Rychlá Rota

Summerday

Ďop

Počet hráčů na soupisce: min. 3, max. 5

Kategorizace: PRO (1. - 50. místo), Semipro (51. - 200. místo), Amatér (201. a níže), ŽENY - Semipro (1. - 200. místo), Amatér (201. a níže), Dle Super CZ k 20.6. viz příloha.

Startovné:
100,- Kč/hráč

Ceny:
finanční odměny min. 60% ze startovného pro první 3 nejlepší družstva, medaile pro 3 nejlepší družstva, putovní pohár pro nejlepší družstvo, cena pro nejlepšího hráče letní ligy, special cena pro nejlepší čistě amatérské družstvo

Systém:
Skupiny max. 5členné, postup do playoff – bude určeno před začátkem soutěže. 3 body za výhru, 2 body za výhru v prodloužení, 1 bod za prohru v prodloužení, 0 bodů za prohru. Jednotlivé zápasy se hrají na 2 vítězné sety do 6-ti, rozhodující o 2, strop 8. Hry se platí půl na půl.

V utkání může nastoupit max. 1 PRO, 1 Semi, 1 AM nebo 2 Semi, 1 AM nebo 1 Semi, 2 AM nebo 1 PRO 2 AM nebo 3 AM
.

Střídání: PRO za PRO, Semipro za PRO nebo Semipro, Amatér za PRO, Semipro nebo Amatéra. V utkání je možné pouze jedno střídání.

Termíny:
bude se hrát ve všední den, předpokládaný konec soutěže v září. Odklady 1. - 3. kolo budou možné max. 14 dní. 4. kolo max. 7 dní. Poslední kolo nelze odložit.

Zápis o utkání:
viz příloha, kapitání týmů vyplňují Zápis každý zvlášť, poté se přikládá a doplní. Zápis o utkání se odesílá na email: jakub.cmiko@foosball.cz do tří pracovních dnů po odehrání utkání. Hostování není povoleno.

Penalty: Každý kapitán zvlášť napíše 3 hráče z týmu (dle klíče 1,2,3 - 1,2,3), kteří budou hrát penalty. Hraje se na dva vítězné sety. Penalty se hrají v tomto pořadí 1-1, 2-2, 3-3. Pokud se v setu nerozhodne, následuje -náhlá smrt- v pořadí jak je uvedeno v předchozí větě. Před začátkem kapitáni losují, vítěz si vybírá, jestli chce jeho tým hrát jako 1. nebo 2.. Po odehrání setu, začíná tým, který v předchozím setu začínal jako 2. Další sety se hrají jak uvedeno v článku. Do penalt může nastoupit i hráč, který střídal nebo nenastoupil do utkání. Musí se však dodržet pravidlo: V utkání může nastoupit max. 1 PRO, 1 Semi, 1 AM nebo 2 Semi, 1 AM nebo 1 Semi, 2 AM nebo 1 PRO 2 AM nebo 3 AM.