MEDAILISTÉ Z M ČR

7.3.16 | Jakub Čmiko Přečteno: 2408×

DVOJICE

2016 - 1. T. Kreisler&L. Křepela, 2. A. Brabenec&J. Kovařík, 3. M. Douša&J. Eger

2015 – 1. A. Brabenec&J. Kovařík, 2. V. Holub&P. Plasgura, 3. Z. Bartoška&M. Volek
2014 – 1. R. Kopřiva&P. Plasgura, 2. B. Křivda&M. Šianský, 3. T. Klobušník&D. Liček (SVK)
2013 – 1. M. Douša&J. Eger, 2. L. Dinh Dang&D. Liček (SVK), 3. Z. Bartoška&M. Volek
2012 – 1. D. Detre&G. Tálai (HUN), 2. J. Čorba&T. Klobušník (SVK), 3. B. Kraus&C. Scherer (AUT)
2011 - 1. D. Detre&G. Tálai (HUN), 2. M. Douša&J. Eger, 3. L. Křepela&M. Reljič
2010 - 1. D. Detre&G. Tálai (HUN), 2. B. Pappas&S. Schuszbauer (USA/HUN), 3. J. Allalou&K. Hundstorfer (GER/AUT)
2009 – 1. L. Křepela&M. Reljič, 2. M. Mlejnek&V. Nykodym, 3. D. Detre&G. Tálai
2008 – 1. P. Wolný&R. Zuba, 2. P. Šamaj&J. Zavoral (SVK/CZE), 3. A. Brabenec&P. Pražák
2007 – 1. F. Kubiatowicz&P. Sielski (POL), 2. M. Mlejnek&V. Nykodym, 3. M. Kopnický&M. Reljič
2006 – 1. M. Mlejnek&V. Nykodym, 2. P. Kováčik&P. Šamaj (SVK), 3. V. Drábik&J. Horčiak (AUT/SVK)
2005 – 1. M. Kopnický&M. Reljič, 2. D. Mádle&J. Zavoral, 3. V. Nykodym&P. Vaněk
2004 – 1. L. Křepela&M. Mlejnek, 2. J. Čuřík&J. Eger, 3. M. Musiol&P. Ševčík
2003 – 1. J. Čuřík&J. Eger, 2. L. Křepela&M. Mlejnek, 3. A. Kožuch&R. Slaný
2002*** - 1. M. Krejčí&M. Peterka, 2. P. Mazur&M. Reljič, 3. K. Gaisler&L. Jelínek a T. Onderek&M. Puchala
2001 – 1. P. Mazur&M. Reljič, 2. M. Krejčí&M. Peterka, 3. T. Kucharčuk&M. Musiol
2000 – 1. P. Mazur&M. Reljič, 2. M. Krejčí&M. Peterka, 3. M. Kubala&T. Kucharčuk
1999 – 1. T. Malík&P. Šimeček, 2. T. Kucharčuk&D. Planka, 3. P. Mazur&M. Reljič

JEDNOTLIVCI

2016 - 1. Ladislav Křepela, 2. Arnold Barcic, 3. Martin Jalakša (SVK)

