ČFO > 00 - Česká foosballová organizace > Reprezentace ČR > ITSF World Cup&World Championships 2019

ITSF World Cup&World Championships 2019

15.1.19 | Jakub Čmiko Přečteno: 640×

NOVINKA - SEZNAM HRÁČŮ, KTEŘÍ SE KVALIFIKOVALI SKRZ ITSF! Všichni hráči, kteří mají zájem se zúčastnit ITSF World Cup&World Championships 2019 (individuálních disciplín či soutěže národů)...

...nechť pošlou závaznou přihlášku na skcfo@foosball.cz do 18.1.2019.

Do emailu uveďte jméno, příjmení a disciplínu, o kterou máte zájem.

Zde bude průběžně aktualizován seznam hráčů.

Po ukončení přihlášek SK ČFO schválí konečnou nominaci dle nominačních kritérií.

Nominační kritéria ČFO naleznete ZDE

Reprezentační žebříčky naleznete ZDE

Nominační kritéria ITSF naleznete ZDE

Info o turnaji naleznete  ZDE

Nominace dle ITSF kritérií (hráči, kteří si to vybojovali skrz žebříčků ITSF&umístěním na WCS)

Martin Douša - OS (ITSF Ranking 2017, 2018, Con. Ran. 2018), Rollerball (ITSF Ranking 2018)

Radek Drda - OS (ITSF Ranking 2018, WS 2018 Roberto)

Vojtěch Holub - OS (ITSF Ranking 2018, WS 2018 Roberto)

Ondřej Chovanec - JS (ITSF Ranking 2018)

Jakub Ondryáš - JS (ITSF Ranking 2017, 2018)

Ladislav Křepela - OS (ITSF Ranking 2018, Con. Ran. 2018, WS 2018 Roberto)

Jakub Zavřel - JS (ITSF Ranking 2018)

Radek Drda&Vojtěch Holub - OD (WS 2018 Roberto)

Michal Krumpoch&Vojta Vašek - JD (WS 2018 Roberto)

Kompletní seznam hráčů, kteří se kvalifikovali skrz ITSF naleznete ZDE

Narodní týmy

Muži

Zdeněk Bartoška

Martin Douša

Radek Drda

Josef Eger

Lukáš Hladík

Vojtěch Holub

Jakub Horečný

David Kopic

Dominik Krhut

Zdeněk Krchňák

Ladislav Křepela

Antonín Kůs

Petr Pospěch

Jakub Routner

David Rudolský

Matěj Volek

Jan Žanta

Ženy

Ivana Frančíková

Šárka Holomoucká

Veronika Králová

Iva PAzourová

Junioři

Marek Jordan

Jakub Ondryáš

Michal Surmaj

Individuální disciplíny

Muži

Zdeněk Bartoška - OS, OD, Classic, Mixy (V.K.)

Martin Douša - OS, OD, Classic, Rollerball, 2 legs, Mixy (I.F.)

Radek Drda - OS, OD, Classic, Mixy

Josef Eger - OD, Classic, Rollerball, 2 legs

Lukáš Hladík - OS

Vojtěch Holub - OS, OD, Classic, Mixy

Jakub Horečný - OS, Mixy

David Kopic - OS

Dominik Krhut - OS, OD, Classic

Zdeněk Krchňák - OS

Ladislav Křepela - OS, OD, Classic, Rollerball, 2 legs

Antonín Kůs - OS

Petr Pospěch - OD, OS, Classic, Rollerball, 2 legs

David Rudolský - OS, OD, Classic, Rollerball

Jakub Routner - OD, Classic, Rollerball

Alan Soliman - OD

José Miguel Garcia Vega - SS

Matěj Volek - OS, OD, Classic, Rollerball, 2 legs, Mixy

Jan Žanta - OS, OD, Classic, Rollerball, 2 legs

Ženy

Ivana Frančíková - WS, WD, Mixy (M.D.), W Classic

Šárka Holomoucká - WS, WD, Mixy (M.T.), W Classic

Veronika Králová - WS, WD, Mixy (Z.B.), W Classic

Iva Pazourová - WS, WD, Mixy, W Classic

Junioři

Marek Jordan - JS, JD, JS, JR

Jakub Ondryáš - JS, JD, JC, JR, J 2L

Michal Surmaj - JD, JS, JR

Vojta Vašek - JS, JD, JC, JR

Jakub Zavřel - JD, JS, JC

V případě odmítnutí účasti (po schválení nominace SK ČFO) na turnaji z jiných než závažných zdravotních důvodů (musí písemně doložit), může být hráči uložena pokuta v max. výši 3 000,- Kč.