAR
Praha
26.3.10 Kůs Antonín
33. 59
BRNĚNSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
F1 Bowling Brno
21.3.10 Kůs Antonín
3. 14
BRNĚNSKÝ POHÁR - DVOJICE
F1 Bowling Brno
21.3.10 Kůs Antonín
Seidel Václav
9. 14
PLZEŇSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Ucho
20.3.10 Kůs Antonín
5. 12
MOSTECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Most Bristol
13.3.10 Kůs Antonín
2. 13
KARLOVARSKÝ POHÁR - 2 BALL ROLLERBALL
Chodov - Oáza
6.3.10 Krejčí Filip
Kůs Antonín
3. 14
KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Chodov - Oáza
6.3.10 Kůs Antonín
9. 34
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Chodov - Oáza
6.3.10 Krejčí Filip
Kůs Antonín
3. 22
PLZEŇSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Ucho
27.2.10 Kůs Antonín
3. 14
PLZEŇSKÝ POHÁR - DVOJICE
Ucho
27.2.10 Kůs Antonín
Drahorád Petr
9. 12
KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Chodov - Oáza
6.2.10 Kůs Antonín
5. 26
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Chodov - Oáza
6.2.10 Kůs Antonín
Joachimovič Dušan
9. 16
BRNĚNSKÝ POHÁR - DVOJICE
F1 Bowling Brno
31.1.10 Kůs Antonín
Šopovová Mariana
5. 20
BRNĚNSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
F1 Bowling Brno
31.1.10 Kůs Antonín
3. 26
Turnaj Dawu C
bar Dawu
26.1.10 Kůs Antonín
Vaumundová Petra
3. 7
MISTROVSTVÍ MORAVY - JEDNIČKY
Havířov - Pracák
24.1.10 Kůs Antonín
17. 52
MISTROVSTVÍ MORAVY - DVOJICE
Havířov - Pracák
23.1.10 Suchý Pavel
Kůs Antonín
5. 32
Turnaj Dawu C
bar Dawu
19.1.10 Kůs Antonín
Schneider Roman
5. 7
Turnaj Dawu C
bar Dawu
12.1.10 Kůs Antonín
Vaumundová Petra
5. 7
Turnaj Dawu C
Bar Dawu
22.12.09 Kůs Antonín
Vaumundová Petra
3. 7
KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Chodov - Oáza
19.12.09 Kůs Antonín
4. 29
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Chodov - Oáza
19.12.09 Štěpán David
Kůs Antonín
2. 15
Turnaj Dawu C
bar Dawu
8.12.09 Kůs Antonín
Vaumundová Petra
4. 8
BRNĚNSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
F1 Bowling
6.12.09 Kůs Antonín
7. 26
BRNĚNSKÝ POHÁR - DVOJICE
F1 Bowling
6.12.09 Horáček Tomáš
Kůs Antonín
17. 21
Turnaj Dawu C
bar Dawu
1.12.09 Kůs Antonín
Vaumundová Petra
5. 8
ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Most
29.11.09 Kůs Antonín
17. 46
ČESKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ - KO
Most
28.11.09 Kůs Antonín
5. 37
ČESKÝ POHÁR - LOOSER CUP
Most
28.11.09 Vaumundová Petra
Kůs Antonín
9. 18
ČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Most
28.11.09 Horáček Michal
Kůs Antonín
17. 35
Turnaj Dawu C
bar Dawu
24.11.09 Kůs Antonín
Vaumundová Petra
5. 8
KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Chodov - Oáza
21.11.09 Kůs Antonín
13. 36
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Chodov - Oáza
21.11.09 Kůs Antonín
Veselý Tomáš
17. 22
Turnaj Dawu C
Bar Dawu
17.11.09 Kůs Antonín
Vaumundová Petra
2. 8
ITSF MASTER - DVOJICE (K)
Graz
15.11.09 Veselý Tomáš
Kůs Antonín
33. 3
ITSF MASTER - JEDNOTLIVCI (K)
Graz
14.11.09 Kůs Antonín
100. 5
Turnaj Dawu C
Bar Dawu
10.11.09 Kůs Antonín
Vaumundová Petra
4. 8
Lokální turnaj jednotlivců
Most Bristol
7.11.09 Kůs Antonín
3. 19
MOSTECKÝ POHÁR - DVOJICE
Most Bristol
7.11.09 Horáček Tomáš
Kůs Antonín
