ČFO > 00 - Česká foosballová organizace > Reprezentace ČR > REPREZENTACE - ZMĚNA SYSTÉMU

REPREZENTACE - ZMĚNA SYSTÉMU

4.6.14 | Jakub Čmiko Přečteno: 1758×

Po loňské zkušenosti s nominací hráčů do reprezentačního týmu jsem se rozhodl změnit způsoby nominace.

 

Rád bych dal šanci hráčům, kteří mají potenciál a zároveň chtějí hrát a přistupují k našemu sportu zodpovědně a koncepčně. Touto změnou nominace bych chtěl motivovat všechny hráče, kteří touží bojovat za náš národní tým. Nynější systém uzavírání nominace týden nebo dva před turnajem není motivační pro potenciální reprezentanty. Vždy bylo mojí snahou, aby v týmu byli ti nejlepší hráči, a do posledního dne jsem čekal, jestli mi účast naši nejlepší hráči potvrdí, či nikoliv. Je to trochu smutné, ale bohužel aktuální situace české špičky je taková. V případě, že nakonec ti nejlepší nejeli, tak se tým doplňoval z hráčů, kteří na turnaj stejně jeli nebo jsme někoho přemluvili, aby jel. Tento systém se samozřejmě týká také juniorů a žen, kde je situace ještě horší.


Tímto bych chtěl poděkovat všem reprezentantům, kteří v loňské sezóně bojovali za naše barvy, a hlavně bych chtěl poděkovat všem těm, kteří vážili cestu 1400km na World Cup do Nantes.

TOUŽIT, CHTÍT, HECOVAT, BOJOVAT, VYHRÁT  - Cítíš to taky tak? Pak tě chceme do týmu!

Máme před sebou 4 TOP turnaje:
11.-13.7.2014 WCS Garlando
24.-27.7.2014 P4P
Weltmeisterschaft
5.-7.9.2014 WCS Leonhart
17.-19.10.2014 WCS Roberto Sport

V případě, že to myslíš s fotbálkem vážně, tak musíš vědět, na který turnaj pojedeš. Je to jen o tvých prioritách. Uzávěrka přihlášek do reprezentačního týmu na následující 4 turnaje je 22.6.2014. Přihlášku se seznamem turnajů, kterých se chceš zúčastnit, pošli na email repre@foosball.cz. Po 22.6. zveřejníme konkrétní složení týmů pro jednotlivé turnaje. V případě, že hráč zruší účast pár dní před turnajem a nebude k tomu mít vážný osobní nebo zdravotní důvod, tak se k tomu bude přihlížet při další nominaci.

Proč by měl být tento systém motivační i pro hráče mimo špičku? Přednost dostanou hráči, kteří si umí zorganizovat čas a závazně se přihlásit i na turnaje, které se konají za delší dobu. Těmto hráčům chci dát přednost, jelikož to jsou hráči, kteří ví, že na turnaj chtějí jet a budou se na něho poctivě připravovat, budou vyhledávat daný stůl a dokážou na něm vyladit formu. Takoví hráči mají motivaci a jelikož se na turnaj budou tvrdě připravovat, tak pak budou bojovat na 120%. Nominace do repre takového hráče ještě více vyhecuje a bude se připravovat ještě intenzivněji.  Z takových hráčů může vyrůst naše nová fotbálková elita. A proto, jestli se chceš stát součásti české repre a hrát po boku s nejlepšími českými hráči a získávat cenné skalpy proti nejlepším hráčům světa, tak neváhej a PŘIHLAS SE do 22.6.!

Petr Plasgura - reprezentační kapitán

Komentáře

+/- repre - ženy Holomoucká Šárka 4.6.14 v 13:38

Nemám teda dávát ženský tým už dohromady?? Mohl mi to někdo říct...

+/- to Šárka Čmiko Jakub 6.6.14 v 14:58

Domluvíme se na ČP v Akropoli.

Vložit komentář

Pokud chceš napsat komentář, musíš se přihlásit.