ČFO > 00 - Česká foosballová organizace > Vyhledávání v turnajích

Vyhledávání v turnajích

Jméno / Místo konání Datum Jméno Pořadí Hráčů
Czech Leonhart Open - Dvojice
Praha - TJ Pankrác
1.12.18 Le Jan
Štěpán David
33. 103
Czech Leonhart Open - PRO dvojice
Praha - TJ Pankrác
1.12.18 Le Jan
Štěpán David
33. 37
KP FSČ - dvojice KO
Most - U Páji
24.11.18 Le Jan
Štěpán David
4. 20
KP FSČ - jednotlivci
Most - U Páji
24.11.18 Le Jan
1. 27
KP FSČ - Válka Brankářů (KO)
Most - U Páji
24.11.18 Le Jan
17. 22
Czech LEONHART Open - Amatérské dvojice
Praha - TJ Pankrác
2.12.17 Le Jan
Volek Jan
13. 83
Czech Leonhart Open - Dvojice
Praha - TJ Pankrác
2.12.17 Člupek Otakar
Le Jan
17. 127
SmallBalls Open - Dvojice
Plzeň
11.2.17 Le Jan
Štěpán David
4. 32
Czech Leonhart Open - Dvojice
TJ Pankrác - Praha 4
3.12.16 Le Jan
Štěpán David
17. 80
ITSF WCS - DVOJICE (K)
St. Wendel
16.9.16 Štěpán David
Le Jan
33. 12
ITSF WCS - JEDNOTLIVCI (K)
St. Wendel
16.9.16 Le Jan
129. 23
ITSF PRO TOUR - JEDNOTLIVCI (K)
FoosForLife Roznov pod Radhostem Champ
22.5.16 Le Jan
9. 25
ITSF PRO TOUR - DVOJICE (K)
FoosForLife Roznov pod Radhostem Champ
21.5.16 Le Jan
Štěpán David
9. 21
ITSF MASTER - JEDNOTLIVCI (K)
Czech Leonhart Championship 2016
2.4.16 Le Jan
33. 31
ITSF MASTER - DVOJICE (K)
Czech Leonhart Championship 2016
2.4.16 Le Jan
Roth Antje
17. 38
XVIII. MČR - PENALTY
Praha - hotel ILF
11.3.16 Le Jan
25. 46
XVIII. MČR - LOOSER CUP
Praha - hotel ILF
11.3.16 Le Jan
Štěpán David
9. 21
XVIII. MČR - 2 BALL ROLLERBALL
Praha - hotel ILF
11.3.16 Štěpán David
Le Jan
13. 25
XVIII. MČR - VÁLKA BRANKÁŘŮ
Praha - hotel ILF
11.3.16 Le Jan
17. 40
XVIII. MČR - DVOJICE
Praha - hotel ILF
11.3.16 Le Jan
Štěpán David
33. 52
P4P PRAGUE OPEN - OPEN SINGLES
Praha - hotel ILF
8.11.15 Le Jan
13. 53
P4P PRAGUE OPEN - OPEN DOUBLES
Praha - hotel ILF
7.11.15 Le Jan
Štěpán David
25. 46
P4P PRAGUE OPEN - LOOSER CUP
Praha - hotel ILF
7.11.15 Le Jan
Štěpán David
13. 24
P4P PRAGUE OPEN - D.Y.P.
Praha - hotel ILF
6.11.15 Doskočil Tomáš
Le Jan
17. 27
P4P PRAGUE OPEN - GOALIE WAR
Praha - hotel ILF
6.11.15 Le Jan
9. 23
ITSF WCS - JEDNOTLIVCI (K)
World Championship Series Leonhart 2015
11.9.15 Le Jan
129. 28
ITSF WCS - DVOJICE (K)
World Championship Series Leonhart 2015
11.9.15 Štěpán David
Le Jan
138. 19
Multitable Vysočina Open - dvojice
Lidmaň
24.7.15 Štěpán David
Le Jan
5. 20
Multitable Vysočina Open - Mixy
Lidmaň
24.7.15 Le Jan
Peloušková Soňa
5. 9
Multitable Vysočina Open - jedničky
Lidmaň
24.7.15 Le Jan
9. 28
Multitable Vysočina Open - 2 ball
Lidmaň
24.7.15 Štěpán David
Le Jan
3. 17
ITSF MASTER - JEDNOTLIVCI (K)
Czech Leonhart Championship
7.6.15 Le Jan
33. 91
ITSF MASTER - DVOJICE (K)
Czech Leonhart Championship
6.6.15 Le Jan
Štěpán David
17. 68
XVII. MČR - D.Y.P.
Praha - CLUB C
26.4.15 Le Jan
Horčiak Jozef
4. 22
XVII. MČR - JEDNIČKY
Praha - Club C
26.4.15 Le Jan
17. 43
XVII. MČR - MIXY
Praha - CLUB C
26.4.15 Le Jan
Peloušková Soňa
13. 23
XVII. MČR - TURNAJ LEGEND
Praha - CLUB C
25.4.15 Schneider Roman
Le Jan
5. 16
XVII. MČR - DVOJICE
Praha - CLUB C
25.4.15 Štěpán David
Le Jan
9. 44
XVII. MČR - LOOSER CUP
Praha - CLUB C
25.4.15 Le Jan
Štěpán David
3. 22
XVII. MČR - 2 BALL ROLLERBALL
Praha - CLUB C
24.4.15 Le Jan
Štěpán David
5. 18
XVII. MČR - PENALTY
Praha - CLUB C
24.4.15 Le Jan
7. 27
XVII. MČR - VÁLKA BRANKÁŘŮ
Praha - CLUB C
24.4.15 Le Jan
13. 30
ITSF PRO TOUR - JEDNOTLIVCI (K)
Hector
22.3.15 Le Jan
5. 36
ITSF PRO TOUR - DVOJICE (K)
Hector
21.3.15 Šianský Miroslav
Le Jan
5. 32
Hector Leonhart Open 2015 - ELITE
Hector
21.3.15 Šianský Miroslav
Le Jan
9. 12
ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha
17.1.15 Le Jan
Míšek Tomáš
17. 38
ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha
17.1.15 Le Jan
49. 51
Czech Leonhart Open - Jednotlivci
Praha - TJ Pankrác
7.12.14 Le Jan
65. 113
Czech Leonhart Open - Dvojice
Praha - TJ Pankrác
6.12.14 Rudolský David
Le Jan
33. 87
Czech Leonhart Open - Speedball
Praha - TJ Pankrác
6.12.14 Peloušková Soňa
Le Jan
9. 18
ITSF WCS - DVOJICE (K)
WCS Lucembursko
7.9.14 Štěpán David
Le Jan
33. 7
ITSF WCS - JEDNOTLIVCI (K)
WCS Lucembursko
7.9.14 Le Jan
65. 13
Multitable Vysočina Open - jedničky
Lidmaň
19.7.14 Le Jan
9. 27
Multitable Vysočina Open - dvojice
Lidmaň
19.7.14 Štěpán David
Le Jan
5. 23
8th CO - Roberto Sport - Jedničky
TJ Pankrác - Praha
22.6.14 Le Jan
17. 38
8th CO - Roberto Sport - DVOJICE
TJ Pankrác - Praha
21.6.14 Le Jan
Petroczko Alexander
17. 37
8th CO - Roberto Sport - PRO DVOJICE
TJ Pankrác - Praha
21.6.14 Rudolský David
Le Jan
7. 20
8th CO - Roberto Sport - PENALTY
TJ Pankrác - Praha
20.6.14 Le Jan
7. 28
8th CO - Roberto Sport - VÁLKA BRANKÁŘŮ
TJ Pankrác - Praha
20.6.14 Le Jan
7. 26
8th CO - Roberto Sport - D.Y.P.
