ČFO > 00 - Česká foosballová organizace > Nízkoprahové kluby > V MeetFactory kralovali svěřenci Šárky Holomoucké

V MeetFactory kralovali svěřenci Šárky Holomoucké

3.12.15 | Josef Souček Přečteno: 733×

Ve středu 2. prosince se v multikulturních prostorách MeetFactory konal sedmý ročník mikulášské akce Tady Nízkoprahy.

Druhým rokem byla partnerem akce ČFO, která tentokrát uspořádala bleskový turnaj pro 27 fotbálku chtivých dvojic z deseti nízkoprahových klubů z Prahy a blízkého okolí. Nejlépe si s přísným KO systémem poradil Tomáš a Alex z R-Mostů, kteří se fotbálku věnují pod dohledem trenérky Šárky Holomoucké.

Zdatnými a vyrovnanými soupeři jim byli Lee a Filip z klubu Radotín o čemž svědčí konečný finálový výsledek 10:9.  Třetí místo vybojoval Michal s Nikolasem z Jahody.  V bodování klubů pak bylo pořadí následující: 1. místo R - Mosty, 2. místo klub Radotín, 3. místo Beztíže. Všem děkujeme za účast, vítězům blahopřejeme a se všemi se těšíme u fotbálku na viděnou.