Rozpis zápasů - 1. středočeská liga

Kolo Datum Domácí       Hosté Zadal
1. kolo: 11.9.19 12.9.19
19:00
Big Kahuna 4
12
: 6
13
Načo Lamy Správce
  11.9.19
19:00
Skunci 8
17
: 2
6
Studený 12° Fischer Nikolas
  11.9.19
19:00
Krutý Krůty Crew 7
17
: 3
10
MAD PIGS Správce
  11.9.19
19:00
FC Budějovická 0
3
: 10
20
Wikings Správce
  11.9.19
19:00
Gbelínci 4
10
: 6
13
SMOT 00 Chmela Petr
  11.9.19
19:00
Smot00 6
13
: 4
12
Rosengart Routner Jakub
2. kolo: 25.9.19 28.11.19
19:00
Big Kahuna 2
8
: 8
18
Skunci Správce
  25.9.19 26.9.19
19:00
SMOT 00 0
4
: 10
20
Smot00 Routner Jakub
  25.9.19
19:00
Wikings 7
16
: 3
9
Gbelínci Chmela Petr
  25.9.19 27.11.19
19:00
Krutý Krůty Crew 7
15
: 3
7
FC Budějovická Správce
  25.9.19 12.12.19
19:00
Studený 12° 6
15
: 4
10
MAD PIGS Semmler Dominik
  25.9.19 26.9.19
19:00
Načo Lamy 1
5
: 9
19
Rosengart Burianec Jan
3. kolo: 9.10.19
19:00
Skunci 9
19
: 1
7
Načo Lamy Správce
  9.10.19
19:00
MAD PIGS 5
12
: 6
15
Big Kahuna Správce
  9.10.19
19:00
FC Budějovická 6
14
: 5
12
Studený 12° Správce
  9.10.19 8.10.19
19:00
Gbelínci 3
7
: 7
16
Krutý Krůty Crew Správce
  9.10.19
19:00
Smot00 4
12
: 6
15
Wikings Routner Jakub
  9.10.19
19:00
Rosengart 9
18
: 1
5
SMOT 00 Burianec Jan
4. kolo: 23.10.19
19:00
Big Kahuna 7
17
: 3
9
FC Budějovická Správce
  23.10.19 21.10.19
19:00
Skunci 9
19
: 1
6
MAD PIGS Správce
  23.10.19 22.10.19
19:00
Wikings 7
16
: 3
10
Rosengart Nykodym Vojtěch
  23.10.19 24.10.19
19:00
Krutý Krůty Crew 7
15
: 3
7
Smot00 Routner Jakub
  23.10.19 24.10.19
19:00
Studený 12° 8
16
: 2
8
Gbelínci Míšek Tomáš
  23.10.19 24.10.19
19:00
Načo Lamy 8
17
: 2
9
SMOT 00 Správce
5. kolo: 6.11.19 7.11.19
19:00
MAD PIGS 6
15
: 4
12
Načo Lamy Správce
  6.11.19 7.11.19
19:00
FC Budějovická 1
6
: 9
19
Skunci Fischer Nikolas
  6.11.19
19:00
Gbelínci 3
9
: 7
16
Big Kahuna Správce
  6.11.19
19:00
Smot00 9
19
: 1
5
Studený 12° Routner Jakub
  6.11.19
19:00
Rosengart 3
9
: 7
15
Krutý Krůty Crew Správce
  6.11.19 5.11.19
19:00
Wikings 6
15
: 5
11
SMOT 00 Nykodym Vojtěch
6. kolo: 20.11.19
19:00
Big Kahuna 3
9
: 7
15
Smot00 Routner Jakub
  20.11.19 18.11.19
19:00
Skunci 9
19
: 1
5
Gbelínci Správce
  20.11.19
19:00
MAD PIGS 6
12
: 4
12
FC Budějovická Správce
  20.11.19
19:00
Krutý Krůty Crew 7
15
: 3
11
SMOT 00 Winkowski Pawel
  20.11.19 21.11.19
19:00
Rosengart 10
20
: 0
6
Studený 12° Správce
  20.11.19 21.11.19
19:00
Načo Lamy 1
9
: 9
19
Wikings Správce
7. kolo: 4.12.19 5.12.19
19:00
FC Budějovická 7
17
: 3
10
Načo Lamy Správce
  4.12.19
19:00
MAD PIGS 4
10
: 6
12
Gbelínci Správce
  4.12.19 5.12.19
19:00
Smot00 6
14
: 5
12
Skunci Routner Jakub
  4.12.19 3.12.19
19:00
Rosengart 8
18
: 2
7
Big Kahuna Burianec Jan