TJ Pankrác - Praha
20.6.14 Le Jan
Frančíková Ivana
9. 20
ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Palác Akropolis
7.6.14 Le Jan
Štěpán David
9. 29
ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Palác Akropolis
7.6.14 Le Jan
9. 43
PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
MOLEKOoLA
25.5.14 Le Jan
Routner Jakub
5. 23
PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
MOLEKOoLA
25.5.14 Le Jan
7. 26
FINAL FTB.cz LEONHART Tour - Jedničky
Praha
13.4.14 Le Jan
71. 76
FINAL FTB.cz LEONHART Tour - D.Y.P.
Praha
12.4.14 Ježková Alena
Le Jan
13. 19
FINAL FTB.cz LEONHART Tour - Dvojice
Praha
12.4.14 Le Jan
Suchomela Josef
5. 64
FINAL FTB.cz LEONHART Tour - Pro Doubles
Praha
12.4.14 Le Jan
Suchomela Josef
13. 31
XVI. MČR - JEDNIČKY
Klub C
30.3.14 Le Jan
49. 57
XVI. MČR - DVOJICE
Klub C
29.3.14 Le Jan
Štěpán David
17. 65
XVI. MČR - LOOSER CUP
Klub C
29.3.14 Le Jan
Zelenka Jiří
17. 30
XVI. MČR - 2 BALL ROLLERBALL
Klub C
28.3.14 Le Jan
Štěpán David
9. 34
XVI. MČR - PENALTY
Klub C
28.3.14 Le Jan
9. 50
XVI. MČR - VÁLKA BRANKÁŘŮ
Klub C
28.3.14 Le Jan
17. 54
ČESKÝ POHÁR - 2 BALL
Praha - Bulldog's
18.1.14 Le Jan
Štěpán David
2. 16
ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha - Bulldog's
18.1.14 Le Jan
Štěpán David
2. 49
ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha - Bulldog's
18.1.14 Le Jan
9. 58
Czech Leonhart Open - Jednotlivci
Praha - TJ Pankrác
24.11.13 Le Jan
65. 95
Czech Leonhart Open - Dvojice
Praha - TJ Pankrác
23.11.13 Štěpán David
Le Jan
33. 80
Czech Leonhart Open - Profi dvojice
Praha - TJ Pankrác
23.11.13 Štěpán David
Le Jan
17. 33
Czech LEONHART Open - Losované dvojice
Praha - TJ Pankrác
22.11.13 Horvath Tamas
Le Jan
25. 61
Czech Leonhart Open - Penalty
Praha - TJ Pankrác
22.11.13 Le Jan
33. 71
Czech LEONHART Open - Válka brankářů
Praha - TJ Pankrác
22.11.13 Le Jan
13. 77
ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha
26.10.13 Le Jan
Štěpán David
9. 19
ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha
26.10.13 Le Jan
25. 29
PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
WOODOo
23.6.13 Le Jan
Štěpán David
9. 20
ČESKÝ POHÁR - JEDNOTLIVCI (K.O.)
Palác Akropolis
22.6.13 Le Jan
3. 39
ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Palác Akropolis
22.6.13 Le Jan
Štěpán David
21. 26
ITSF PRO TOUR - DVOJICE
Gloucester (Velká Británie)
7.6.13 Štěpán David
Le Jan
9. 3
ITSF PRO TOUR - JEDNOTLIVCI
Gloucester (Velká Británie)
7.6.13 Le Jan
17. 5
PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Bulldog's
12.5.13 Le Jan
Míšek Tomáš
5. 19
PRAŽSKÝ POHÁR - 2 BALL ROLLERBALL
Bulldog's
12.5.13 Le Jan
Čmiko Jakub
5. 10
PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
12.5.13 Le Jan
5. 20
MOSTECKÝ POHÁR - D.Y.P.
Louny Formanka
2.6.12 Le Jan
Mildorf František
2. 20
MOSTECKÝ POHÁR - 2 BALL
Louny Formanka
2.6.12 Le Jan
Štěpán David
1. 14
PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
20.5.12 Le Jan
2. 19
PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
20.5.12 Le Jan
Štěpán David
5. 17
PRAŽSKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ (KO)