2015 – 1. Ladislav Křepela, 2. Martin Jalakša (SVK), 3. Vojtěch Holub
2014 – 1. Martin Douša, 2. Ladislav Křepela, 3. Juraj Čorba (SVK)
2013 – 1. Petr Plasgura, 2. Tomáš Džurdženík, 3. Jan Burianec
2012 - 1. Dávid Detre (HUN), 2. Ladislav Křepela, 3. Jonáš Pištík
2011 – 1. Ladislav Křepela, 2. Tomáš Klobušník (SVK), 3. Tamás Csige (HUN)
2010 - 1. Pavol Kováčik (SVK), 2. Géza Kiss (HUN), 3. Kevin Hundstorfer (AUT)
2009 – 1. Tamás Beh (HUN), 2. Pavol Kováčik (SVK), 3. Martin Douša
2008 – 1. Pavol Kováčik (SVK), 3. Ladislav Křepela, 3. Michal Poda
2007 – 1. Jamal Allalou (GER), 2. Martin Dobyáš, 2. Filip Kubiatowicz (POL)
2006 – 1. Ladislav Křepela, 2. Marek Kopnický, 3. Andreas Werner (GER)
2005 - 1, Ladislav Křepela, 2. Jan Zavoral, 3. Marcel Musiol
2004 – 1. Ladislav Křepela, 2. Vojtěch Nykodym, 3. Miroslav Mlejnek
2003 – 1. Ludwig Rieger (AUT), 2. Milan Reljič, 3. Vladimir Drábik (AUT)
2002*** - 1. Vojtěch Nykodym, 2. Milan Reljič, 3. Marcel Musiol
2001 – 1. Martin Krejčí, 2. Lukáš Jelínek, 3. David Planka
2000 – 1. Martin Krejčí, 2. Marcel Musiol, 3. Roman Barabáš
1999 – 1. Milan Reljič, 2. Roman Barabáš, Pavel Schönwalder

ŽENSKÉ DVOJICE

2016 - 1. Š. Holomoucká&I. Frančíková, 2. P. Ponty&A. Sagi (HUN), 3. P. Faronová&S. Vávrová

2015 – 1. Š. Holomoucká&A. Maratová, 2. P. Mroczkowska&H. Sakalová (POL/CZE), 3. P. Lávičková&S. Vávrová
2014 – 1. Š. Holomoucká&A. Maratová, 2. I. Frančíková&P. Mroczkowska (CZE/POL), 3. P. Faronová&S. Peloušková
2013 - 1. Š. Holomoucká&A. Maratová, 2. V. Rohrer&S. Toch (AUT), 3. K. Lusková&M. Silná
2012 – 1. T. Jedlicska&R. Szabó (HUN), 2. M. Eckmayr&V. Rohrer (AUT), 3. I. Frančíková&P. Lávičková
2011 - 1. T. Jedlicska&R. Szabó (HUN), 2. É. Albók&N. Takács (HUN), 3. Š. Holomoucká&A. Maratová
2010 – 1. Š. Holomoucká&H. Sakalová, 2. P. Koncz&R. Szabó (HUN), 3. P. Lávičková&S. Vávrová  
2009 – 1. P. Lávičková&A. Maratová, 2. N. Plasgurová&R. Mečlová (SVK), 3. S. Horňáčková&H. Sakalová
2008* - 1. K. Kliková&P. Koncz (SVK/HUN), 2. S. DiPaolo&M. Silná (CH/CZE), 3. Š. Holomoucká&T. Kerkhof Otten (CZE/NLD)
2007* - 1. S. Di Paolo&M. Silná (CH/CZE), I. Pappas&P. Szendei (HUN), 3. P. Koncz&G. Mertová (HUN/CZE)
2006* - 1. S. Di Paolo&I. Pappas (CH/HUN), 2. P. Lávičková&A. Maratová, 3. P. Hadáčková&M. Silná
2005 (4.) - 1. P. Hadáčková&M. Silná, 2. K. Ševčíková&S. Vávrová, 3. P. Leciánová&E. Mašková
2004 – 1. M. Janušová&S. Vávrová, 2. V. Fejfarová&K. Ševčíková, 3. Š. Holomoucká&H. Pevná
2003 – 1. J. Machová&P. Vojtěchová, 2. M. Feuereislová&K. Jílková, 3. M. Janušová&S. Vávrová

