ČFO > 00 - Česká foosballová organizace > Novinky > PŘIJÍMÁME LIGOVÁ DRUŽSTVA DO 21. ROČNÍKU STŘEDOČESKÉ ROSENGART LIGY PRO SEZÓNU 2019/2020

PŘIJÍMÁME LIGOVÁ DRUŽSTVA DO 21. ROČNÍKU STŘEDOČESKÉ ROSENGART LIGY PRO SEZÓNU 2019/2020

14.8.19 | Josef Souček Přečteno: 4298×

Registrace, seznam přihlášených týmů

Nejstarší a nejpopulárnější týmová fotbálková soutěž u nás startuje do nové sezóny. Připoj se k nám a pojď se svými přáteli zažít jedinečnou atmosféru ligových klání.

Týmy v první, druhé a třetí lize se mohou hlásit do 21. srpna.  Divizní týmy a nové týmy pak do 15. září.

Jelikož chceme ligovou soutěž rozjet včas, prosíme vás o včasné přihlášení, abyste měli dostatek času na ligová utkání v průběhu soutěže.

K přihlášení do Rosengart ligy je zapotřebí vyplnit přihlášku družstva a přihlášky jednotlivých členů (potřebné formuláře naleznete v sekci ke stažení). Tým tvoří minimálně čtyři hráči. Nové hráče do týmu lze přihlásit kdykoliv během sezóny.

Podrobná pravidla Rosengart ligy naleznete zde.

Platby za registrace družstev pro letošní sezonu 2019/2020 jsou: 1000,- Kč za družstvo a 300,- Kč za každého člena družstva.

Hráči, kteří ještě nejsou registrováni v ČFO, a vytvoří zcela nový tým bez již v minulosti registrovaných hráčů, mají startovné 1000,- Kč za družstvo zdarma. Platí pouze ligový registrační poplatek 300,- Kč na osobu.

Veškeré platby se hradí na účet ČFO. Číslo účtu je 2600284501/2010 Fio Banka. Do zprávy pro příjemce uveďte pro lepší přehled název vašeho družstva. Platby v hotovosti nebudou akceptovány. Družstvo či hráč se bude považovat za přihlášeného, až v momentě připsání platby na výše zmíněný účet. Děkujeme.

 

Přihlášky zasílejte na emailové adresy níže. Pokud je vám něco nejasného, neváhejte nás kontaktovat:jakub.cmiko@foosball.czjosef.soucek@foosball.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH TÝMŮ:

1. liga

Big Kahuna

Gbelínci

Skunci

2. liga

Banzai

Lucky 7

Mika Hakkinen

NO NAME KH A

SEŠLISE

Strážci Vesmíru

T.C.M.T.M.

3.liga

Janka a 12 vajec

Los Bananos

TURN-OFF

ZaZe-ULU

DIVIZE

OLDSCHOOL BEGINNERS

Tučně označené týmy mají řádně zaplacené příspěvky.