XIX. M ČR DRUŽSTEV

6.10.19 | Jakub Čmiko Přečteno: 2361×

On line - play off

0:17 - Děkujeme za pozornost a hráčům za účast.

0:15 - Nejužitečnějším hráčem turnaje byl vyhlášen Ladislav Křepela z Rosengart.

0:13 - Wikings vyhráli penalty a končí na 3. místě. Bilance penalt: Mlejnek vs. Volek 1:0, Bartoška vs. Pištík 2:0, Dvořák vs. Rudolský 2:1, Mádle vs. Soliman 0:0

23:30 - Penalty: Mlejnek vs. Volek, Bartoška vs. Pištík, Dvořák vs. Rudolský, Mádle vs. Soliman.

23:27 - Wikings vítězí v posledních dvojicích, srovnávají stav utkání na 4:4. Čekají nás penalty.

23:19 - HOTOVO! Rosengart vyhrál obě dvojice a poráží Skunky 6:1.

23:12 - Rosengart vede v obou dvou dvojicích 1:0 na sety. Jsou blízko titulu. Kdo bude vyhlášen nejužitečnější hráč turnaje? Uvidíme, jak to dopadne.

22:55 - Skunci vs. Rosengart: dvojice - Fischer&Poda vs. Barcic&Kreisler, Krhut&Zeman vs. Křepela&Kuchta.

22:48 - Volek&Rudolský vs. Mlejnek&Bartoška, pokud KKC tyto dvojice vyhrají, skončí na 3. místě.

22:47 - KKC vyhráli 2 ball a vedou v utkání o 3. místo 4:3.

22:45 - 2 ball byl fofr. Rosengart vede ve finále již 4:1.

22:33 - Křepela nastupuje s Kuchtou, za Skunky v 2 ballu hrají Fischer&Reljič.

22:33 - Jsme zvědavý, jak nastoupí Rosengart na 2 ball. Křepela je jasný ale kdo k němu, když Pepa Eger šel plnit rodinné povinnosti.

22:31 - KKC vs. Wikings 3:3. Je to hodně napínavé. Nyní hrají 2 ball: Pištík&Volek vs. Mlejnek&Bartoška.

22:29 - Arny Barcic je vynikající fotbalista a i fotbálkář. Nad Reljičem vyhrál 2:0 a Rosengart vede již 3:1.

22:14 - Křepela zvítězil ve 3. setu proti Podovi, Rosengart vede 2:1.

22:10 - Foosball je krásný sport. Jednou jsi nahoře a pak dole. Dnešní den je plný příběhů, obratů, vítězství i zklamání. Fakt paráda.

22:08 - KKC vs. Wikings 2:2. Morálka KKC trošku poklesla. Snad pro KKC to kapitán ještě nahecuje. Naopak Wikings jsou na tom velmi dobře.

22:06 - Ačkoli Michal Poda je skoro pořád bez balónku ve hře, srovnal stav zápasu s Křepelou na 1:1.

22:04 - Je hustý sledovat Milana Reljiče, jak bojuje proti svému bývalému klubu Rosengart, ve kterém byl 20 let. Je to profík.

21:57 - KKC o 3. místo berou velmi vážně, jejich hlasivky jsou slyšet až Brně.

21:55 - Velmi férové gesto udělal Poda, který přiznal faul proti Křepelovi, aniž by si toho Láďa všiml.

21:50 - Wikings na nás působí trošku unaveně, je to pochopitelné, prohrát o jednu penaltu není jednoduché se s tím srovnat. KKC vs. Wikings 2:1.

21:47 - Jedničky: Reljič vs. Barcic, Poda vs. Křepela.

21:45 - Skunci mají problémy se zraněním, Velart pravděpodobně už nezasáhne do hry.

21:33 - Skunci prokazují, že mají parádní lavičku. Zeman&Poda vs. Barcic&Kuchta 2:1, Skunci srovnali stav utkání na 1:1.

21:31 - KKC vs. Wikings 1:1.

21:27 - Křepela se rozjel na provozní teplotu, Skunci vs. Rosengart 0:1. Bylo to rychlé.

21:25 - Velart&Reljič vs. Kreisler&Křepela 0:1 , Zeman&Poda vs. Barcic&Kuchta 1:1.

21:10 - Nykodym má problémy s ramenem a asi proto nenastoupil k utkání o 3. místo. Místo něj nastoupil Přéma Dvořák.

21:09 - Náměstek je slušně namotivovaný.

20:57 - Pozor! Zeeman poprvé nastupuje do utkání. Skunci vs. Rosengart: Velart&Reljič vs. Kreisler&Křepela, Zeman&Poda vs. Barcic&Kuchta.

20:55 - Měli jsme technické problémy, už jsme ready.

20:33 - Za malou chvíli se bude hrát finále Skunci vs. Rosengart a o 3. místo KKC vs. Wikings.

20:31 - Bilance penaltového rozstřelu Skunci vs. Wikings: Bartoška - Fischer 2:2, Mlejnek - Poda 0:2, Mádle - Reljič 2:1, Nykodym - Krhut 3:3. 1. set vyhráli Skunci, 2. set vyhráli Wikings, 3. set v prodloužení Skunci. Padalo dost branek, zajímavé je, že v souboji Nykodym vs. Krhut nikdo nic nechytil.

20:29 - Barcic porazil Pištíka v jedničkách a Rosengart postupuje do finále. KKC vs. Rosengart 4:6.

20:27 - Penalty byly neskutečně napínavé, v rozhodujícím setu rozhodl v náhlé smrti kapitán Skunků Nikolas Fischer. Skunci vs. Wikings 6:5

19:55 - Volek&Rudolský vs. Křepela&Kreisler 0:2, Rosengart otáčí stav utkání na 5:4. Jedničky hraje: Pištík vs. Barcic.

19:48 - Mádle měl 2 setboly ve druhém setu, ani jeden neproměnil a Fischer z obrany zavěsil. Skunci vs. Wikings 5:5 a jde se na penalty.

19:39 - Volek&Rudolský vs. Křepela&Kreisler 4:6 v prvním setu.

19:36 - Král Bulldoga vyhrál 1. set. Penalty jsou na dohled.

19:34 - Pištík&Soliman vs. Kuchta&Barcic 0:2, bylo to velmi rychlé.

19:22 - V Rosengartu zatím vládne pohoda, Láďa s Náměstkem se hrou baví. Hrají opravdu skvěle.

19:19 - A už máme přes 1000 shlédnutí, děkujeme, že tento on line sledujete.

19:17 - KKC vs. Rosengart: dvojice - Pištík&Soliman vs. Kuchta&Barcic, Volek&Rudolský vs. Křepela&Kreisler. Je zajímavé, že v 2. půlce utkání na pozici obránce Rosengart postavili Arnyho Barcice.

19:03 - Skunci vs. Wikings: Legendy si nevěří, na jedničky nastupuje král Bulldoga a kápo Skunků Nikolas Fischer. Za Wikings dlouholetá opora a mezinárodně ostřílený borec David Mádle.

19:09 - Volek se Solimanem v rozhodujícím setu smetli Buriance s Barcicem 6:0. KKC vede 4:3.

19:02 - Relé hraje jako za mlada. Skunci vs. Wikings 4:5! Víme, že Skunci jsou specialisti na penalty. Kdo nastoupí na jedničky. Tipujeme Reljič vs. Nykodym. To by bylo něco, dvě legendy proti sobě.

18:59 - KKC vs. Rosengart 3:3, Pištík&Rudolský vs. Křepela&Kuchta 1:2. Couching Náměstka pomohl, Soliman&Volek vs. Burianec&Barcic 1:1. Rosengart jsou na koni.

18:55- Skunci jsou šílení, Fischer&Poda vs. Bartoška&Mádle 2:0, Skunci vs. Wikings 3:5.

18:51 - Burianec&Barcic mají problémy a proto se je ujal Náměstek.

18:49 - V obou utkáních vedou dvojice Skunků 1:0 na sety. Že by obrat?

18:33 - Skunci vs. Wikings: Reljič&Velart vs. Mlejnek&Nykodym, Fischer&Poda vs. Bartoška&Mádle

18:31 - KKC vs. Rosengart: Soliman&Volek vs. Burianec&Barcic, Pištík&Rudolský vs. Křepela&Kuchta

18:29 - Josef Eger opouští tým Rosengart, má rodinné povinnosti.

18:28 - 2 ball Pištík&Volek vs. Křepela&Eger 0:2, KKC vs. Rosengart 3:2.

18:26 - Skunci mají problémy se zraněními, Zavoral je out kvůli ramenu, Velart hraje přes bolest v rameni, Poda má problémy s koleny, Zeeman se na utkání s Wikings nevěří. Jak to postaví?

18:13 - Poda&Reljič vs. Mádle&Nykodym 2:0, Skunci mají naději. Co na to Zeeman?

18:11 - Soliman poráží Kuchtu 2:0, KKC vede 3:1. Nyní se hraje 2 ball - Pištík&Volek vs. Křepela&Eger

18:09 - Už slyšíme chorály z utkání Poda&Reljič vs. Mádle&Nykodym. Skunci už musí naplno bodovat.

18:08 - Mlejnek se proměnil ze střelce na zeď. S Bartoškou poráží Krhut&Velart a Wikings vedou již 5:1.

17:57 - Krhut&Velart vs. Mlejnek&Bartoška 0:1.

17:55 - Soliman vs. Kuchta 1:0 (6:5)

17:50 - Ani jsme se neohřáli a Křepela rozdrtil Rudolského 2:0. KKC vs. Rosengart 2:1. Druhé jedničky jsou mnohem napínavější. Alan má na tomto turnaji vynikající formu.

17:42 - KKC vs. Rosengart: jedničky - Rudolský vs. Křepela, Soliman vs. Kuchta.

17:38 - Skunci vystřídali pouze Zavorala. Krhut&Velart vs. Mlejnek&Bartoška, Poda&Reljič vs. Mádle&Nykodym.

17:35 - Šílenou raketou zakončil Volek utkání s Eger&Křepela (8:7 v rozhodujícím setu), KKC vede 2:0! Rosengart opět teče. Náměstek už vymýšlí strategii na další zápasy.

17:33 - Je to drámo, Volek&Pištík vs. Eger&Křepela 1:1 6:6 v rozhodujícím setu.

17:21 - Skunci mají válečnou poradu. Je na čase něco změnit.

17:19 - Skunci budou muset zabrat, aby mohli pomýšlet na finále. 2 ball prohráli a stav utkání s Wikings je 1:4.

17:18 - Rudy jede! KKC vede 1:0 nad Rosengart. V druhém zápase Volek&Pištík vs. Eger&Křepela 0:1

17:08 - KKC vs. Rosengart: Rudolský&Soliman vs. Burianec&Kuchta, Volek&Pištík vs. Eger&Křepela. Náměstek šetří síly.

17:03 - Skunci vs. Wikings: hraje se 2 ball Reljič&Zavoral vs. Mlejnek&Bartoška

16:50 - Legenda českého foosballu Míra Mlejnek hraje parádně, porazil Velarta 2:1 a Wikings vedou již 3:1. Je čas na Zeemana?

16:45 - 4:4 v rozhodujícím setu Mlejnek vs. Velart

16:35 - V utkání Rosengart vs. KKC je favorit tým Rosengart, jelikož KKC chybí Martin Douša, který bude hrát na ECL za německý klub Frankfurt. Ale KKC bychom neměli podceňovat, jejich týmový duch je velmi dobrý.

16:33 - Bartoška je skvělá posila Wikings. Porazil Zavorala 2:0 a Wikings vedou 2:1. Druhé jedničky hrají Mlejnek vs. Velart.

16:21 - Skunci vs. Wikings 1:1

16:18 - V druhém semifinále budou hrát Rosengart vs. KKC. KKC nikdy v historii M ČR družstev neporazili Rosengart.

16:15 - Je rozhodnuto, Rosengart postupuje do semifinále! V prvním setu rozhodl Kreisler, který jako jediný dal branku. Ve 2. setu dali gól Křepela a Barcic. Smot00 nedali branku.

15:58 - Penalty: Kuchta - Bazika, Křepela - Sajdl, Kreisler - Beránek, Barcic - Routner

15:49 - Spasitel Kuči porazil Kubu Routnera 2:0 a jde se na penalty!

15:45 - Zavoral&Velart vs. Nykodym&Bartoška 2:0. Skunci vedou 1:0. V druhém zápase hrají Mlejnek&Mádle vs. Reljič&Krhut.

15:36 - Kuchta vyhrál 1. set 6:2. Penalty se blíží.....

15:26 - Náš tip vyšel. Nastupuje Kuchta proti Routnerovi.

15:19 - Kdo nastoupí na jedničky? Náš tip Kuchta vs. Routner.

15:17 - Slovenský terminátor Kuchta podržel Láďu a porazili Routner&Bazika 2:0. Stav je 5:4 pro Smot00.

15:07 - Smot00 vedou 5:3. Burianec&Eger vs. Beránek&Sajdl 0:2.

14:59 - Skunci mají opravdu nabitej kádr, jména jako Zavoral, Velart, Reljič, Krhut, Fischer, Poda, Zeeman vzbuzují opravdu velký respekt.

14:55 - Skunci se rozehrávají. Za chvíli je čeká semifinálový boj s Wikings.

14:54 - Rosengart střídal, místo Barcice nastupuje Kuchta a Burianec vystřídal Kreislera. Křepela&Kuchta vs. Routner&Bazika, Burianec&Eger vs. Beránek&Sajdl.

14:38 - Wikings budou hrát s Skunci. Porazili FC Bílinu 6:3.

14:37 - Oprava! KKC bude hrát s vítězem Rosengart vs. Smot00.

14:34 - Rosengart snižuje již na 3:4!

14:28 - KKC postupují do semifinále. Poráží Studený 12° 6:1 a čekají na vítěze utkání Wikings vs. FC Bílina. Zatím je to 5:2 pro Wikings.

14:25 - Vypadá to, že Rosengart si zavolal kněze. Snižují na 2:4 a teď je to na Křepelovi s Kreislerem. Zatím to mají 1:1 na sety.

14:09 - Ouujee, Rosengart si věří, hraje ve stejné sestavě! Křepela&Kreisler vs. Beránek&Bazika, Eger&Barcic vs. Sajdl&Routner

14:07 - KKC vede již 5:1 nad Studený 12°

13:57 - Smot00 vedou 4:1 nad Rosengart. Rosengart má ještě 2 hráče v záloze - Jana Buriance a Jozefa Kuchtu.

13:47 - Velký obrat v posledním setu předvedli Routner&Sajdl. Prohrávali již 1:4 s Křepela&Eger, ale nakonec to otočili na 6:4. S.O.S. Rosengart...

13:37 - 2 ball: Routner&Sajdl vs. Křepela&Eger 1:1. Hráči předvádějí velmi pěknou hru.

13:36 - Rejža se Zelím porazili Vojtou s Bártem v 2 ballu a snížili stav utkání s Wikings na 1:4.

13:20 - KKC vyhráli 2 ball a vedou nad Studený 12° 4:1.

13:09 - Barcic vs. Bazika 1:2, Křepela vs. Beránek 2:0, Smot00 vedou nad Rosengartem 3:1. 2 ball bude velmi klíčový pro další vývoj utkání. Očekává se, že nastoupí Routner&Sajdl vs. Křepela&Eger.

13:03 - Zelenka prohrál s Mádlem jedničky těsně 6:8 v rozhodujícím setu. Bílina prohrává s Wikings 0:4.

12:58 - Mlejnek porazil Raise ve velmi svižném zápase 2:1 na sety a Wikings vedou již 3:0.

12:57 - KKC vs. Studený 12° B hraje se 2 ball: Volek&Pištík vs. Veselka&Hladík

12:52 - KKC vyhráli oboje jedničky a vedou nad Studený 12° 3:1

12:48 - Rosengart vs. Smot00: hrají se jedničky: Barcic vs. Bazika, Křepela vs. Beránek

12:42 - Wikings vs. FC Bílina: jedničky - Mádle vs. Zelenka, Mlejnek vs. Rais

12:39 - Rosengart vs. Smot00 0:2! Křepela&Eger vs. Beránek&Routner 1:2 7:8 v rozhodujícím setu.

12:30 - KKC vs. Studený 12° B: hrajou se jedničky - Soliman vs. Hladík, Rudolský vs. Holík.

12:28 - Rejža tým Bílinu nespasil, prohrávají s Wikings 0:2.

12:24 - Wikings vedou nad FC Bílinou 1:0.

12:23 - Volek&Rudolský - Veselka&Hladík 1:2, Studený 12° srovnávají stav utkání na 1:1!

12:20 - Křepela&Eger vs. Beránek&Routner 1:1 na sety. Je to velmi napínavé.

12:11 - Bazika&Sajdl vítězí nad Barcic&Kreisler a Smot00 vedou 1:0.

12:03 - Duel Rosengart vs. Smot00 bude velmi napínavý. Letos v 1. kole v lize zvítězili Smot00 6:4.

12:02 - KKC vedou 1:0. Vyhrála dvojice Soliman&Pištík.

11:50 - Wikings vs. FC Bílina: Mlejnek&Mádle - Rais&Balli, Nykodym&Dvořák - Zelenka&Spáčil. KKC vs. Studený 12° B: Soliman&Pištík - Zeman&Holík, Volek&Rudolský - Veselka&Hladík.

11:49 - Rosengart vs. Smot00: Barcic&Kreisler - Bazika&Sajdl, Eger&Křepela - Beránek&Routner. Jan Burianec je na lavičce.

11:46 - Oprava! Tomáš Kreisler nechybí v sestavě Rosengart.

11:37 - Změnu v týmu jsme zaznamenali i u Studených 12°. Místo Jan Macháčka bude hrát bývalý hráč Velbloud stáj Pavel Zeman.

11:36 - Tým Rosengart udělal změnu v sestavě, místo Tomáše Kreislera bude hrát Josef Eger.

11:02 - Dobrý den vážení příznivci foosballu, za malou chvíli začne vyřazovací část, ve které se utkají Rosengart vs. Smot00, Wikings vs. FC Bílina, KKC vs. Studený 12°.