ZASEDÁNÍ VV - 21.4. 2015

8.5.15 | Jakub Čmiko Přečteno: 1366×

Zápis ze zasedání VV ČFO - 21.4. 2015

VV ČFO děkuje za vzornou reprezentaci hráčům, kteří se zúčastnili World Cupu 2015. Mimořádného úspěchu dosáhli juniorští reprezentanti, kteří v soutěži týmů obsadili 3. místo. Dále se velmi dařilo juniorské dvojici Jan Žanta&Vojtěch Holub, kteří se umístili na velmi pěkném 3. místě. Ženská reprezentace obsadila 5. místo, kdy ve čtvrtfinále prohráli s Dánskem. Mužská reprezentace se udržela v elitní skupině.

Mimořádnou pochvalu si zaslouží kapitáni a vedoucí jednotlivých družstev: Tomáš Džurdženík (kapitán mužské reprezentace), Šárka Holomoucká (kapitánka ženské reprezentace), Radek Drda (kapitán juniorské reprezentace), Filip Nikodem (vedoucí družstev).

Kompletní výsledky naleznete ZDE

VV ČFO se usnesl v těchto bodech:

  • Je nutné změnit míček na stolech Rosengart. Situace je dále neúnosná, dosavadní míček JGC má nestálé kvality. Testovali se míčky zn. Roberto Sport - nevyhovuje, zn. Leonhart - nevyhovuje z důvodu neustálé změny míčků, žlutý míček Bährenherz - nevyhovuje - hráči si stěžují na kluzkost míčku, vysoká cena. Ve fázi testování je nyní míček zn. Ullrich. Pokud někdo z hráčů ví o další alternativě, prosíme, napište na email: jan.bazika@foosball.cz
  • Kapitánkou ženské reprezentace byla zvolena Šárka Holomoucká na jeden rok s roční opcí.
  • Na pozici kapitána mužské reprezentace bude vypsáno výběrové řízení. Info bude zveřejněno do 21.5. 2015.
  • ČFO bude pravděpodobně uspořádá turnaj P4P, které se bude konat 6. - 7.listopadu 2015.
  • ČFO uspořádá letní ligu trojčlenných družstev. Liga bude probíhat od 1. července do 6. září. Finálové utkání se bude pravděpodobně konat na 1. Pražském poháru v sezóně 2015/2016. Info bude zveřejněno do konce května.
  • Další schůze VV bude ke konci května.

Zapsal Jakub Čmiko

Prezident ČFO

Komentáře

+/- Ulrich Soliman Alan 8.5.15 v 22:14

Jen upozorňuji ze míček je moc lehký a každy kdo chce hrát dlouhou stahovacku ze zradu bude mít problém(samozřejmě se až moc rychle ohrava)

+/- Ulrich Soliman Alan 8.5.15 v 22:15

Takže samozřejmě budou opět zvýhodnění hrací co hranou pin a snake

+/- kluzký Horečný Jakub 9.5.15 v 11:17

tak po týhle gumě se bude zdát každý míček kluzký :) Baerenhetrtz je prostě TOP balon s dlouhou životností, což snad vykompenzuje jeho vyšší cenu..

+/- souhlas Nykodym Vojtěch 10.5.15 v 15:15

Přesně tak, je to otázka zvyku. JGC je takový lepidlo, že kluzký ti bude připadat úplně všechno.

+/- Souhlas Soliman Alan 12.5.15 v 16:35

taky myslim ze Baerenhetrtz je super jen by to chtelo aby byli dobry stoly a muze se vklidu pouzit (tim ze je kluzsci akorat nuti lidi aby hrali lepe technicky a s vetsim citem, na tom nevidim nic spatnyho)

+/- přesně Horečný Jakub 13.5.15 v 11:14

mám na to úplně stejnej názor!! díky

Vložit komentář

Pokud chceš napsat komentář, musíš se přihlásit.