ČFO > 01 - Středočeský kraj > Letní liga > LETNÍ LIGA 2018 - Termíny, Výsledky, Tabulky

LETNÍ LIGA 2018 - Termíny, Výsledky, Tabulky

12.10.18 | Jakub Čmiko Přečteno: 1466×

Letrio neobhájilo, Smot00 vítězí na penalty!

Nejužitečnější hráčem byl vyhlášen Jakub Toman (Smot00).

FINÁLE

Letrio - Smot00 3:4 po penaltách

O 3. MÍSTO

Summer nomads - Velbloud stáj 2:4

SEMIFINÁLE

Summer nomads - Smot00 3:4 po penaltách

Letrio - Velbloud stáj 5:1

ČTVRTFINÁLE

Smot00 - Taurin 5:1

Velbloud stáj - No Name KH (A) 4:2

SKUPINA A
KOLO DOMÁCÍ HOSTÉ DATUM DEN ČAS HRACÍ MÍSTO
1 No Name KH (B) Velbloud stáj 0:6 st 19:00 No Name bar
1 Taurin Summer nomads 2:4 st 19:00 WOODOo
2 BLACK ADDER Taurin 5:1 st 19:00 WOODOo
2 Summer nomads No Name KH (B) 6:0 st 19:00 Suchá Dáseň
3 Velbloud stáj Summer nomads 0:6 st 19:00 Club Velbloud
3 No Name KH (B) BLACK ADDER 6:K st 19:00 No Name bar
4 Taurin No Name KH (B) 6:0 st 19:00 WOODOo
4 BLACK ADDER Velbloud stáj K:6 st 19:00 WOODOo
5 Summer nomads BLACK ADDER 6:K st 19:00 Suchá Dáseň
5 Velbloud stáj Taurin 4:2 st 19:00 Club Velbloud

 

 

Pořadí
Pořadí Tým Body Skóre
1. Summer nomads 12 22:2
2. Vebloud stáj 9 16:8
3. Taurin 3 11:13
4. No Name KH (B) 3 6:18
5. BLACK ADDER 3 5:19



 

SKUPINA B
KOLO DOMÁCÍ HOSTÉ D/V DEN ČAS HRACÍ MÍSTO
1 SEŠLISE Whee 2:4 čt 19:00 No Name bar
1 No Name KH (A) Letrio 1:5 st 19:00 No Name bar
2 Smot00 No Name KH (A) 4:2 st 19:00 Zahrada
2 Letrio SEŠLISE 5:1 čt 19:00 WOODOo
3 Whee Letrio 0:6 čt 19:00 Molekula
3 SEŠLISE Smot00 2:4 čt 19:00 No Name bar
4 No Name KH (A) SEŠLISE 4:2 st 19:00 No Name bar
4 Smot00 Whee 6:0 čt 19:00 Zahrada
5 Letrio Smot00 4:2 čt 19:00 WOODOo
5 Whee No Name KH (A) 3:4 st 19:00 Molekula
POŘADÍ
Pořadí Tým Body Skóre
1. Letrio 12 20:4
2. Smot00 9 16:8
3. No Name KH (A) 5 11:14
4. Whee 4 7:18
5. SEŠLISE 3 5:13

 

Z každé skupiny postoupí 3 nejlepší týmy do play off. 2 nejlepší týmy ze skupin postoupí do Superfinále, ostatní 4 týmy budou hrát play off o postup do Superfinále - 2A - 3B, 2B - 3A

Termíny play off

Čtvrtfinále: v týdnu od 10.9 do 16.9.
Superfinále: v týdnu od 24.9. do 30.9.

Termíny budou upřesněny později.

Soupisky naleznete ZDE.

Pravidla soutěže naleznete ZDE

Zápis o utkání naleznete dole v příloze.

Ke stažení