ŽENSKÉ JEDNIČKY

2016 - 1. Šárka Holomoucká, 2. Sabine Toch (AUT), 3. Veronika Králová

2015 - 1. Šárka Holomoucká, 2. Silvie Vávrová, 3. Pavla Faronová
2014 – 1. Šárka Holomoucká, 2. Iveta Rakovicsová (SVK), 3. Ivana Frančíková
2013 – 1. Verena Rohrer (AUT), 2. Šárka Holomoucká, 3. Silvie Vávrová
2012 - 1. Verena Rohrer (AUT), 2. Šárka Holomoucká, 3. Silvie Vávrová
2011 – 1. Pavlína Lávičková, 2. Šárka Holomoucká, 3. Silvie Vávrová
2010 - 1. Šárka Holomoucká, 2. Pavlína Lávičková, 3. Petra Koncz (HUN)
2009 - 1. Šárka Holomoucká, 2. Katarina Kliková (SVK), 3. Petra Szendei (HUN)
2008* - 1. Samantha Di Paolo (CH), 2. Tessa Kerkhof Otten (NLD), 3. Šárka Hlomoucká
2007* - 1. Samantha Di Paolo (CH), 2. Petra Szendei (HUN), 3. Tessa Kerkhof Otten (NLD)
2006* - 1. Samantha Di Paolo (CH), 2. Ivett Pappas (HUN), 3. Petra Szendei (HUN)
2005 (4) – 1. Iva Svítilová, 2. Petra Vojtěchová, 3. Silvie Vávrová
2004 – 1. Anna Bělohlavá, 2. Petra Vojtěchová, 3. Iva Svítilová
2003 – 1. Anna Bělohlavá, 2. Petra Vojtěchová, 3. Jana Mužíková

JUNIORSKÉ DVOJICE

2016 - 1. V Holub&V. Ličko, 2. M. Krumpoch&D. Navrátil, 3. O. Chovanec&J. Ondryáš

2015 – 1. V. Holub&D. Navrátil, 2. I. Svoboda&J. Švehla, 3. neuděleno
2014 – 1. V. Holub&O. Kocián, 2. S. Fábera&Š. Vároš (SVK), 3. J. Dekan&J. Holenda
2013 – 1. D. Krhut&A. Placr, 2. K. Lusková&L. Pavelka, 3. L. Hladík&D. Liček (CZE/SVK)
2012 – 1. H. Jadlovcová&D. Liček (CZE/SVK), 2. M. Chlevišťan&D. Kraus, 3. K. Lusková&L. Pavelka
2011 – 1. M. Chlevišťan&D. Kraus, 2. H. Jadlovcová&L. Šárková, 3. K. Lusková&L. Pavelka
2010 – 1. D. Adam&A. Kostanjan, 2. K. Kačer&L. Šárková, 3. M. Jungwirth&A. Soliman  
2009 – 1. M. Jeřábek&F. Ostrý, 2. Š. Brychta&J. Krška, 3. K. Kačer&D. Plasgura
2008* - 1. S. Horňáčková&R. Drda, 2. K. Konečný&M. Wagner, 3. K. Kačer&M. Kačer
2007* - 1. L. Hrbáček&R. Šmýd, 2. R. Drda&J. Vičík, 3. V. Fila&M. Matula
2006* - 1. L. Horký&J. Kovařík, 2. M. Fischer&O. Řezníček, 3. B. Barlík&M. Benko (SVK)
2005 (4) – 1. J. Zeithaml&L. Žežulka, 2. J. Kocián&A. Žárský, 3. A. Brabenec&O. Veselý
2004 – 1. M. Poda&J. Zavoral, 2. J. Ambrož&L. Kodl III., 3. V. Štern&M. Zeman
2003 – 1. F. Dlouhý&M. Švorc, 2. M. Brož&J. Haváček, 3. M. Poda&J. Zavoral
2002 – 1. D. Mádle&J. Kopecký, 2. M. Janušová&D. Žampa, 3. T. Kromsián&D. Oliva