Bulldog's
20.5.12 Le Jan
4. 14
XIV. CZ CHAMPIONSHIPS - OPEN SINGLES
Praha
1.4.12 Le Jan
49. 77
XIV. CZ CHAMPIONSHIPS - 2 BALL
Praha
1.4.12 Le Jan
Poda Michal
3. 11
XIV. CZ CHAMPIONSHIPS - LOOSER CUP
Praha
31.3.12 Le Jan
Džurdženík Tomáš
9. 34
XIV. CZ CHAMPIONSHIPS - OPEN DOUBLES
Praha
31.3.12 Le Jan
Nová Hana
33. 76
XIV. CZ CHAMPIONSHIPS - GOALIE WAR
Praha
30.3.12 Le Jan
5. 36
XIV. CZ CHAMPIONSHIPS - 2 BALL
Praha
30.3.12 Le Jan
Schneider Roman
13. 25
XIV. CZ CHAMPIONSHIPS - F.S.H. - PENAL.
Praha
30.3.12 Le Jan
13. 37
ČESKÝ POHÁR - 2 BALL
Praha
18.2.12 Le Jan
Křepela Ladislav
2. 13
ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha
18.2.12 Le Jan
Šianský Miroslav
17. 37
ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha
18.2.12 Le Jan
7. 48
MOSTECKÝ POHÁR - PENALTY
Most Záchytka
11.2.12 Le Jan
1. 16
MOSTECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Most Záchytka
11.2.12 Le Jan
17. 25
MOSTECKÝ POHÁR - DVOJICE
Most Záchytka
11.2.12 Le Jan
Štěpán David
5. 16
MOSTECKÝ POHÁR - GOALIE WAR
Most Bristol
14.1.12 Le Jan
4. 18
MOSTECKÝ POHÁR - DVOJICE
Most Bristol
14.1.12 Paparega Pavel
Le Jan
5. 17
MOSTECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Most Bristol
14.1.12 Le Jan
17. 20
PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
4.12.11 Le Jan
9. 15
PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Bulldog's
4.12.11 Le Jan
Štěpán David
5. 16
PRAŽSKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ (KO)
Bulldog's
4.12.11 Le Jan
9. 21
ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha - Bulldog's
3.12.11 Le Jan
Routner Jakub
9. 31
ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha - Bulldog's
3.12.11 Le Jan
9. 44
ČESKÝ POHÁR - 2 BALL
Praha - Bulldog's
3.12.11 Le Jan
Štěpán David
7. 12
MOSTECKÝ POHÁR - DVOJICE
Litvínov Loutkárna
19.11.11 Le Jan
Štěpán David
3. 18
MOSTECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Litvínov Loutkárna
19.11.11 Le Jan
2. 29
ZÁPADOČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Chodov - Oáza
12.11.11 Le Jan
Kůs Antonín
2. 11
ZÁPADOČESKÝ POHÁR - JEDNOTLIVCI
Chodov - Oáza
12.11.11 Le Jan
5. 20
ZÁPADOČESKÝ POHÁR - JEDNOTLIVCI
Chodov - Oáza
22.10.11 Le Jan
3. 18
ZÁPADOČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Chodov - Oáza
22.10.11 Le Jan
Vařeková Barbora
9. 14
MOSTECKÝ POHÁR - DVOJICE
Most Bristol
8.10.11 Le Jan
Štěpán David
4. 15
MOSTECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Most Bristol
8.10.11 Le Jan
9. 23
MOSTECKÝ POHÁR - GOALIE WAR
Most Bristol
8.10.11 Le Jan
9. 19
CZECH ROSENGART OPEN - OPEN SINGLES
Praha
25.9.11 Le Jan
7. 72
CZECH ROSENGART OPEN - OPEN DOUBLES
Praha
24.9.11 Le Jan
Štěpán David
25. 53
CZECH OPEN - D.Y.P.
Praha
23.9.11 Lávičková Pavlína
Le Jan
17. 41
CZECH ROSENGART OPEN - 2 BALL ROLLERBALL
Praha
23.9.11 Le Jan
Štěpán David
9. 24
ZÁPADOČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Chodov - Oáza
10.9.11 Le Jan
Vařeková Barbora
4. 6
ZÁPADOČESKÝ POHÁR - JEDNOTLIVCI
Chodov - Oáza
10.9.11 Le Jan
3. 13
ITSF WCS - DVOJICE (K)
WCS Garlando 2011
30.7.11 Le Jan
Kůs Antonín
65. 13
ITSF WCS - JEDNOTLIVCI (K)
WCS Garlando 2011
30.7.11 Le Jan
65. 18
CZECH BONZINI PRO TOUR - D.Y.P.
Dobrovíz
2.7.11 Štěpán David
Le Jan
1. 12
CZECH BONZINI PRO TOUR - OPEN SINGLES
Dobrovíz
2.7.11 Le Jan
67. 70
CZECH BONZINI PRO TOUR - OPEN DOUBLES
Dobrovíz
2.7.11 Štěpán David
Le Jan
33. 42
Koupák Open 2011
Chodov - koupaliště
18.6.11 Vařeková Barbora
Le Jan
17. 41
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Oáza
28.5.11 Hauzr Jan
Le Jan
9. 17
KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Oáza
28.5.11 Le Jan
5. 30
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Oáza
23.4.11 Le Jan
Štěpán David
5. 14
KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Oáza
23.4.11 Le Jan
3. 22
ITSF MASTER - DVOJICE
Slovensko - Trnava
17.4.11 Le Jan
Kačer Michal
17. 16
ITSF MASTER - JEDNOTLIVCI
Slovensko - Trnava
17.4.11 Le Jan
25. 16
XIII. CZ CHAMPIONSHIPS - OPEN SINGLES
Praha
3.4.11 Le Jan
17. 88
XIII. CZ CHAMPIONSHIPS - OPEN DOUBLES
Praha
2.4.11 Le Jan
Kačer Michal
17. 82
XIII. CZ CHAMPIONSHIPS - LOOSER CUP
Praha
2.4.11 Kačer Michal
Le Jan
3. 34
XIII. CZ CHAMPIONSHIPS - F.S.H. - PENAL.
Praha
1.4.11 Le Jan
9. 48
XIII. CZ CHAMPIONSHIPS - GOALIE WAR
Praha
1.4.11 Le Jan
25. 57
XIII. CZ CHAMPIONSHIPS - 2 BALL
Praha
1.4.11 Le Jan
Štěpán David
5. 23
OLD SCOOL CUP
Karlovy Vary - Klub Wéčko
26.3.11 Antala Nicol
Le Jan
2. 6
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Oáza
19.3.11 Le Jan
Anděl Václav
3. 14
KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Oáza
19.3.11 Le Jan
3. 25
ČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Praha
5.3.11 Le Jan
Štěpán David
5. 42
ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha
5.3.11 Le Jan
13. 63
OLD SCOOL CUP
Karlovy Vary - Klub Wéčko
26.2.11 Le Jan
Antala Nicol
2. 8
PLZEŇSKÝ POHÁR - JEDNIČKY (DKO)
Ucho
19.2.11 Le Jan
1. 16
PLZEŇSKÝ POHÁR - DVOJICE
Ucho
19.2.11 Le Jan
Štěpán David
1. 9
KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Oáza
12.2.11 Le Jan
3. 30
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Oáza
12.2.11 Le Jan
Janeček Jiří
2. 19
Lokální turnaj dvojic
Litvínov_Loutkárna Foosball Series
10.2.11 Štěpán David
Le Jan
2. 11
OLD SCOOL CUP
Karlovy Vary - Klub Wéčko
29.1.11 Le Jan
Antala Nicol
3. 10
KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Oáza
22.1.11 Le Jan
19. 33
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Oáza
22.1.11 Štěpán David
Le Jan
3. 20
MOSTECKÝ POHÁR - DVOJICE
Most Bristol
15.1.11 Le Jan
Londa Daniel
5. 13
MOSTECKÝ POHÁR - GOALIE WAR
Most Bristol
15.1.11 Le Jan
1. 12
MOSTECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Most Bristol
15.1.11 Le Jan
5. 17
OLD SCOOL CUP
Karlovy Vary - Klub Wéčko
11.12.10 Le Jan
Antala Nicol
1. 7
ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha - Bulldog's
4.12.10 Le Jan
Kačer Michal
9. 34
ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha - Bulldog's
4.12.10 Le Jan
9. 58
ČESKÝ POHÁR - 2 BALL
Praha - Bulldog's
4.12.10 Štěpán David
Le Jan
5. 12
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Oáza
20.11.10 Le Jan
Kačer Michal
5. 20
KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Oáza
20.11.10 Le Jan
5. 32
ITSF WCS - DVOJICE (K)
Praha
16.10.10 Štěpán David
Le Jan
33. 101
ITSF WCS - JEDNOTLIVCI (K)
Praha
15.10.10 Le Jan
33. 193
KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Oáza
25.9.10 Le Jan
9. 27
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Oáza
25.9.10 Le Jan
Štěpán David
9. 15
CZECH ROSENGART OPEN - OPEN SINGLES
Praha
19.9.10 Le Jan
33. 108
CZECH ROSENGART OPEN - OPEN DOUBLES
Praha
18.9.10 Le Jan
Štěpán David
49. 79
CZECH OPEN - LOOSER CUP
Praha
18.9.10 Le Jan
Štěpán David
4. 33
CZECH OPEN - D.Y.P.