2. 14
MOSTECKÝ POHÁR - 2 BALL
Most Bristol
7.11.09 Kůs Antonín
Horáček Tomáš
9. 11
Turnaj Dawu C
bar Dawu
6.11.09 Kůs Antonín
Vaumundová Petra
3. 8
Turnaj Dawu C
Brno Dawu
3.11.09 Kůs Antonín
Vaumundová Petra
7. 8
BRNĚNSKÝ POHÁR - DVOJICE
F1 Bowling Brno
2.11.09 Kůs Antonín
Vaumundová Petra
7. 14
BRNĚNSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
F1 Bowling Brno
2.11.09 Kůs Antonín
3. 25
Turnaj Dawu C
bar Dawu
27.10.09 Kůs Antonín
Vaumundová Petra
2. 8
Turnaj Dawu C
bar Dawu
20.10.09 Kůs Antonín
Vaumundová Petra
5. 8
ITSF WCS - JEDNOTLIVCI (K)
Praha
18.10.09 Kůs Antonín
129. 208
ITSF WCS - Non Pro Singles
Praha
18.10.09 Kůs Antonín
33. 155
ITSF WCS - DVOJICE (K)
Praha
17.10.09 Klícha Martin
Kůs Antonín
33. 106
ITSF WCS - Non Pro Doubles
Praha
15.10.09 Klícha Martin
Kůs Antonín
65. 94
KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Chodov - Oáza
10.10.09 Kůs Antonín
5. 25
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Chodov - Oáza
10.10.09 Šulcová Nikola
Kůs Antonín
7. 18
CZECH ROSENGART OPEN - OPEN SINGLES
Stromovka
20.9.09 Kůs Antonín
65. 110
CZECH ROSENGART OPEN - OPEN DOUBLES
Stromovka
19.9.09 Kopřiva Roman
Kůs Antonín
65. 82
CZECH OPEN - LOOSER CUP
Stromovka
19.9.09 Kopřiva Roman
Kůs Antonín
17. 31
KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Chodov - Oáza
12.9.09 Kůs Antonín
17. 34
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Chodov - Oáza
12.9.09 Londa Daniel
Kůs Antonín
5. 18
BRNĚNSKÝ POHÁR - DVOJICE
Storm klub Blansko
5.7.09 Jurásek Adam
Kůs Antonín
7. 13
BRNĚNSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Storm klub Blansko
5.7.09 Kůs Antonín
5. 14
PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
21.6.09 Klícha Martin
Kůs Antonín
17. 40
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Chodov - Oáza
20.6.09 Kůs Antonín
Mayer Lubomír
9. 28
Turnaj Dawu C
Dawu
16.6.09 Kůs Antonín
Vaumundová Petra
7. 8
ČESKÝ POHÁR - LOOSER CUP
Rožnov pod Radhoštěm
13.6.09 Kůs Antonín
Strnad Václav
9. 18
ČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Rožnov pod Radhoštěm
13.6.09 Wolný Petr
Kůs Antonín
33. 41
ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Rožnov pod Radhoštěm
13.6.09 Kůs Antonín
33. 55
ČESKÝ POHÁR - PENALTY
Rožnov pod Radhoštěm
13.6.09 Kůs Antonín
17. 30
ČESKÝ POHÁR - 2 BALL
Rožnov pod Radhoštěm
13.6.09 Kůs Antonín
Voleský Martin
5. 9
Turnaj Dawu C
Dawu
9.6.09 Kůs Antonín
Suchomela Josef
5. 8
Turnaj jednotlivců
Dawu
2.6.09 Kůs Antonín
2. 8
Turnaj Dawu C
Dawu
26.5.09 Kůs Antonín
Vaumundová Petra
5. 8
Turnaj Dawu C
Dawu
19.5.09 Kůs Antonín
Vaumundová Petra
7. 8
BRNĚNSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
F1 Bowling Brno
18.5.09 Kůs Antonín
7. 18
BRNĚNSKÝ POHÁR - DVOJICE
F1 Bowling Brno
18.5.09 Kůs Antonín
Voleský Martin
7. 13
ZLÍNSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Zlín Klid
17.5.09 Kůs Antonín
5. 36
ZLÍNSKÝ POHÁR - DVOJICE
Zlín Klid
17.5.09 Voleský Martin
Kůs Antonín
9. 13
Turnaj jednotlivců
Dawu
12.5.09 Kůs Antonín
2. 8
Turnaj Dawu C
Dawu
5.5.09 Kůs Antonín
Seidl Václav
7. 8
Turnaj Dawu C
Dawu
28.4.09 Kůs Antonín
Seidl Václav
3. 8
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Chodov - Oáza
25.4.09 Šulcová Nikola
Kůs Antonín
