ČFO > 00 - Česká foosballová organizace > Novinky > ČESKÝ POHÁR V PALÁCI AKROPOLIS

ČESKÝ POHÁR V PALÁCI AKROPOLIS

2.6.15 | Josef Souček Přečteno: 1454×

Premiérové vítězství Jana Baziky a Jakuba Routnera!

Český pohár ve fotbálku v Paláci Akropolis

V rámci festivalu Žižkov sobě se konalo v sobotu 30. května v Paláci Akropolis finále Českého poháru ve stolním fotbale a exhibice v Kanjamu za účasti úřadujícího mistra Evropy Jana Schwarzera. Na programu dne byly disciplíny jednotlivců a dvojic a premiérově i doplňková disciplína speed ball.

Nejúspěšnější hráčkou se stala nejlepší hráčka ČR a mnohonásobná reprezentantka Šárka Holomoucká, která zvítězila v obou ženských disciplínách.

První místo v mužské kategorii obsadil zkušený reprezentant Martin Douša před neméně zkušeným Ladislavem Křepelou a Alexandrem Velartem. Největším překvapením bylo první místo Jana Baziky a Jakuba Routnera v prestižní soutěži dvojic, když nejprve porazili Ladislava Křepelu s Alexandrem Velartem a ve finále si poradili i s úřadujícími mistry republiky Alešem Brabencem a Janem Kovaříkem.

Jejich triumfu tleskal při slavnostním vyhlášení celý sál, neboť tito dva borci si po dlouhých letech hraní na domácích i mezinárodních turnajích vítězství opravdu zaslouží. Blahopřejeme a všem zúčastněným děkujeme za účast.

Vložit komentář

Pokud chceš napsat komentář, musíš se přihlásit.