Praha
17.9.10 Le Jan
Bartoška Zdeněk
17. 48
CZECH OPEN - MČR - MIXED DOUBLES
Praha
17.9.10 Le Jan
Šárková Lenka
17. 33
CZECH ROSENGART OPEN - 2 BALL ROLLERBALL
Praha
17.9.10 Štěpán David
Le Jan
4. 30
ITSF MASTER - JEDNOTLIVCI (K)
Slovinsko - Ankaran
18.7.10 Le Jan
9. 8
ITSF MASTER - DVOJICE (K)
Slovinsko - Ankaran
18.7.10 Krejčí Filip
Le Jan
9. 4
PLZEŇSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Ucho
26.6.10 Le Jan
2. 16
PLZEŇSKÝ POHÁR - DVOJICE
Ucho
26.6.10 Le Jan
Krejčí Filip
1. 10
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Chodov - Oáza
19.6.10 Le Jan
Kúdela Martin
5. 28
ČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
12.6.10 Le Jan
Krejčí Filip
17. 26
ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
12.6.10 Le Jan
7. 42
ČESKÝ POHÁR - 2 BALL
Bulldog's
12.6.10 Le Jan
Štěpán David
5. 12
SLAVIACUP OPEN AIR - JEDNOTLVCI
Restaurace Slávia
22.5.10 Le Jan
5. 20
SLAVIACUP OPEN AIR - DVOJICE
Restaurace Slávia
22.5.10 Le Jan
Štěpán David
1. 14
ITSF WCS - DVOJICE (K)
Eaubonne
16.5.10 Le Jan
Horečný Jakub
65. 8
ITSF WCS - JEDNOTLIVCI (K)
Eaubonne
16.5.10 Le Jan
129. 15
ITSF MASTER - DVOJICE
Trnava
25.4.10 Le Jan
Krejčí Filip
17. 15
ITSF MASTER - JEDNOTLIVCI
Trnava
25.4.10 Le Jan
49. 25
PLZEŇSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Ucho
17.4.10 Le Jan
1. 14
PLZEŇSKÝ POHÁR - DVOJICE
Ucho
17.4.10 Le Jan
Furtsev Andrej
1. 10
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Chodov - Oáza
3.4.10 Le Jan
Kůs Antonín
5. 16
KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Chodov - Oáza
3.4.10 Le Jan
9. 28
XII. CZ CHAMPIONSHIPS - OPEN SINGLES
Praha
28.3.10 Le Jan
9. 110
XII. CZ CHAMPIONSHIPS - OPEN DOUBLES
Praha
27.3.10 Le Jan
Hruška Lukáš
49. 85
XII. CZ CHAMPIONSHIPS - LOOSER CUP
Praha
27.3.10 Krejčí Filip
Le Jan
9. 39
XII. CZ CHAMPIONSHIPS - GOALIE WAR
Praha
26.3.10 Le Jan
25. 59
XII. CZ CHAMPIONSHIPS - F.S.H. - PENALTY
Praha
26.3.10 Le Jan
17. 51
KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Chodov - Oáza
6.3.10 Le Jan
5. 34
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Chodov - Oáza
6.3.10 Le Jan
Götzová Denisa
5. 22
KARLOVARSKÝ POHÁR - 2 BALL ROLLERBALL
Chodov - Oáza
6.3.10 Le Jan
Štěpán David
1. 14
PLZEŇSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Ucho
27.2.10 Le Jan
5. 14
PLZEŇSKÝ POHÁR - DVOJICE
Ucho
27.2.10 Le Jan
Joachimovič Dušan
4. 12
MČR VE VÍCEBOJI - LOSOVANÉ DVOJICE
Praha
21.2.10 Le Jan
Bajerová Monika
7. 8
MČR VE VÍCEBOJI - VÁLKA BRANKÁŘŮ
Praha
21.2.10 Le Jan
5. 16
MČR VE VÍCEBOJI - 2 BALL ROLLERBALL
Praha
20.2.10 Le Jan
Winkowski Pawel
3. 8
MČR VE VÍCEBOJI - JEDNIČKY
Praha
20.2.10 Le Jan
3. 21
MČR VE VÍCEBOJI - PENALTY
Praha
20.2.10 Le Jan
1. 18
MOSTECKÝ POHÁR - PENALTY
Most Bristol
13.2.10 Le Jan
5. 13
MOSTECKÝ POHÁR - DVOJICE
Most Bristol
13.2.10 Le Jan
Antala Nicol
3. 12
MOSTECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Most Bristol
13.2.10 Le Jan
5. 19
KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Chodov - Oáza
6.2.10 Le Jan
5. 26
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Chodov - Oáza
6.2.10 Le Jan
Štěpán David
4. 16
MISTROVSTVÍ MORAVY - JEDNIČKY
Havířov - Pracák
24.1.10 Le Jan
33. 52
MISTROVSTVÍ MORAVY - PENALTY
Havířov - Pracák
23.1.10 Le Jan
4. 23
MISTROVSTVÍ MORAVY - DVOJICE
Havířov - Pracák
23.1.10 Štěpán David
Le Jan
17. 32
MISTROVSTVÍ MORAVY - LOOSER CUP
Havířov - Pracák
23.1.10 Štěpán David
Le Jan
2. 16
PLZEŇSKÝ POHÁR - DVOJICE
Ucho
16.1.10 Le Jan
Štěpán David
2. 14
PLZEŇSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Ucho
16.1.10 Le Jan
4. 27
KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Chodov - Oáza
9.1.10 Le Jan
1. 27
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Chodov - Oáza
9.1.10 Le Jan
Antala Nicol
3. 15
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Chodov - Oáza
19.12.09 Le Jan
Joachimovič Dušan
3. 15
KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Chodov - Oáza
19.12.09 Le Jan
2. 29
PLZEŇSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Ucho
5.12.09 Le Jan
1. 16
PLZEŇSKÝ POHÁR - DVOJICE
Ucho
5.12.09 Le Jan
Štěpán David
1. 9
ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Most
29.11.09 Le Jan
17. 46
ČESKÝ POHÁR - 2 BALL
Most
29.11.09 Štěpán David
Le Jan
3. 7
ČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Most
28.11.09 Le Jan
Kačer Michal
4. 35
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Chodov - Oáza
21.11.09 Le Jan
Tomaščák Miroslav
7. 22
KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Chodov - Oáza
21.11.09 Le Jan
3. 36
PLZEŇSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Ucho
14.11.09 Le Jan
1. 13
PLZEŇSKÝ POHÁR - DVOJICE
Ucho
14.11.09 Le Jan
Štěpán David
3. 10
MOSTECKÝ POHÁR - DVOJICE
Most Bristol
24.10.09 Le Jan
Štěpán David
2. 12
MOSTECKÝ POHÁR - GOALIE WAR
Most Bristol
24.10.09 Le Jan
3. 18
MOSTECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Most Bristol
24.10.09 Le Jan
4. 21
ITSF WCS - JEDNOTLIVCI (K)
Praha
18.10.09 Le Jan
65. 208
ITSF WCS - Non Pro Singles
Praha
18.10.09 Le Jan
65. 155
ITSF WCS - DVOJICE (K)
Praha
17.10.09 Le Jan
Štěpán David
102. 106
ITSF WCS - Non Pro Doubles
Praha
15.10.09 Le Jan
Štěpán David
65. 94
PLZEŇSKÝ POHÁR - DVOJICE
Ucho
11.10.09 Le Jan
Joachimovič Dušan
1. 8
PLZEŇSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Ucho
11.10.09 Le Jan
2. 13
KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Chodov - Oáza
10.10.09 Le Jan
3. 25
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Chodov - Oáza
10.10.09 Le Jan
Štěpán David
3. 18
MOSTECKÝ POHÁR - DVOJICE
Most Bristol
26.9.09 Štěpán David
Le Jan
7. 14
MOSTECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Most Bristol
26.9.09 Le Jan
3. 26
MOSTECKÝ POHÁR - PENALTY
Most Bristol
26.9.09 Le Jan
2. 16
CZECH ROSENGART OPEN - OPEN SINGLES
Stromovka
20.9.09 Le Jan
25. 110
CZECH ROSENGART OPEN - 2 BALL ROLLERBALL
Stromovka
20.9.09 Le Jan
Paparega Pavel
9. 20
CZECH ROSENGART OPEN - OPEN DOUBLES
Stromovka
19.9.09 Le Jan
Horečný Jakub
49. 82
CZECH OPEN - LOOSER CUP
Stromovka
19.9.09 Le Jan
Souček Josef
3. 31
CZECH OPEN - MČR - MIXED DOUBLES
Stromovka
18.9.09 Le Jan
Šulcová Nikola
13. 36
CZECH OPEN - D.Y.P.
Stromovka
18.9.09 Le Jan
Lávička Milan
9. 52
PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
13.9.09 Le Jan
Štěpán David
13. 26
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Chodov - Oáza
12.9.09 Šulcová Nikola
Le Jan
4. 18
KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Chodov - Oáza
12.9.09 Le Jan
4. 34
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Chodov - Oáza
20.6.09 Volek Matěj
Le Jan
1. 28
ČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Rožnov pod Radhoštěm
13.6.09 Le Jan
Volek Matěj
9. 41
ČESKÝ POHÁR - LOOSER CUP
Rožnov pod Radhoštěm
13.6.09 Le Jan
Volek Matěj
2. 18
ČESKÝ POHÁR - PENALTY
Rožnov pod Radhoštěm
13.6.09 Le Jan
17. 30
MOSTECKÝ POHÁR - DVOJICE
Most Bristol
6.6.09 Le Jan
Štěpán David
9. 20
MOSTECKÝ POHÁR - PENALTY
Most Bristol
6.6.09 Le Jan
5. 31
MOSTECKÝ POHÁR - DVOJICE
Bristol Most
23.5.09 Le Jan
Štěpán David
7. 13
MOSTECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bristol Most
23.5.09 Le Jan
9. 28
KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Chodov - Oáza
16.5.09 Le Jan
2. 23
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Chodov - Oáza
16.5.09 Volek Matěj
Le Jan
3. 16
PLZEŇSKÝ POHÁR - DVOJICE
Ucho
2.5.09 Le Jan
Štěpán David
3. 8
PLZEŇSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Ucho
2.5.09 Le Jan
2. 14
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Chodov - Oáza
25.4.09 Špačková Hana
Le Jan
7. 12
KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Chodov - Oáza
25.4.09 Le Jan
7. 19
PRAŽSKÝ POHÁR - 2 BALL ROLLERBALL
Bulldog's
19.4.09 Le Jan
Štěpán David
5. 16
PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
19.4.09 Le Jan
Štěpán David
17. 31
PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
19.4.09 Le Jan
7. 43
MOSTECKÝ POHÁR - 2 BALL
Most Bristol
18.4.09 Le Jan
Štěpán David
5. 11
MOSTECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Most Bristol
18.4.09 Le Jan
1. 27
MOSTECKÝ POHÁR - DVOJICE
Most Bristol
18.4.09 Le Jan
Štěpán David
1. 15
XI. CZ CHAMPIONSHIPS - OPEN SINGLES
Stromovka
29.3.09 Le Jan
25. 158
XI. CZ CHAMPIONSHIPS - 2 BALL
Stromovka
29.3.09 Štěpán David
Le Jan
17. 28
XI. CZ CHAMPIONSHIPS - OPEN DOUBLES
Stromovka
28.3.09 Le Jan
Horečný Jakub
49. 125
XI. CZ CHAMPIONSHIPS - LOOSER CUP
Stromovka
28.3.09 Kačer Michal
Le Jan
1. 50
XI. CZ CHAMPIONSHIPS - GOALIE WAR
Stromovka
27.3.09 Le Jan
33. 85
XI. CZ CHAMPIONSHIPS - PENALTY
Stromovka
27.3.09 Le Jan
13. 86
PLZEŇSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Ucho
22.3.09 Le Jan
4. 15
PLZEŇSKÝ POHÁR - DVOJICE
Ucho
22.3.09 Le Jan
Štěpán David
1. 8
MOSTECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Most Bristol
14.3.09 Le Jan
4. 28
MOSTECKÝ POHÁR - GOALIE WAR
Most Bristol
14.3.09 Le Jan
3. 26
MOSTECKÝ POHÁR - DVOJICE