9. 12
KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Chodov - Oáza
25.4.09 Kůs Antonín
5. 19
Turnaj Dawu C
Dawu
22.4.09 Kůs Antonín
Seidl Václav
5. 8
Turnaj jednotlivců
Těsně vedle
19.4.09 Kůs Antonín
7. 8
Turnaj Dawu C
Dawu
15.4.09 Kůs Antonín
Seidl Václav
2. 8
Turnaj jednotlivců
Těsně vedle
12.4.09 Kůs Antonín
7. 8
Turnaj jednotlivců
Těsně vedle
12.4.09 Kůs Antonín
4. 8
Turnaj Dawu C
Dawu
7.4.09 Kůs Antonín
Zlámal Tomáš
3. 8
Turnaj jednotlivců
Těsně vedle
5.4.09 Kůs Antonín
5. 8
XI. CZ CHAMPIONSHIPS - OPEN SINGLES
Stromovka
29.3.09 Kůs Antonín
65. 158
XI. CZ CHAMPIONSHIPS - 2 BALL
Stromovka
29.3.09 Kůs Antonín
Krchňák Zdeněk
17. 28
XI. CZ CHAMPIONSHIPS - LOOSER CUP
Stromovka
28.3.09 Kůs Antonín
Volek Matěj
17. 50
XI. CZ CHAMPIONSHIPS - OPEN DOUBLES
Stromovka
28.3.09 Kůs Antonín
Štěpán David
65. 125
Turnaj dvojic
Těsně vedle
9.3.09 Seidl Václav
Kůs Antonín
4. 8
KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Karlovy Vary - Baroko
7.3.09 Kůs Antonín
13. 30
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Karlovy Vary - Baroko
7.3.09 Krejčí Filip
Kůs Antonín
7. 19
Turnaj Dawu C - Jedničky
Dawu
3.3.09 Kůs Antonín
4. 8
Turnaj dvojic
Těsně vedle
23.2.09 Kůs Antonín
Kopřiva Roman
7. 8
Turnaj Dawu C
Dawu
17.2.09 Šaur Ondřej
Kůs Antonín
1. 8
Turnaj dvojic
Těsně vedle
9.2.09 Kůs Antonín
Šaur Ondřej
4. 8
KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Chodov - Oáza
7.2.09 Kůs Antonín
13. 37
Turnaj Dawu C
Dawu
3.2.09 Kůs Antonín
Kovář Petr
3. 8
Turnaj Dawu C
Dawu
27.1.09 Kopřiva Roman
Kůs Antonín
4. 8
Turnaj Dawu C
Dawu
21.10.08 Pražák Petr
Kůs Antonín
5. 8
Ucho Cup
Ucho
12.6.08 Kopic David
Kůs Antonín
4. 8
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Chodov u K.V. - Oáza
7.6.08 Záborec Michal
Kůs Antonín
2. 24
Válka brankářů
Ucho
29.5.08 Kůs Antonín
2. 18
PLZEŇSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Ucho
25.5.08 Kůs Antonín
5. 24
PLZEŇSKÝ POHÁR - DVOJICE
Ucho
25.5.08 Kůs Antonín
Kopačka Petr
13. 15
Majáles 2008
Plzeň
24.5.08 Kůs Antonín
Nejepsa Aleš
1. 16
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
K. Vary - Březová - F1
17.5.08 Kůs Antonín
Vlček David
4. 11
KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
K. Vary - Březová - F1
17.5.08 Kůs Antonín
7. 20
Ucho Cup
Ucho
15.5.08 Medvěd Matěj
Kůs Antonín
9. 10
PLZEŇSKÝ POHÁR - DVOJICE
Ucho
20.4.08 Kůs Antonín
Anděl Václav
9. 15
PLZEŇSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Ucho
20.4.08 Kůs Antonín
7. 24
KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
K. Vary - Březová - F1
19.4.08 Kůs Antonín
13. 25
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
K. Vary - Březová - F1
19.4.08 Joachimovič Dušan
Kůs Antonín
9. 13
KARLOVARSKÝ POHÁR - 2 BALL ROLLERBALL
K. Vary - Březová - F1
19.4.08 Štěpán David
Kůs Antonín
7. 10
Turnaj jednotlivců
Ucho
10.4.08 Kůs Antonín
5. 21
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Chodov - Harmonie
15.3.08 Kůs Antonín
Vlček David
17. 19
KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Chodov - Harmonie
15.3.08 Kůs Antonín
9. 34
Ucho Cup
Ucho
13.3.08 Chramosta Michal
Kůs Antonín
9. 13
Ucho Cup
Ucho
6.3.08 Kůs Antonín
Veselý Tomáš
5. 8
PLZEŇSKÝ POHÁR - DVOJICE
Ucho
1.3.08 Kůs Antonín
Halva Michal
3. 9
PLZEŇSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Ucho
1.3.08 Kůs Antonín
7. 18
Ucho Cup
Ucho
28.2.08 Kůs Antonín
Kopačka Petr
5. 8
KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Chodov - Harmonie
23.2.08 Kůs Antonín
4. 43
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Chodov - Harmonie
23.2.08 Kůs Antonín
Vlček David
13. 22
Ucho Cup
Ucho
21.2.08 Kůs Antonín
Kopačka Petr
1. 8
MP HALLO PIZZA CUP - DVOJICE
Bristol Most
16.2.08 Kůs Antonín
Vlček David
13. 22
MP HALLO PIZZA CUP - JEDNIČKY
Bristol Most
16.2.08 Kůs Antonín
17. 36
Ucho Cup
Ucho
14.2.08 Kůs Antonín
Mayer Lubomír
5. 8
PLZEŇSKÝ POHÁR - DVOJICE
Ucho
3.2.08 Kůs Antonín
Čeněk Jiří
17. 20
PLZEŇSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Ucho
3.2.08 Kůs Antonín
17. 29
Ucho Cup
Ucho
31.1.08 Kopačka Petr
Kůs Antonín
2. 8
Ucho Cup
Ucho
24.1.08 Kůs Antonín
Mayer Lubomír
3. 8
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Club 21 - Březová
19.1.08 Kůs Antonín
Novák Daniel
9. 16
KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Club 21 - Březová
19.1.08 Kůs Antonín
5. 28
Vánoční turnaj jednotlivců
Březová u K. Varů - F1
29.12.07 Kůs Antonín
4. 8
Vánoční turnaj dvojic
Březová u K. Varů - F1
29.12.07 Horečný Jakub
Kůs Antonín
3. 8
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Chodov - Harmonia
15.12.07 Lubas Antonín
Kůs Antonín
5. 15
KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Chodov - Hormonia
15.12.07 Kůs Antonín
13. 22
Turnaj kat. C - dvojice
Březová u K. Varů - F1
24.11.07 Kůs Antonín
Vlček David
5. 8
KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Karlovy Vary - Kamikaze
17.11.07 Kůs Antonín
13. 34
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Karlovy Vary - Kamikaze
17.11.07 Jeřábek Michal
Kůs Antonín
13. 18
Turnaj kat. C - dvojice
Kamikaze
11.11.07 Kůs Antonín
Jeřábek Michal
7. 8
Turnaj kat. C - dvojice
Chodov - Harmonie
2.11.07 Kůs Antonín
Tkačev Jindřich
3. 8
Turnaj kat. C - jedničky
Chodov - Harmonie
2.11.07 Kůs Antonín
4. 8
WOODOo CHALLENGE - PODZIM
WOO DOo music pub
30.10.07 Zábranský Michal
Kůs Antonín
5. 8
BAMBOo CHALLENGE - dvojice (P)
BAMBOo music bar
25.10.07 Kůs Antonín
Daskalov Nikola
7. 8
BAMBOo Challenge - D.Y.P. (P)
BAMBOo music bar
22.10.07 Štěpánek Filip
Kůs Antonín
4. 8
KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Mariánské Lázně
20.10.07 Kůs Antonín
25. 33
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Mariánské Lázně
20.10.07 Jeřábek Martin
Kůs Antonín
5. 22
WOODOo CHALLENGE - PODZIM
WOO DOo music pub
16.10.07 Kůs Antonín
Bognár Tadeáš
7. 8
BAMBOo Challenge - D.Y.P. (P)
BAMBOo music bar
15.10.07 Roudnický Miroslav
Kůs Antonín
5. 8
BAMBOo Challenge - D.Y.P. (P)
BAMBOo music bar
8.10.07 Slavík Matěj
Kůs Antonín
5. 8
BAMBOo CHALLENGE - dvojice (P)
BAMBOo music bar
4.10.07 Bognár Tadeáš
Kůs Antonín
5. 8
BAMBOo Challenge - D.Y.P. (P)
BAMBOo music bar
1.10.07 Devine Michael
Kůs Antonín
7. 8
KARLOVARSKÝ POHÁR 2006/2007 - DVOJICE
Kamikaze
4.11.06 Jančík Tomáš
Kůs Antonín
9. 10
MP HALLO PIZZA CUP 2006/2007 - DVOJICE
most - mc záchytka 1
28.10.06 Kůs Antonín
Mencl Jindřich
24. 27
MP HALLO PIZZA CUP 2006/2007 - JEDNIČKY
most - mc záchytka 1
28.10.06 Kůs Antonín
13. 32