  4.12.19
19:00
SMOT 00 6
15
: 4
12
Studený 12° Winkowski Pawel
  4.12.19 2.12.19
19:00
Wikings 6
14
: 5
15
Krutý Krůty Crew Nykodym Vojtěch
8. kolo: 18.12.19
19:00
Big Kahuna 5
12
: 6
13
SMOT 00 Winkowski Pawel
  18.12.19
19:00
Skunci 7
15
: 3
11
Rosengart Správce
  18.12.19
19:00
MAD PIGS 4
8
: 6
14
Smot00 Routner Jakub
  18.12.19 19.12.19
19:00
FC Budějovická 7
17
: 3
11
Gbelínci Správce
  18.12.19 19.12.19
19:00
Studený 12° 4
10
: 6
15
Wikings Nykodym Vojtěch
  18.12.19 19.12.19
19:00
Načo Lamy 4
13
: 6
15
Krutý Krůty Crew Správce
9. kolo: 8.1.20 7.1.20
19:00
Gbelínci 6
13
: 4
11
Načo Lamy Správce
  8.1.20
19:00
Smot00 7
17
: 3
10
FC Budějovická Routner Jakub
  8.1.20
19:00
Rosengart 7
17
: 3
10
MAD PIGS Burianec Jan
  8.1.20 9.1.20
19:00
SMOT 00 3
9
: 7
14
Skunci Správce
  8.1.20 6.1.20
19:00
Wikings 6
16
: 4
10
Big Kahuna Nykodym Vojtěch
  8.1.20
19:00
Krutý Krůty Crew 8
18
: 2
9
Studený 12° Semmler Dominik
10. kolo: 22.1.20
19:00
Big Kahuna 1
3
: 9
19
Krutý Krůty Crew Správce
  22.1.20 9.3.20
19:00
Skunci 4
10
: 6
15
Wikings Nykodym Vojtěch
  22.1.20
19:00
MAD PIGS 6
13
: 4
11
SMOT 00 Správce
  22.1.20
19:00
Rosengart 10
20
: 0
6
FC Budějovická Správce
  22.1.20
19:00
Gbelínci 5
13
: 6
16
Smot00 Routner Jakub
  22.1.20 23.1.20
19:00
Načo Lamy 2
8
: 8
17
Studený 12° Semmler Dominik
11. kolo: 5.2.20 6.2.20
19:00
Načo Lamy 2
7
: 8
18
Smot00 Routner Jakub
  5.2.20
19:00
Rosengart 6
13
: 4
11
Gbelínci Burianec Jan
  5.2.20
19:00
SMOT 00 8
16
: 2
6
FC Budějovická Winkowski Pawel
  5.2.20 3.2.20
19:00
Wikings 0
0
: 0
0
MAD PIGS
  5.2.20 3.2.20
19:00
Skunci 6
15
: 4
9
Krutý Krůty Crew Správce
  5.2.20 6.2.20
19:00
Studený 12° 2
8
: 8
17
Big Kahuna Správce
12. kolo: 19.2.20 20.2.20
19:00
Načo Lamy 6
14
: 4
11
Big Kahuna Správce
  19.2.20 20.2.20
19:00
Studený 12° 2
8
: 8
18
Skunci Správce
  19.2.20
19:00
MAD PIGS 2
7
: 8
18
Krutý Krůty Crew Správce
  19.2.20 6.3.20
19:00
Wikings 9
19
: 1
6
FC Budějovická Nykodym Vojtěch
  19.2.20 20.2.20
19:00
SMOT 00 7
15
: 3
11
Gbelínci Winkowski Pawel
  19.2.20
19:00
Rosengart 4
11
: 6
13
Smot00 Správce
13. kolo: 4.3.20 2.3.20
19:00
Skunci 7
16
: 3
6
Big Kahuna Správce
  4.3.20
19:00
Smot00 7
15
: 3
7
SMOT 00 Routner Jakub
  4.3.20 2.3.20
19:00
Gbelínci 2
7
: 8
17
Wikings Nykodym Vojtěch
  4.3.20
19:00
FC Budějovická 1
6
: 9
19
Krutý Krůty Crew Správce
  4.3.20
19:00
MAD PIGS 6
14
: 4
11
Studený 12° Správce
  4.3.20 3.3.20
19:00
Rosengart 6
16
: 4
12
Načo Lamy Burianec Jan
14. kolo: 18.3.20 19.3.20
19:00
Načo Lamy 0
0
: 0
0
Skunci
  18.3.20
19:00
Big Kahuna 0
0
: 0
0
MAD PIGS
  18.3.20 19.3.20
19:00
Studený 12° 0
0
: 0
0
FC Budějovická
  18.3.20 19.3.20
19:00
Krutý Krůty Crew 0
0
