Rozpis zápasů - 3. A středočeská liga

Kolo Datum Domácí       Hosté Zadal
1. kolo: 15.10.06
18:00
Kobra 5
15
: 7
17
Dorky Správce
  15.10.06
18:00
Baby Toker 2
11
: 10
20
Los Bananos Správce
  15.10.06 16.10.06
18:00
Rychlá Rota 4
11
: 8
18
FC Budějovická Správce
  15.10.06 18.10.06
18:00
100:1 4
11
: 8
18
Gbelínci Správce
  15.10.06
18:00
South Creative 4
12
: 8
19
T.C.M.T.M. Správce
2. kolo: 29.10.06 5.11.06
18:00
Kobra 7
15
: 6
17
Baby Toker Hrubša Branislav
  29.10.06 30.10.06
18:00
Gbelínci 7
17
: 6
14
South Creative Zvolský Martin
  29.10.06
18:00
FC Budějovická 7
17
: 6
14
100:1 Správce
  29.10.06 27.10.06
18:00
Los Bananos 5
13
: 7
17
Rychlá Rota Matiášek Tomáš
  29.10.06
18:00
Dorky 3
11
: 9
20
T.C.M.T.M. Fendrych Adam
3. kolo: 5.11.06 16.11.06
18:00
Baby Toker 5
11
: 7
18
Dorky Pikálek Patrik
  5.11.06 13.11.06
18:00
Rychlá Rota 9
19
: 3
11
Kobra Hrubša Branislav
  5.11.06 8.11.06
18:00
100:1 5
13
: 7
18
Los Bananos Správce
  5.11.06
18:00
South Creative 4
11
: 8
19
FC Budějovická Správce
  5.11.06 6.11.06
18:00
T.C.M.T.M. 4
11
: 8
18
Gbelínci Zvolský Martin
4. kolo: 19.11.06
18:00
Kobra 12
24
: K
0
100:1 Hrubša Branislav
  19.11.06 21.11.06
18:00
Baby Toker 2
6
: 10
22
Rychlá Rota Matouš Martin
  19.11.06
18:00
FC Budějovická 7
16
: 6
14
T.C.M.T.M. Správce
  19.11.06
18:00
Los Bananos 5
14
: 7
16
South Creative Matiášek Tomáš
  19.11.06
18:00
Dorky 5
14
: 7
17
Gbelínci Zvolský Martin
5. kolo: 3.12.06
18:00
Rychlá Rota 8
17
: 4
11
Dorky Matouš Martin
  3.12.06 6.12.06
18:00
100:1 9
20
: 3
11
Baby Toker Správce
  3.12.06
18:00
South Creative 8
19
: 4
10
Kobra Správce
  3.12.06 4.12.06
18:00
T.C.M.T.M. 7
17
: 6
16
Los Bananos Matiášek Tomáš
  3.12.06 4.12.06
18:00
Gbelínci 7
15
: 5
15
FC Budějovická Zvolský Martin
6. kolo: 10.12.06
18:00
Kobra 4
13
: 8
17
T.C.M.T.M. Hrubša Branislav
  10.12.06
18:00
Baby Toker 2
8
: 10
21
South Creative Správce
  10.12.06
18:00
Rychlá Rota 9
19
: 3
10
100:1 Matouš Martin
  10.12.06
18:00
Los Bananos 4
14
: 8
17
Gbelínci Matiášek Tomáš
  10.12.06 4.2.07
18:00
Dorky 6
15
: 7
16
FC Budějovická Správce
7. kolo: 7.1.07 10.1.07
18:00
100:1 K
0
: 12
24
Dorky Pikálek Patrik
  7.1.07
18:00
South Creative 9
18
: 3
8
Rychlá Rota Správce
  7.1.07 8.1.07
18:00
T.C.M.T.M. 7
17
: 5
11
Baby Toker Správce
  7.1.07 8.1.07
18:00
Gbelínci 9
19
: 3
8
Kobra Zvolský Martin
  7.1.07
18:00
FC Budějovická 10
20
: 2
6
Los Bananos Matiášek Tomáš
8. kolo: 21.1.07
18:00
Kobra 5
11
: 7
14
FC Budějovická Hrubša Branislav
  21.1.07
18:00
Baby Toker 2
8
: 10
21
Gbelínci Zvolský Martin
  21.1.07 22.1.07
18:00
Rychlá Rota 8
17
: 4
13
T.C.M.T.M. Matouš Martin
  21.1.07 22.1.07
18:00
100:1 7
15
: 6
12
South Creative Správce
  21.1.07
18:00
Dorky 9
18
: 3
10
Los Bananos Pikálek Patrik
9. kolo: 28.1.07
18:00
South Creative 9
19
: 3
7
Dorky Pikálek Patrik
  28.1.07
18:00
T.C.M.T.M. 7
17
: 6
15
100:1 Správce
  28.1.07 29.1.07
18:00
Gbelínci 5
15
: 7
17
Rychlá Rota Zvolský Martin
  28.1.07
18:00
FC Budějovická 10
20
: 2
7
Baby Toker Pospíšil Petr
  28.1.07 30.1.07
18:00
Los Bananos 9
19
: 3
11
Kobra Hrubša Branislav
