GARLANDO WORLD SERIES 2017

12.6.17 | Jakub Čmiko Přečteno: 840×

Info, reprezentace, registrace

Od 6.7. do 9.7. 2017 se koná v rakouském St. Pöltenu největší turnaj na Garlandu. Turnaj se započítává do ITSF žebříčku jako nejvyšší kategorie ITSF.

Individuální registraci pošlete na email: jakub.cmiko@foosball.cz do 25.6. 2017.

Startovné pošlete na účet ČFO: 2600284501/2010 Fio Banka do 26.6. 2017.

Startovné:

Muži, ženy, senioři - 80eur - 2160,- Kč

Junioři - 30eur - 810,- Kč

Balíček obsahuje:

Jedničky (muži nebo ženy nebo junioři), Dvojice (muži nebo ženy nebo junioři), Classic dvojice, Speedball, Mixy, Warm up dvojice (pokud nehrajete soutěž národů).

Program:

Čt 6.7. - Warm up dvojice, Soutěž národů, Losované dvojice

Pa 7.7. - Jedničky (open, ženy, junioři, senioři), Válka brankářů, Mixy

So 8.7. - Dvojice (open, ženy, junioři, senioři), Old school dvojice nebo Penalty, Mixy - pokračování soutěže z předchozího dne

Ne 9.7. - Classic dvojice, Speedball

KOMPLETNÍ INFO NALEZNETE ZDE.

REPREZENTACE:

MUŽI (6 + 3 NÁHRADNÍCI)

Pokud budete mít zájem reprezentovat ČR, prosím napište na email: repre@foosball.cz do 20.6. 2017.

Poté kapitán mužeské reprezentace nominuje hráče.

ŽENY (4 + 3 NÁHRADNICE)

Pokud budete mít zájem reprezentovat ČR, prosím napište na email: skcfo@foosball.cz do 20.6. 2017.

Poté SK ČFO nominuje hráčky a určí kapitánku reprezentace.

JUNIOŘI (4 + 3 NÁHRADNÍCI)

Pokud budete mít zájem reprezentovat ČR, prosím napište na email: rada.foos@seznam.cz do 20.6. 2017.

Poté kapitán juniorské reprezentace nominuje hráče.

Soutěž národů se hraje pouze na stolech Garlando.

Průběžně zde budeme zveřejňovat přihlášky do individuálních disciplín a hráče, kteří mají zájem reprezentovat.

MUŽSKÁ REPREZENTACE

Douša Martin

Drda Radek

Horečný Jakub

Mádle David

Schneider Roman

Soliman Alan

Volek Matěj

ŽENSKÁ REPREZENTACE

Faronová Pavla

Frančíková Ivana

Holomoucká Šárka

Silná Magda

JUNIORSKÁ REPREZENTACE

Krumpoch Michal

Navrátil David

Ondryáš Jakub

Vašek Vojtěch

INDIVIDUÁLNÍ REGISTRACE

Brabenec Aleš

Douša Martin

Drda Radek

Faronová Pavla

Frančíková Ivana

Haltuf Ondřej

Holomoucká Šárka

Horečný Jakub

Kovařík Jan

Krumpoch Michal

Mádle David

Navrátil David

Ondryáš Jakub

Schneider Roman

Silná Magda

Soliman Alan

Milý Vladimír

Vašek Vojtěch

Velart Alexandr

Zavoral Jan

Volek Matěj

Tučně vyznačení hráči mají zaplacenou registraci.

Kontrola přihlášek do turnaje ZDE.




Reklama: