ČFO > 00 - Česká foosballová organizace > Reprezentace ČR > NOMINACE NA WORLD CHAMPIONSHIPS 2017&WORLD CUP 2017

NOMINACE NA WORLD CHAMPIONSHIPS 2017&WORLD CUP 2017

31.1.17 | Jakub Čmiko Přečteno: 1405×

Info - kompletní nominace

MUŽI

Národní tým

Kapitán: Tomáš Džudženík

Složení:

Jan Bazika

Radek Drda

Martin Douša

Tomáš Džurdženík

Josef Eger

Jakub Routner

Alan Soliman

Matěj Volek

Jan Zavoral

domácí stůl: Leonhart

Dvojice:

Martin Douša&Matěj Volek (Roberto Sport)

Vojtěch Holub&Radek Drda (Leonhart)

David Mádle&Jan Zavoral (Tornado)

Jan Bazika&Jakub Routner (Leonhart)

Jednotlivci:

Martin Douša (Roberto Sport) - kvalifikován skrz WCS

Radek Drda (Leonhart)

Matěj Volek (Tornado)

Alan Soliman (Tornado)

Tomáš Džurdženík (Leonhart)

SK ČFO udělila divokou kartu Janu Zavoralovi.

Speedball

Martin Douša&Matěj Volek (Tornado)

Radek Drda&Vojtěch Holub (Leonhart)

Tomáš Džurdženík&Josef Eger (Leonhart)

David Mádle&Jan Zavoral (Tornado)

Classic

Martin Douša&Matěj Volek (Roberto Sport)

Jan Bazika&Jakub Routner (Leonhart)

Tomáš Džurdženík&Josef Eger (Leonhart)

David Mádle&Jan Zavoral (Tornado)

JUNIOŘI

Národní tým:

Trenér: Radek Drda

Vojtěch Holub

Ondřej Chovanec

David Navrátil

Jakub Ondryáš

Ladislav Škrobák

domácí stůl: Leonhart

Dvojice:

Ondřej Chovanec&Jakub Ondryáš (Leonhart)

David Navrátil&Ladislav Škrobák (Leonhart)

Oliver Ladra&Ondřej Pavelec (Leonhart)

Jakub Zavřel&Marek Fic (Tornado)

Jednotlivci:

Vojtěch Holub - kvalifikován skrz WCS

Ondřej Chovanec (Leonhart)

Jakub Ondryáš (Leonhart)

David Navrátil (Leonhart)

Ladislav Škrobák (Leonhart)

Speedball

Ondřej Chovanec&Jakub Ondryáš (Leonhart)

David Navrátil&Ladislav Škrobák (Leonhart)

Oliver Ladra&Ondřej Pavelec (Roberto Sport)

Jakub Zavřel&Marek Fic (Roberto Sport)

Classic

Ondřej Chovanec&Jakub Ondryáš (Leonhart)

David Navrátil&Ladislav Škrobák (Leonhart)

Oliver Ladra&Ondřej Pavelec (Leonhart)

Jakub Zavřel&Marek Fic (Leonhart)

ŽENY

Národní tým

Kapitánka: Šárka Holomoucká

Složení:

Judita Branislavová

Ivana Frančíková

Šárka Holomoucká

Veronika Králová

Lucie Šolínová

Alena Švédová

Petra Vojtěchová

domácí stůl: Tornado

Dvojice:

Šárka Holomoucká&Ivana Frančíková (Tornado)

Veronika Králová&Petra Vojtěchová (Tornado)

Lucie Šolínová&Judita Branislavová (Tornado)

Alena Švédová&Markéta Vozková (Leonhart)

Jedničky:

Šárka Holomoucká (Tornado) - kvalifikována skrz WCS

Ivana Frančíková (Roberto Sport)

Veronika Králová (Tornado)

Lucie Šolínová (Leonhart)

Petra Vojtěchová (Tornado)

Speedball

Šárka Holomoucká&Ivana Frančíková (Tornado)

Veronika Králová&Petra Vojtěchová (Tornado)

Lucie Šolínová&Judita Branislavová (Tornado)

Alena Švédová&Markéta Vozková (Leonhart)

Classic

Šárka Holomoucká&Ivana Frančíková (Tornado)

Veronika Králová&Petra Vojtěchová (Tornado)

Lucie Šolínová&Judita Branislavová (Tornado)

Alena Švédová&Markéta Vozková (Leonhart)

 

Nominační kritéria ZDE.