10. kolo: 25.2.07
18:00
Dorky 2
7
: 10
21
Kobra Pikálek Patrik
  25.2.07 1.3.07
18:00
Los Bananos 9
21
: 3
8
Baby Toker Matiášek Tomáš
  25.2.07
18:00
FC Budějovická 11
23
: 1
7
Rychlá Rota Pospíšil Petr
  25.2.07 26.2.07
18:00
Gbelínci 12
24
: K
0
100:1 Zvolský Martin
  25.2.07
18:00
T.C.M.T.M. 12
24
: K
0
South Creative Správce
11. kolo: 4.3.07 11.3.07
18:00
Baby Toker 7
16
: 6
18
Kobra Hrubša Branislav
  4.3.07
18:00
South Creative K
0
: 12
24
Gbelínci Zvolský Martin
  4.3.07 7.3.07
18:00
100:1 K
0
: 12
24
FC Budějovická Pospíšil Petr
  4.3.07 20.3.07
18:00
Rychlá Rota 4
11
: 8
18
Los Bananos Matiášek Tomáš
  4.3.07 8.3.07
18:00
T.C.M.T.M. 7
18
: 6
15
Dorky Pikálek Patrik
12. kolo: 18.3.07 1.4.07
18:00
Dorky 8
17
: 4
13
Baby Toker Správce
  18.3.07 27.3.07
18:00
Kobra 11
22
: 1
6
Rychlá Rota Hrubša Branislav
  18.3.07 1.4.07
18:00
Los Bananos 12
24
: K
0
100:1 Matiášek Tomáš
  18.3.07
18:00
FC Budějovická 12
24
: K
0
South Creative Pospíšil Petr
  18.3.07 5.4.07
18:00
Gbelínci 5
14
: 7
17
T.C.M.T.M. Zvolský Martin
13. kolo: 25.3.07 28.3.07
18:00
100:1 K
0
: 12
24
Kobra Správce
  25.3.07 26.3.07
18:00
Rychlá Rota 8
18
: 4
14
Baby Toker Matouš Martin
  25.3.07 28.3.07
18:00
T.C.M.T.M. 7
14
: 6
15
FC Budějovická Správce
  25.3.07
18:00
South Creative K
0
: 12
24
Los Bananos Správce
  25.3.07 26.3.07
18:00
Gbelínci 7
15
: 6
13
Dorky Zvolský Martin
14. kolo: 15.4.07
18:00
Dorky 1
9
: 11
22
Rychlá Rota Pikálek Patrik
  15.4.07
18:00
Baby Toker 12
24
: K
0
100:1 Správce
  15.4.07
18:00
Kobra K
0
: 12
24
South Creative Správce
  15.4.07
18:00
Los Bananos K
0
: 12
24
T.C.M.T.M. Správce
  15.4.07
18:00
FC Budějovická 7
18
: 5
14
Gbelínci Pospíšil Petr
15. kolo: 29.4.07 30.4.07
18:00
T.C.M.T.M. 9
18
: 3
11
Kobra Správce
  29.4.07 14.5.07
18:00
South Creative K
0
: 12
24
Baby Toker Správce
  29.4.07 2.5.07
18:00
100:1 K
0
: 12
24
Rychlá Rota Správce
  29.4.07 30.4.07
18:00
Gbelínci 5
13
: 7
18
Los Bananos Chmela Petr
  29.4.07
18:00
FC Budějovická 9
20
: 3
7
Dorky Pospíšil Petr
16. kolo: 6.5.07
18:00
Dorky 12
24
: K
0
100:1 Správce
  6.5.07 7.5.07
18:00
Rychlá Rota 12
24
: K
0
South Creative Správce
  6.5.07
18:00
Baby Toker 3
11
: 9
19
T.C.M.T.M. Správce
  6.5.07
18:00
Kobra 4
11
: 8
16
Gbelínci Chmela Petr
  6.5.07 15.5.07
18:00
Los Bananos 3
10
: 9
18
FC Budějovická Správce
17. kolo: 20.5.07
18:00
FC Budějovická 8
17
: 4
9
Kobra Pospíšil Petr
  20.5.07 21.5.07
18:00
Gbelínci 9
20
: 3
8
Baby Toker Chmela Petr
  20.5.07
18:00
T.C.M.T.M. 7
18
: 5
12
Rychlá Rota Správce
  20.5.07
18:00
South Creative 12
24
: K
0
100:1 Správce
  20.5.07 22.5.07
18:00
Los Bananos 6
14
: 7
14
Dorky Správce
18. kolo: 27.5.07 3.6.07
18:00
Dorky 12
24
: K
0
South Creative Pikálek Patrik
  27.5.07 6.6.07
18:00
100:1 K
0
: 12
24
T.C.M.T.M. Správce
  27.5.07 4.6.07
18:00
Rychlá Rota 1
3
: 11
23
Gbelínci Chmela Petr
  27.5.07 3.6.07
18:00
Baby Toker 4
14
: 8
18
FC Budějovická Správce
  27.5.07 3.6.07
18:00
Kobra 6
16
: 7
17
Los Bananos Hrubša Branislav

Zelené zpápasy jsou autorizovany a platí, modré ještě autorizovány nebyly




Reklama: