GARLANDO WORLD SERIES 2017

11.7.17 | Jakub Čmiko Přečteno: 1044×

Celkem 21 hráčů z ČR se zúčastnilo největšího turnaje na Garlandu, kde hrálo přes 200 hráčů z celé světa. Vynikající výsledků dosáhla v soutěži národů ženská a juniorská reprezentace. V individuálních disciplínách se čeští hráči prosadili především v soutěžích dvojic.

Ženská reprezentace ve složení Ivča Frančíková, Šárka Holomoucká, Magda Silná, Pavla Faronová obsadila velmi pěkné 3. místo. V zápase o 3. místo porazily silné Bulharsko. Ivča Frančíková měla na tomto turnaji kapitánskou premiéru.

Juniorská reprezentace tvořená z klubu Foosforlife obsadila 2. místo.

Mužská reprezentace si velmi dobře vedla v kvalifikaci, kde obsadila 4. místo, ale bohužel hned ve čtvrtfinále narazila na domácí Rakousko. Po velkém boji nakonec český tým prohrál a skončil na 5. místě.

V individuálních disciplínách se českým hráčům dařilo zejména v soutěži dvojic. Tři české dvojice a jedna česko-rakouská dvojice skončila do 17. místa. Nejlépe  se vedlo dvojicím Brabenec -Kovařík a Drda.- Douša, kteří skončili na 9. místě. Drdu s Doušou vyřadila rakouská dvojice a pozdější vítězové turnaje Drábik&Hundstorfer.

V ženských dvojicích obsadila Šárka Holomoucká s Ivčou Frančíkovou výborné 5. místo.

Ondryáš s Navrátilem těsně nedosáhli na medaile v juniorských dvojicích. V zápase o 3. místo těsně prohráli s íránsko-bulharskou dvojicí Chamani&Tomov. I přesto je to pro tuto talentovanou dvojici čtvrté místo velkým úspěchem a povzbuzením do dalšího  tréninku. Foosforlife má velmi dobrou juniorskou základnu.

Všem hráčům děkujeme za účast a vzornou reprezentaci naší země.

Foto z turnaje můžete nalézt na FB Foosforlife ZDE.

Výsledky naleznete ZDE.