ČFO > 11 - Olomoucký kraj > Ligové soutěže > První ročník multitable ČFO ligy družstev právě startuje!

První ročník multitable ČFO ligy družstev právě startuje!

16.10.14 | Josef Souček Přečteno: 1524×

Do 10. listopadu přijímáme přihlášky do prvního ročníku multitable ligy. Přihlášené týmy se mohou zúčastnit XVI. M ČR družstev a postoupit na finálový turnaj Evropské ligy.

Liga je řízena centrálně Výkonným výborem (dále jen VV).  ČFO Liga je určena minimálně pro tři hráče v týmu. Maximální počet hráčů v týmu není omezen. Liga se může hrát na jakémkoliv typu stolu (bez krycího skla), který je veřejně přístupný. Schválení hracího místa podléhá VV ČFO.

Platby za registrace jsou 300,- Kč za družstvo a 200,- Kč na osobu. Poplatek za družstvo jde do finančních cen, které jsou odvislé od počtu týmů v daném kraji. Liga v kraji se otevírá při přihlášení minimálně čtyř družstev. Nejlepší družstva z kraje mají nárok startovat na XVI. M ČR družstev.

Liga se hraje na 8 zápasů. Jednotlivé zápasy pak na dva vítězné legy do šesti. V utkání se hrají tři zápasy dvojic, tři zápasy jednotlivců, 1x 2 ball roller ball a zápas trojic, kdy si při každé brance mění hráči pozice. (Obránce drží dvě tyče a po gólu jedné ze stran, jde do zálohy, záloha míří na útočnou trojku a útočník jde do obrany. Takto se hráči střídají po každém gólu). Při nerozhodném výsledku rozhodují penalty, podobně jako je tomu na WCS týmů.

Veškeré platby se hradí na účet ČFO. Číslo účtu je 2600284501/2010 Fio Banka. Do zprávy pro příjemce, prosím uveďte název vašeho družstva. Platby v hotovosti nebudou akceptovány. Družstvo či hráč se bude považovat za přihlášeného až v momentě připsání platby na výše zmíněný účet. Děkujeme.

Přihlášky, které naleznete v příloze, zasílejte na emailové adresy níže.

Pokud je vám něco nejasného či se společně s námi podílet na rozvoji sportu ve vašem kraji, neváhejte se na nás obrátit:

jakub.cmiko@foosball.cz - 608 666 215

josef.soucek@foosball.cz - 608 666 217