JUNIORSKÉ JEDNIČKY

2016 - 1. Vojtěch Holub, 2. Tomáš Šarišský, 3. David Navrátil

2015 – 1. Vojtěch Holub, 2. Jan Švehla, 3. David Navrátil
2014 - 1. Vojtěch Holub, 2. Šimon Vároš (SVK), 3. Lukáš Hladík
2013 – 1. Denis Liček (SVK), 2. Adam Placr, 3. Kristýna Lusková
2012 – 1. Michal Chlevišťan, 2. Lubomír Pavelka, 3. Denis Liček (SVK)
2011 – 1. Kamil Kačer, 2. Daniel Kraus, 3. Michal Chlevišťan
2010 – 1. Sandro Grüner (AUT), 2. Kamil Kačer, 3. Albert Kostanjan
2009 – 1. Kamil Kačer, 2. Filip Ostrý, 3. Jakub Krška
2008* - 1. Radek Drda, 2. Erik Tážik (SVK), 3. Kryštof Konečný
2007* - 1. Vladimír Fila, 2. Erik Tážik (SVK), 3. Jonáš Pištík
2006* - 1. Martin Pechar, 2. Branislav Barlík (SVK), 3. Lukáš Horký
2005 – 1. Aleš Brabenec, 2. David Šulc, 3. Ondřej Veselý
2004 – 1. Jan Zavoral, 2. Jan Ambrož, 3. Michal Zeman
2003 – 1. Jakub Šelmeczi, 2. David Mádle, 3. Jan Zavoral
2002 – 1. Jakub Mazur, 2. David Mádle, 3. Jan Kopecký

SMÍŠENÉ DVOJICE

2016 - 1. A. Maratová&M. Douša, 2. V. Králová&J. Pištík, 3. H. Sakalová&J. Burianec

2015 – 1. A. Maratová&M. Douša, 2. V. Králová&J. Pištík, 3. H. Sakalová&M. Minár
2014 – 1.  A. Maratová&M. Douša, 2. V. Davidová&L. Křepela, 3. M. Kolesárová&M. Jalakša (SVK)
2013 - 1.  A. Maratová&M. Douša, 2. P. Dědáčková&T. Kreisler, 3. J. Jelínková&P. Štefl
2012* – 1. P. Lávičková&T. Džurdženík, H. Sakalová&J. Kovařík, 3. A. Maratová&P. Pospěch
2011* - 1. H. Sakalová&M. Douša, 2. N. Takács&G. Kiss (HUN), 3. R. Szabó&T. Csige (HUN)
2010* – 1. M. Kobler&K. Hundstorfer (AUT), 2. S. Vávrová&J. Kovařík, 3. P. Szendei&G. Kiss
2009* - 1. N. Takács&G. Kiss (HUN), 2. K. Plasgurová Holá&J. Allalou (CZE/GER), 3. Š. Holomoucká&A. Velart
2008* - 1. K. Plasgurová Holá&J. Allalou (CZE/GER), 2. S. Horňáčková&P. Pražák, 3. N. Plasgurová&P. Kováčik (SVK)
2007* - 1. P. Szendei&T. Beh (HUN), 2. S. Horňáčková&P. Pražák, 3. K. Tůmová&M. Mlejnek
2006* - 1. S. Di Paolo&G. Bentivoglio (CH/BEL), 2. M. Kolesárová&P. Kováčik (SVK), 3. P. Szendei&T. Jándi (HUN)
2005 – 1. S. Vávrová&L. Křepela, 2. K. Černá&M. Kopnický, 3. M. Silná&Z. Krchňák
2004 - 1. M. Langrová&M. Mlejnek, 2. P. Vojtěchová&L. Křepela, 3. K. Jílková&J. Volek
2003 – 1. P. Kafková&J. Eger, 2. V. Krejčová&P. Kaňák, 3. L. Dlouhá&M. Mlejnek