Most Bristol
14.3.09 Horečný Jakub
Le Jan
13. 16
KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Karlovy Vary - Baroko
7.3.09 Le Jan
4. 30
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Karlovy Vary - Baroko
7.3.09 Le Jan
Volek Matěj
1. 19
PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
1.3.09 Le Jan
9. 45
PRAŽSKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ (KO)
Bulldog's
1.3.09 Le Jan
17. 45
PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
1.3.09 Le Jan
Štěpán David
13. 36
PLZEŇSKÝ POHÁR - DVOJICE
Ucho
22.2.09 Le Jan
Štěpán David
2. 10
PLZEŇSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Ucho
22.2.09 Le Jan
3. 17
MOSTECKÝ POHÁR - DVOJICE
Most Bristol
21.2.09 Krampera Lukáš
Le Jan
5. 17
MOSTECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Most Bristol
21.2.09 Le Jan
2. 30
MOSTECKÝ POHÁR - PENALTY
Most Bristol
21.2.09 Le Jan
9. 23
KARLOVARSKÝ POHÁR - 2 BALL ROLLERBALL
Chodov - Oáza
7.2.09 Le Jan
Štěpán David
3. 13
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Chodov - Oáza
7.2.09 Le Jan
Štěpán David
7. 24
KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Chodov - Oáza
7.2.09 Le Jan
5. 37
MISTROVSTVÍ MORAVY - JEDNIČKY
Brno
1.2.09 Le Jan
13. 76
MISTROVSTVÍ MORAVY - DVOJICE
Brno
31.1.09 Le Jan
Šidelko Filip
49. 64
MISTROVSTVÍ MORAVY - LOOSER CUP
Brno
31.1.09 Le Jan
Šianský Miroslav
9. 25
MISTROVSTVÍ MORAVY - PENALTY
Brno
31.1.09 Le Jan
2. 58
PLZEŇSKÝ POHÁR - DVOJICE
Klatovy - bar Respekt
25.1.09 Le Jan
Štěpán David
1. 14
PLZEŇSKÝ POHÁR - ŽENY
Klatovy - bar Respekt
25.1.09 Le Jan
1. 13
PLZEŇSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Klatovy - bar Respekt
25.1.09 Le Jan
5. 20
PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
18.1.09 Le Jan
17. 41
PRAŽSKÝ POHÁR - PENALTY
Bulldog's
18.1.09 Le Jan
9. 39
PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
18.1.09 Le Jan
Šidelko Filip
7. 36
KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Chodov - Oáza
17.1.09 Le Jan
5. 29
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Chodov - Oáza
17.1.09 Le Jan
Šidelko Filip
2. 19
MOSTECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bristol Most
10.1.09 Le Jan
9. 30
MOSTECKÝ POHÁR - DVOJICE
Bristol Most
10.1.09 Le Jan
Krejčí Filip
3. 17
MOSTECKÝ POHÁR - GOALIE WAR
Bristol Most
10.1.09 Le Jan
2. 23
PLZEŇSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
VŠ klub Ucho
21.12.08 Le Jan
1. 29
PLZEŇSKÝ POHÁR - DVOJICE
VŠ klub Ucho
21.12.08 Le Jan
Štěpán David
4. 14
MOSTECKÝ POHÁR - DVOJICE
Bristol Most
20.12.08 Kačer Michal
Le Jan
7. 20
MOSTECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bristol Most
20.12.08 Le Jan
3. 41
MOSTECKÝ POHÁR - PENALTY
Bristol Most
20.12.08 Le Jan
4. 22
PRAŽSKÝ POHÁR - PRO/AM
Bulldog's
14.12.08 Le Jan
Klimčák Martin
9. 23
Turnaj kat. C - Jedničky
Pekárna
3.12.08 Le Jan
1. 8
Losované dvojice
Pekárna
3.12.08 Le Jan
Klimčák Martin
1. 7
ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Most - Bristol
30.11.08 Le Jan
17. 61
ČESKÝ POHÁR - 2 BALL
Most - Bristol
30.11.08 Le Jan
Štěpán David
9. 11
ČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Most - Bristol
29.11.08 Le Jan
Horečný Jakub
3. 46
ČESKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ - KO
Most - Bristol
29.11.08 Le Jan
17. 44
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Chodov
22.11.08 Kačer Michal
Le Jan
4. 20
KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Chodov
22.11.08 Le Jan
17. 31
Turnaj kat. C - Jedničky
Pekárna
19.11.08 Le Jan
4. 8
PLZEŇSKÝ POHÁR - DVOJICE
Restaurant & Club Pohoda
9.11.08 Horečný Jakub
Le Jan
2. 14
PLZEŇSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Restaurant & Club Pohoda
9.11.08 Le Jan
2. 24
MOSTECKÝ POHÁR - DVOJICE
Most Bristol
8.11.08 Štěpán David
Le Jan
3. 19
MOSTECKÝ POHÁR - 2 BALL
Most Bristol
8.11.08 Štěpán David
Le Jan
5. 14
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Chodov
25.10.08 Le Jan
Šidelko Filip
7. 26
KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Chodov
25.10.08 Le Jan
17. 43
MOSTECKÝ POHÁR - DVOJICE
Bristol Most
11.10.08 Le Jan
Horečný Jakub
5. 15
MOSTECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bristol Most
11.10.08 Le Jan
7. 28
CZECH ROSENGART OPEN - OPEN SINGLES
Stromovka
28.9.08 Le Jan
25. 160
CZECH OPEN - LOOSER CUP
Stromovka
27.9.08 Le Jan
Šidelko Filip
9. 46
CZECH ROSENGART OPEN - OPEN DOUBLES
Stromovka
27.9.08 Šidelko Filip
Le Jan
65. 108
CZECH OPEN - D.Y.P.
