ČFO > 00 - Česká foosballová organizace > Novinky > CZECH ROSENGART OPEN startuje již zítra! Aktuality a změny naleznete v článku.

CZECH ROSENGART OPEN startuje již zítra! Aktuality a změny naleznete v článku.

26.11.21 | Josef Souček Přečteno: 1258×

Zítra 27. 11. zveme milovníky rychlých tyčí na prestižní fotbálkové klání. Legendární turnaj hostí hotel Ilf.

Vzhledem k neradostné situaci, která v ČR momentálně panuje, bude turnaj pouze dvoudenní.

Vstup na turnaj mají pouze hráči s dokončeným očkováním, nebo ti, co v posledních 180 dnech prodělali nemoc Covid - 19. Nezapomeňte si vzít s sebou potřebné formuláře, jinak nebudete na turnaj vpuštění.

Doporučení: Abychom společně minimalizovali riziko přenosu nemoci, prosíme hráče, aby si bezprostředně před vstupem na turnaj udělali alespoň antigenní samotest. Děkujeme, že chráníte sebe i vaše kamarády od rychlých tyčí.

V sobotu se odehrají kategorie open mužů a žen - jednotlivců a dvojic. Sobotní program zakončí Monster DYP. Turnaj dvojic se hraje švýcarským systémem. Ostatní open disciplíny systémem DKO.

Neděle pak bude patřit našim juniorům, kteří se musí před turnajem prokázat platným PCR či antigenním testem ze zdravotnického zařízení (antigenní samotesty ke vstupu na turnaj nestačí). Junioři do 12-ti let mají povolen vstup bez testů.

Věříme, že i přes nepříjemnosti, které nás v současné době provázejí, si turnaj užijeme a dobře si zahrajeme. Kdo ví, kdy k tomu budeme mít zase příležitost.

A když se u fotbálku dařit zrovna nebude, tak jistě vyhrajete první cenu v naší sobotní fotbálkové tombole.

 

Tým organizátorů plně respektuje aktuální protiepidemická nařízení vlády ČR.

 

Program a časový hramonogram naleznete zde

 

REGISTRACE:

Do individuálních disciplín ZDE