ČFO > 05 - Budějovický kraj > Zprávy z regionu > Jihočeský pohár V. - 22.3. 2008 Jindřichův Hradec

Jihočeský pohár V. - 22.3. 2008 Jindřichův Hradec

3.4.08 | Jan Zechmeister Přečteno: 2208×

Report + fotky

Páté pokračování  Jihočeského poháru přivítal Jindřichův Hradec. Hrálo se na novém místě v Paradise Bowling Clubu na třech Rosengartech. Byl to takový multitable turnaj. Hrálo se na klasickém stole, tréninkovém a ještě jsem dovezl nový turnajový stůl.

Jako první se hrály Penalty, do kterých se prezentovalo 19 hráčů. V této disciplíně se hledá těžko favorit, takže bylo vše otevřené. Hrálo se na jeden set do 10 v áčku a na jeden do 8 v béčku. Do finále áčka se probojoval Houska a Kubů. Houska vyhrál a Kubů musel hrát s Zechmeisterem o finále. V zápase o první místo nastoupill Houska proti Zechmeisterovi a vyhrál 10 : 8.  První místo vybojoval Houska, druhé Zechmeister, třetí Kubů.

Do turnaje dvojic se přihlásilo  11 párů. Na začátku se hrály kvalifikační zápasy. Každý pár měl náhodně nalosovaných pět utkaní, které se hrály na jeden set do 7. Prvních osm dvojic se nasadilo podle dosažených bodů do K.O. pavouka, kde se hrálo na 3 sety do 5. Kvalifikaci vyhrál Zechmeister se Slavíkem, na druhém místě byl Němec s Homolkou a jako třetí skončil Kubů s Porochoňskim. Semifinále : Zechmeister, Slavík vs. Kozák, Houska - 3:0, Kubů - Porochoňski vs. Obšil, Vicany - 3:0. Finále vyhrál Zechmeister, Slavík. Na třetím místě skončil Kozák, Houska.