Stromovka
26.9.08 Zavoral Jan
Le Jan
3. 67
MOSTECKÝ POHÁR - DVOJICE
Bristol Most
20.9.08 Le Jan
Štěpán David
7. 15
MOSTECKÝ POHÁR - GOALIE WAR
Bristol Most
20.9.08 Le Jan
17. 26
MOSTECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bristol Most
20.9.08 Le Jan
3. 28
KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Chodov
13.9.08 Le Jan
3. 30
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Chodov
13.9.08 Le Jan
Karpíšek Lukáš
7. 18
PRAŽSKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ (KO)
Bulldog's
7.9.08 Le Jan
9. 52
PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
7.9.08 Le Jan
Štěpán David
17. 35
PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
7.9.08 Le Jan
25. 59
SFC - Jedničky
Matylda Most
2.8.08 Le Jan
9. 51
SFC - Dvojice
Matylda Most
2.8.08 Le Jan
Štěpán David
7. 29
SFC - Losované dvojice
Matylda Most
1.8.08 Matěj Petr
Le Jan
4. 33
SFC - Losovaný 2 ball
Matylda Most
1.8.08 Le Jan
Zelenka Petr
2. 25
ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
13.7.08 Le Jan
25. 68
ČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
12.7.08 Šidelko Filip
Le Jan
33. 47
ČESKÝ POHÁR - LOOSER CUP
Bulldog's
12.7.08 Le Jan
Paparega Pavel
17. 26
ČESKÝ POHÁR - PENALTY
Bulldog's
12.7.08 Le Jan
33. 48
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Chodov u K.V. - Oáza
7.6.08 Le Jan
Šidelko Filip
5. 24
PLZEŇSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Ucho
25.5.08 Le Jan
5. 24
PLZEŇSKÝ POHÁR - DVOJICE
Ucho
25.5.08 Le Jan
Štěpán David
7. 15
KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
K. Vary - Březová - F1
17.5.08 Le Jan
1. 20
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
K. Vary - Březová - F1
17.5.08 Le Jan
Šidelko Filip
1. 11
KARLOVARSKÝ POHÁR - 2 BALL ROLLERBALL
K. Vary - Březová - F1
19.4.08 Le Jan
Jeřábek Michal
2. 10
KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
K. Vary - Březová - F1
19.4.08 Le Jan
7. 25
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
K. Vary - Březová - F1
19.4.08 Le Jan
Šidelko Filip
4. 13
X. CZ CHAMPIONSHIPS - OPEN SINGLES
Praha - Stromovka
30.3.08 Le Jan
49. 158
X. CZ CHAMPIONSHIPS - OPEN DOUBLES
Praha - Stromovka
29.3.08 Le Jan
Paparega Pavel
49. 120
X. CZ CHAMPIONSHIPS - LOOSER CUP
Praha - Stromovka
29.3.08 Paparega Pavel
Le Jan
5. 50
X. CZ CHAMPIONSHIPS - GOALIE WAR
Praha - Stromovka
28.3.08 Le Jan
65. 116
X. CZ CHAMPIONSHIPS - PENALTY
Praha - Stromovka
28.3.08 Le Jan
65. 111
Losované dvojice
Chodov - Harmonie
19.3.08 Le Jan
Štěpán David
2. 8
KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Chodov - Harmonie
15.3.08 Le Jan
13. 34
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Chodov - Harmonie
15.3.08 Paparega Pavel
Le Jan
5. 19
Turnaj kat. C - Válka brankářů
Chodov - Harmonie
12.3.08 Le Jan
5. 8
Losované dvojice
Chodov - Harmonie
27.2.08 Le Jan
Nikrmajer David
2. 8
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Chodov - Harmonie
23.2.08 Le Jan
Jeřábek Michal
5. 22
KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Chodov - Harmonie
23.2.08 Le Jan
3. 43
Losované dvojice
Chodov - Harmonie
20.2.08 Le Jan
Staněk Jiří
2. 8
MP HALLO PIZZA CUP - DVOJICE
Bristol Most
16.2.08 Le Jan
Šulcová Nikola
5. 22
MP HALLO PIZZA CUP - JEDNIČKY
Bristol Most
16.2.08 Le Jan
9. 36
Turnaj kat. C - jedničky
Chodov - Harmonie
13.2.08 Le Jan
2. 8
PLZEŇSKÝ POHÁR - DVOJICE
Ucho
3.2.08 Le Jan
Štěpán David
9. 20
PLZEŇSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Ucho
3.2.08 Le Jan
9. 29
Turnaj kat. C - jedničky
Chodov - Harmonie
30.1.08 Le Jan
2. 8
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Club 21 - Březová
19.1.08 Le Jan
Dvořák Jiří
5. 16
KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Club 21 - Březová
19.1.08 Le Jan
3. 28
Turnaj kat. C - válka brankářů
Chodov - Harmonie
16.1.08 Le Jan
5. 8
MOSTECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bristol Most
12.1.08 Le Jan
9. 34
MOSTECKÝ POHÁR - GOALIE WAR
Bristol Most
12.1.08 Le Jan
7. 27
MOSTECKÝ POHÁR - DVOJICE
Bristol Most
12.1.08 Le Jan
Chramosta Michal
4. 20
Vánoční turnaj jednotlivců
Březová u K. Varů - F1
29.12.07 Le Jan
3. 8
Vánoční turnaj dvojic
Březová u K. Varů - F1
29.12.07 Le Jan
Dvořák Jiří
2. 8
KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Chodov - Hormonia
15.12.07 Le Jan
13. 22
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Chodov - Harmonia
15.12.07 Paparega Pavel
Le Jan
4. 15
Turnaj kat. C - dvojice
Březová u K. Varů - F1
24.11.07 Le Jan
Štěpán David
3. 8
Turnaj kat. C - jedničky
Březová u K. Varů - F1
24.11.07 Le Jan
1. 8
Turnaj kat. C - válka brankářů
Chodov - Harmonie
23.11.07 Le Jan
2. 8
KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Karlovy Vary - Kamikaze
17.11.07 Le Jan
5. 34
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Karlovy Vary - Kamikaze
17.11.07 Paparega Pavel
Le Jan
2. 18
Turnaj kat. C - jedničky
Kamikaze
11.11.07 Le Jan
5. 8
Turnaj kat. C - dvojice
Kamikaze
11.11.07 Le Jan
Štěpán David
3. 8
MP HALLO PIZZA CUP - DVOJICE
MC Záchytka most
10.11.07 Le Jan
Tomaščák Miroslav
13. 23
MP HALLO PIZZA CUP - JEDNIČKY
MC Záchytka most
10.11.07 Le Jan
13. 34
Turnaj kat. C - dvojice
Chodov - Harmonie
2.11.07 Le Jan
Paparega Pavel
1. 8
Turnaj kat. C - jedničky
Chodov - Harmonie
2.11.07 Le Jan
2. 8
KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Mariánské Lázně
20.10.07 Le Jan
7. 33
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Mariánské Lázně
20.10.07 Paparega Pavel
Le Jan
5. 22
PLZEŇSKÝ POHÁR - DVOJICE
Ucho
14.10.07 Le Jan
Štěpán David
9. 15
PLZEŇSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Ucho
14.10.07 Le Jan
9. 28
MOSTECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Brooklyn Louny
13.10.07 Le Jan
11. 40
MOSTECKÝ POHÁR - DVOJICE
Brooklyn Louny
13.10.07 Le Jan
Štěpán David
13. 23
Turnaj kat. C - dvojice
Kamikaze
6.10.07 Le Jan
Paparega Pavel
3. 8
Turnaj kat. C - jedničky
Kamikaze
6.10.07 Le Jan
2. 8
Turnaj kat. C - jedničky
Chodov - Club Harmonie
29.9.07 Le Jan
2. 8
Losované dvojice
Chodov - Club Harmonia
29.9.07 Le Jan
Volek Jan
1. 8
CZECH ROSENGART OPEN - OPEN DOUBLES
Oaza Praha
22.9.07 Horečný Jakub
Le Jan
65. 127
CZECH OPEN - LOOSER CUP
Oaza Praha
22.9.07 Jeřábek Michal
Le Jan
33. 57
CZECH OPEN - D.Y.P.
