VH ITSF 2020

29.9.20 | Petr Plasgura Přečteno: 294×

Report Radka Drdy z videokonference VH ITSF.

Hezký den,

dne 26. 09. 2020 se uskutečnil videocall ITSF Valné hromady.

Česká republika zde měla svého zástupce Radka Drdu zvoleného Výkonným výborem ČFO, který Vám přináší krátké info.

V úvodu si vzal slovo prezident ITSF Farid Lounas, který zhodnotil aktuální vývoj v ITSF, představil dlouhodobý plán a otevřel diskuzi o celosvětové tour pro rok 2021. Vyzval také fotbálkovou komunitu, aby vytrvala ve své práci a byla připravena na budoucí soutěž.

Velmi důležité téma bylo World Cup 2021, kde se velká většina hlasujících shodla na přesunutí na rok 2022. Oficiální rozhodnutí ze strany ITSF bude nejpozději 7. 10. 2020.

Prezentována byla také nová aplikace Coral, která bude brzy připravena a prezentována.

Důležitý bod byla prezentace financování ITSF, výběry členských příspěvků a otevřená diskuze na toto téma. Veškeré materiály budou brzy zveřejněny.

Do výkonných orgánu ITSF byli také zvoleni noví členové, kterým tímto jménem ČFO gratulujeme a přejeme hodně štěstí v budoucí práci.

ITSF  vyzvala všechny členy a organizace o aktivní komunikaci, která povede ke zlepšení podmínek a otevře komunikační bariéry. Komise v ITSF tímto očekávají dotazy, které budou v co nejkratším termínu zodpovězeny.

Celý videocall zakončil prezident ITSF poděkováním organizacím za dobrou práci, kterou odvádějí, a popřál všem pevné zdraví v těchto nelehkých časech.

Děkuji tímto ITSF a budeme se těšit opět brzy na turnajích po celém světě.

S poděkováním, Radek Drda

Vložit komentář

Pokud chceš napsat komentář, musíš se přihlásit.