4P M ČR

28.8.17 | Jakub Čmiko Přečteno: 347×

Info

Mistrovství České republiky na 4P stolech!

Zdravíme milovníky stolního fotbálku 4P, všechny Vás zveme na historicky teprve druhý ročník turnaje na 4P stolech, který bude především vyjímečný prezentací nových oficiálních míčků 4P. Během 3 dnů se odehraje 11 disciplín na 20 stolech 4P.

Registrujte se předem na našich stránkách: ulehčíte nám organizaci a startovné budete mít levnější. Registrace do disciplín ZDE.

Prosím neregistrujte se do disciplíny: SEMTEX DOUBLES: Je to disciplína zaměřena pouze na amatérské hráče, kteří se zúčastnili turnajů na našich festivalech.

Registrace hráče naleznete až poté, co se zaregistrujete přímo na našich 4pfun stránkách, obdržíte email s přihlašovacími údaji, a poté se můžete do daných disciplín registrovat.

Novinkou je Old School D.Y.P doubles: velice oblíbená disciplína systémem losovaných dvojic, která se hraje na starých klouzavých míčkách bez možnosti střel typu snake a pinshot, a wrapek.

Již v minulých letech se našeho turnaje zúčastnili hráči velkých jmen: Kovařík Jan, Brabenec Aleš, Kováčik Pavol, Douša Martin, Géza Kiss, Jándi Tibor, Holomoucká Šárka, Noémi Takacs a další...

Budeme rádi za sdílení našeho příspěvku, a Vaši účast.

FB událost: https://www.facebook.com/events/837730803058044/?fref=ts

+ Nabízíme tzv. poslední trénink před MČR, který se bude konat v Novém Jičíně dne 16.9. Registrace zde: http://4pfun.cz/turnaj/4p-cup-posledni-trenink-pred-mistrovstvim-republiky-

FB Událost zde: https://www.facebook.com/events/850692495098415/?fref=ts

ENG:

4P tables Czech republic tournament!

We are greeting all 4P table-lovers! We invite you to the 2nd 4P table tournament, which will be exclusive by presentation of our official 4P ball!
11 disciplines on 20 4P tables will be played during 3 days, please, find more information in attachment.

Please, register on our website in advance, you will make the organisation easier and smoother for us and other players and also your starting fee will be cheaper. Registration for all disciplines: www.4pfun.cz

Please, do not register to SEMTEX DOUBLES discipline since it is for amateurs who had already played during festivals, where we had organized tournaments as well.
First register on our website, then you will receive email with information necessary to register in concrete discipline.
As a new category, you will fing Old School D.Y.P doubles, which is favourite category, where we draw doubles and it is played with old sliding balls.

Ke stažení