Oaza Praha
21.9.07 Marek Novák
Le Jan
65. 91
KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Chodov
15.9.07 Le Jan
4. 30
KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Chodov
15.9.07 Le Jan
Slabý Lukáš
2. 17
Kamikaze Cup - JEDNOTLIVCI
Klub Kamikaze
9.9.07 Le Jan
5. 8
Kamikaze Cup - DVOJICE
Klub Kamikaze
9.9.07 Le Jan
Naratauová Asel
7. 8
KARLOVARSKÝ POHÁR 2006/2007 - DVOJICE
Na Rampě
14.7.07 Paparega Pavel
Le Jan
1. 12
Kamikaze Cup - DVOJICE
Kamikaze
3.6.07 Paparega Pavel
Le Jan
2. 14
Kamikaze Cup - JEDNOTLIVCI
Kamikaze
3.6.07 Le Jan
7. 19
MOSTECKÝ POHÁR 2006/2007 - DVOJICE
Most Záchytka
12.5.07 Paparega Pavel
Le Jan
2. 17
MOSTECKÝ POHÁR 2006/2007 - JEDNIČKY
Most Záchytka
12.5.07 Le Jan
13. 29
PLZEŇSKÝ POHÁR 2006/2007 - DVOJICE
In'spirall
22.4.07 Le Jan
Sudová Martina
9. 12
PLZEŇSKÝ POHÁR 2006/2007 - JEDNIČKY
In'spirall
22.4.07 Le Jan
9. 12
MP HALLO PIZZA CUP 2006/2007 - JEDNIČKY
most - mc záchytka 4
21.4.07 Le Jan
17. 28
MP HALLO PIZZA CUP 2006/2007 - DVOJICE
most - mc záchytka 4
21.4.07 Horečný Jakub
Le Jan
3. 20
IX. MČR - DVOJICE
Kladno
14.4.07 Horečný Jakub
Le Jan
33. 95
KARLOVARSKÝ POHÁR 2006/2007 - DVOJICE
FREDDGE CLUB
31.3.07 Le Jan
Víšek Pavel
7. 13
ČESKÝ POHÁR 2006/2007 - JEDNIČKY
Plzeň - Inspiral
25.3.07 Le Jan
33. 57
2 BALL ROLLERBALL
Plzeň - Inspiral
25.3.07 Le Jan
Slabý Lukáš
13. 21
AMATÉRSKÝ TURNAJ
Plzeň - Inspiral
24.3.07 Le Jan
Slabý Lukáš
13. 24
ČESKÝ POHÁR 2006/2007 - DVOJICE
Plzeň - Inspiral
24.3.07 Le Jan
Slaboch Lukáš
33. 45
PLZEŇSKÝ POHÁR 2006/2007 - DVOJICE
In'spirall
18.2.07 Paparega Pavel
Le Jan
17. 20
PLZEŇSKÝ POHÁR 2006/2007 - JEDNIČKY
In'spirall
18.2.07 Le Jan
17. 32
KARLOVARSKÝ POHÁR 2006/2007 - DVOJICE
Club Na Rampě
20.1.07 Le Jan
Paparega Pavel
9. 24
PLZEŇSKÝ POHÁR 2006/2007 - DVOJICE
Ucho
14.1.07 Le Jan
Slabý Lukáš
5. 14
PLZEŇSKÝ POHÁR 2006/2007 - JEDNIČKY
Ucho
14.1.07 Le Jan
17. 21
PLZEŇSKÝ POHÁR 2006/2007 - DVOJICE
In'Spiral
17.12.06 Le Jan
Paparega Pavel
5. 12
PLZEŇSKÝ POHÁR 2006/2007 - JEDNIČKY
In'Spiral
17.12.06 Le Jan
17. 21
PLZEŇSKÝ POHÁR 2006/2007 - JEDNIČKY
In'Spiral
12.11.06 Le Jan
7. 16
PLZEŇSKÝ POHÁR 2006/2007 - DVOJICE
In'Spiral
12.11.06 Paparega Pavel
Le Jan
4. 16
KARLOVARSKÝ POHÁR 2006/2007 - DVOJICE
Kamikaze
4.11.06 Paparega Pavel
Le Jan
5. 10
MP HALLO PIZZA CUP 2006/2007 - DVOJICE
most - mc záchytka 1
28.10.06 Le Jan
Paparega Pavel
8. 27
MP HALLO PIZZA CUP 2006/2007 - JEDNIČKY
most - mc záchytka 1
28.10.06 Le Jan
19. 32
CZECH OPEN 2006 - OPEN DOUBLES
SK Oáza
23.9.06 Le Jan
Paparega Pavel
65. 104
KRAJSKÝ POHÁR 2005/2006 - DVOJICE
KP III. PLZ
14.1.06 Le Jan
Zahradník Jan
13. 19
KRAJSKÝ POHÁR 2005/2006 - JEDNIČKY
KP III. J PLZ
14.1.06 Le Jan
18. 23
ČESKÝ POHÁR 2006/2007 - JEDNIČKY
Český pohár II.
9.10.05 Le Jan
57. 60
ČESKÝ POHÁR 2006/2007 - DVOJICE
Český pohár II.
9.10.05 Le Jan
Paparega Pavel
39. 49