: 0
0
Gbelínci
  18.3.20 23.3.20
19:00
Wikings 0
0
: 0
0
Smot00
  18.3.20
19:00
SMOT 00 4
11
: 6
12
Rosengart Burianec Jan
15. kolo: 1.4.20
19:00
FC Budějovická 0
0
: 0
0
Big Kahuna
  1.4.20 2.4.20
19:00
MAD PIGS 0
0
: 0
0
Skunci
  1.4.20 31.3.20
19:00
Rosengart 0
0
: 0
0
Wikings
  1.4.20
19:00
Smot00 0
0
: 0
0
Krutý Krůty Crew
  1.4.20
19:00
Gbelínci 0
0
: 0
0
Studený 12°
  1.4.20 2.4.20
19:00
SMOT 00 0
0
: 0
0
Načo Lamy
16. kolo: 15.4.20 16.4.20
19:00
Načo Lamy 0
0
: 0
0
MAD PIGS
  15.4.20 13.4.20
19:00
Skunci 0
0
: 0
0
FC Budějovická
  15.4.20
19:00
Big Kahuna 0
0
: 0
0
Gbelínci
  15.4.20 16.4.20
19:00
Studený 12° 0
0
: 0
0
Smot00
  15.4.20
19:00
Krutý Krůty Crew 0
0
: 0
0
Rosengart
  15.4.20 14.4.20
19:00
SMOT 00 0
0
: 0
0
Wikings
17. kolo: 22.4.20
19:00
Smot00 0
0
: 0
0
Big Kahuna
  22.4.20
19:00
Gbelínci 0
0
: 0
0
Skunci
  22.4.20 23.4.20
19:00
FC Budějovická 0
0
: 0
0
MAD PIGS
  22.4.20
19:00
SMOT 00 0
0
: 0
0
Krutý Krůty Crew
  22.4.20
19:00
Studený 12° 0
0
: 0
0
Rosengart
  22.4.20 21.4.20
19:00
Wikings 0
0
: 0
0
Načo Lamy
18. kolo: 6.5.20 7.5.20
19:00
Načo Lamy 0
0
: 0
0
FC Budějovická
  6.5.20
19:00
Gbelínci 0
0
: 0
0
MAD PIGS
  6.5.20 4.5.20
19:00
Skunci 0
0
: 0
0
Smot00
  6.5.20
19:00
Big Kahuna 0
0
: 0
0
Rosengart
  6.5.20 7.5.20
19:00
Studený 12° 0
0
: 0
0
SMOT 00
  6.5.20 4.5.20
19:00
Krutý Krůty Crew 0
0
: 0
0
Wikings
19. kolo: 20.5.20
19:00
SMOT 00 0
0
: 0
0
Big Kahuna
  20.5.20
19:00
Rosengart 0
0
: 0
0
Skunci
  20.5.20
19:00
Smot00 0
0
: 0
0
MAD PIGS
  20.5.20 18.5.20
19:00
Gbelínci 0
0
: 0
0
FC Budějovická
  20.5.20 19.5.20
19:00
Wikings 0
0
: 0
0
Studený 12°
  20.5.20 21.5.20
19:00
Krutý Krůty Crew 0
0
: 0
0
Načo Lamy
20. kolo: 3.6.20 4.6.20
19:00
Načo Lamy 0
0
: 0
0
Gbelínci
  3.6.20 4.6.20
19:00
FC Budějovická 0
0
: 0
0
Smot00
  3.6.20
19:00
MAD PIGS 0
0
: 0
0
Rosengart
  3.6.20 1.6.20
19:00
Skunci 0
0
: 0
0
SMOT 00
  3.6.20 1.6.20
19:00
Big Kahuna 0
0
: 0
0
Wikings
  3.6.20 4.6.20
19:00
Studený 12° 0
0
: 0
0
Krutý Krůty Crew
21. kolo: 17.6.20
19:00
Krutý Krůty Crew 0
0
: 0
0
Big Kahuna
  17.6.20 15.6.20
19:00
Wikings 0
0
: 0
0
Skunci
  17.6.20
19:00
SMOT 00 0
0
: 0
0
MAD PIGS
  17.6.20
19:00
FC Budějovická 0
0
: 10
0
Rosengart Správce
  17.6.20
19:00
Smot00 0
0
: 0
0
Gbelínci
  17.6.20 18.6.20
19:00
Studený 12° 0
0
: 0
0
Načo Lamy
22. kolo: 24.6.20
19:00
Smot00 0
0
: 0
0
Načo Lamy
  24.6.20
19:00
Gbelínci 0
0
: 0
0
Rosengart
  24.6.20 25.6.20
19:00
FC Budějovická 0
0
: 0
0
SMOT 00
  24.6.20
19:00
MAD PIGS 0
0
: 0
0
Wikings
  24.6.20
19:00
Krutý Krůty Crew 0
0
: 0
0
Skunci
  24.6.20
19:00
Big Kahuna 0
0
: 0
0
Studený 12°

Zelené zpápasy jsou autorizovany a platí, modré ještě autorizovány nebyly