VÁLKA BRANKÁŘŮ

2016 - 1. Jakub Routner, 2. Gábor Rozsos (HUN), 3. Lukáš Hladík

2015 – 1. Petr Plasgura, 2. Jozef Kuchta (SVK), 3. Jakub Routner
2014 – 1. Luan Dinh Dang (SVK), 2. Jakub Routner, 3. Josef Eger
2013 – 1. Petr Plasgura, 2. Luan Dinh Dang (SVK), 3. Jonáš Pištík
2012 – 1. Jakub Routner, 2. Jonáš Pištík, 3. Pavel Petřek
2011 – 1. Balázs Tari (HUN), 2. Josef Eger, 3. Radek Drda
2010 – 1. Jamal Allalou (GER), 2. Petr Wolný, 3. Jan Kovařík
2009 – 1. Pavol Kováčik (SVK), 2. Lukáš Hruška, 3. Oleg Pritsker (HUN)
2008 – 1. Vladimír Fila, 2. Oleg Pritsker (HUN), 3. Zdeněk Kaška
2007 – 1. Jamal Allalou (GER), 2. Josef Eger, 3. Pawel Sielski (POL)
2003** – 1. Roman Slaný, 2. Pavel Grůša, 3. Michal Peterka

PENALTY

2016 - 1. Martin Douša, 2. Jozef Kuchta (SVK), 3. Lukáš Hladík

2015 – 1. Ondřej Hanzal, 2. Antonín Kůs, 3. Petr Plasgura
2014 – 1. Marek Minár (SVK), 2. Martin Douša, 3. Peter Haraksim (SVK)
2013 – 1. Martin Douša, 2. Jindřich Pařík, 3. Martin Jalakša (SVK)
2012 – 1. Martin Douša, 2. Denis Liček (SVK), 3. Josef Suchomela
2011 – 1. Balázs Tari (HUN), 2. Tamás Csige (HUN), 3. Tibor Jándi (HUN)
2010 – 1. Martin Douša, 2. Petr Wolný, 3. Dávid Detre (HUN)
2009 – 1. Roman Zuba, 2. Martin Douša, 3. Dávid Detre (HUN)
2008 – 1. Jan Kaspřík, 2. František Mildorf, 3. Daniel Houska

2007 – 1. Jamal Allalou (GER), 2. Pawel Sielski (POL), 3. Jakub Šimek

2006 - 1. Jan Pražák, 2. Filip Satránský, 3. Vojtěch Nykodym

2003** – 1. Pavel Grůša, 2. Roman Slaný, 3. Dalibor Berger


2 BALL ROLLERBALL

2016 - 1. L. Křepela&M. Reljič, 2. A. Polacsek&G. Rozsos (HUN), 3. Z. Bartoška&M. Volek

2015 – 1. L. Křepela&M. Reljič, 2. T. Džurdženík&P. Pospěch, 3. M. Douša&J. Eger
2014 – 1. T. Džurdženík&J. Kovařík, 2. L. Křepela&M. Reljič, 3. L. Rais&J. Zelenka
2013 – 1. J. Eger&L. Křepela, 2. T. Kreisler&B. Křivda, 3. A. Brabenec&J. Kovařík
2012 – 1. T. Kreisler&P. Pospěch, 2. L. Křepela&M. Reljič, 3. J. Eger&P. Vaněk
2011 – 1. G. Kiss&R. Nyitrai (HUN), 2. L. Křepela&M. Reljič, 3. D. Detre&T. Klobušník (HUN/SVK)
2010 – 1. L. Křepela&M. Reljič, 2. G. Kiss&R. Nyitrai (HUN), 3. J. Bertalan&T. Jándi (HUN)
2009 – 1. Á. Kunszt&R. Nyitrai (HUN), 2. L. Křepela&M. Mlejnek, 3. Š. Haltuch&L. Rais  
2008 – 1. T. Klobušník&M. Vaňous (SVK), 2. A. Brabenec&J. Kovařík, 3. T. Csige&T. Jándi (HUN)
2007** - 1. J. Horčiak&M. Vaňous (SVK), 2. P. Kováčik&R. Zuba (SVK/CZE), 3. L. Kočnar&M. Musiol

