1. Brněnský pohár

4.10.18 | Jakub Čmiko Přečteno: 520×

Po roce Foosball Center Brno obnovuje tradici celodenních turnajů v Brně!

Tento zahajovací turnaj bude mít za úkol seznámit hráče s novými způsoby pořádání turnajů a bude zaměřen na to, aby si všichni zúčastnění dostatečně a kvalitně zahráli :) Poprvé se bude hrát hlavní disciplína systémem FAST (kvalifikační + eliminační fáze) a také zkusíme turnaj 3-členných týmu, který bude mít mnoho společného s aktuálním systémem z Mistrovství světa pořádaného organizací ITSF.

Harmonogram:

Otevření klubu - 14:00

Open Doubles - 15:00 (registrace 14:00 - 14:45)

Team Cup - 19:00 (registrace 18:00 - 18:45)

Midnight Monster DYP - 22:00 / pouze při menší účasti hráčů

Herní systém:

Open Doubles:
FAST, tj. kvalifikace na 5-6 kol, ze které postupuje 100% týmu do vyřazovací části, kterou tvoří Single KO pavouk. Jednotlivé zápasy se v kvalifikaci hrají na 1 vítězný set do 7 gólů, ve vyřazovací části poté na 3 vítězné sety do 5 gólů.

Team Cup:
Podobně jako FAST, pouze s pár změnami. Kvalifikace na 3 kola, každé kolo bude tvořeno 3 dílčími zápasy (1. dvojice, jedničky, 2. dvojice), pro které bude připraven speciální zápis, aby se prostřídali všichni hráči z týmu. Vyřazovací část bude mít o jeden zápas jednotlivců navíc (dohromady tedy 4), takže vznikne možnost remízy, kterou pak rozhodne penaltový rozstřel. Jednotlivé zápasy se v kvalifikace hrají na 1 set do 7 gólů, v eliminaci poté na 2 sety do 5 gólů.
DŮLEŽITÉ PRAVIDLO - V TÝMU NESMÍ BÝT VÍCE NEŽ 2 PROFESIONÁLOVÉ (Hráči vedeni v republikových a světových žebříčcích, případně hráči hrající větší turnaje déle než 3 roky)

Startovné:
Do všech disciplín bude jednotné startovné 100Kč za hráče.

Ceny pro vítěze:
Poháry, medaile, prize money (75% vybraného startovného)

Turnaj bude zařazen do republikových žebříčků ČFO jako kategorie "C"

UPOZORŇUJEME, ŽE VZHLEDEM K SYSTÉMU FAST NEBUDE MOŽNÉ REGISTROVAT POZDĚ PŘÍCHOZÍ, JAKO TOMU BYLO DOPOSUD, PŘIJĎTE PROSÍM VČAS, DĚKUJEME :)