LOSOVANÉ DVOJICE

2015 – 1. J. Bazika&P. Budáč (CZE/SVK), 2. A. Barcic&R. Vávra, 3. P. Faronová&D. Krhut
2014 – nehrálo se
2013 – nehrálo se
2012 – nehrálo se
2011 – nehrálo se
2010** -  1. M. Douša&R. Vávra, 2. F. Krejčí&A. Velart, 3. M. Klícha&M. Lávička
2009 – nehrálo se
2008** - 1. Š. Haltuch&Z. Krchňák, 2. V. Nykodym&M. Plíhal, 3. J. Coufal&J. Zavoral
2007** - 1. L. Hruška&M. Lávička, 2. A. Pernica&M. Vaňous, 3. R. Götz&Pavol Kováčik (CZE/SVK)
2006 – nehrálo se
2005 – 1. M. Mlejnek&P. Slouk, 2. J. Dolejš&J. Pěčonka, 3. J. Šlenc&J. Zavoral
2004 – 1. Pako&Roman, 2. J. Horčiak&T. Pospíšil, 3. Áda&Trychtl

TURNAJ LEGEND

2016 - 1. J. Čuřík&J. Eger, 2. J. Horčiak&M. Jalakša (SVK), 3. M. Kníže&J. Vršecký, M. Barjaktarevič&J. Souček

2015 – 1. T. Kreisler&L. Křepela, 2. J. Horčiak&M. Jalakša (SVK), 3. L. Hruška&F. Štěpánek
2014 - 1. T. Kreisler&L. Křepela, 2. J. Horčiak&M. Jalakša (SVK), 3. B. Křivda&P. Vaněk
2013 – 1. L. Křepela&M. Mlejnek, 2. J. Čuřík&J. Eger, 3. P. Plasgura&P. Šamaj (CZE/SVK)

LOOSER CUP

2016 - 1. J. Čorba&M. Minár (SVK), 2. A. Polacsek&G. Rozsos (HUN), 3. J. Horčiak&M. Jalakša (SVK)

2015 – 1. M. Kazimír&A. Soliman, 2. M. Douša&J. Eger, 3. J. Le&D. Štěpán
2014 – 1. M. Douša&J. Eger, 2. J. Bazika&P. Winkowski, 3. M. Kladivo&L. Rais
2013 – 1. R. Schneider&J. Suchomela, 2. M. Jalakša&L. Rais (SVK/CZE), 3. P. Štefl&A. Štork
2012 – 1. P. Cingel&D. Liček (SVK), 2. Š. Haltuch&M. Volek, 3. A. Jurásek&Z. Krchňák
2011 – 1. M. Mazur&J. Ziencikiewicz (POL), 2. P. Kucera&C. Scherer (AUT), 3. M. Kačer&J. Le
2010 – 1. J. Horečný&J. Kučera, 2. T. Hartmann&M. Šianský, 3. L. Rais&J. Zelenka
2009 – 1. M. Kačer&J. Le, 2. L. Horký&J. Kaspřík, 3. L. Čejna&K. Kušnír
2008 – 1. M. Douša&M. Volek, 2. P. Fikar&J. Lamas, 3. P. Dvorský&A. Pernica

AMATÉRSKÉ DVOJICE

2004 – 1. M. Králik&J. Šelmeczi, 2. B. Křivda&J. Voráček, 3. M. Novotný&M. Prokop

DVOJICE NOVÁČKŮ

2016 - 1. V. Jbailli&M. Krumpoch, 2. P. Kosprd&G. Matas, 3. J. Brabec&P. Král

ČTYŘKY

2003 – 1. Dolejš, Grůša, Mádle, Musiol, 2. Hanáček, Klápště, Knapík, Meliška, 3. Lampart, Mazúr, Stránský, Zavoral



Vysvětlivky:

•    * v rámci Czech Open
•    ** v rámci MČR ve víceboji
•    *** Turnaj dvojice vyhráli V. Drábik&L. Rieger a 4. skončili M. Drábik&J. Ludig. V jedničkách vyhrál V. Drábik. Dle tehdejších pravidel se tituly MČR udělovali občanům ČR.

Zbývá doplnit tituly z roku 2006, 2005 - Penatly, Válka brankářů, 2002 - Ženské jedničky, Ženské dvojice, 2004 - Smíšené dvojice

Podněty, připomínky posílejte na email: jakub.cmiko@foosball.cz




Reklama: