ČFO > 00 - Česká foosballová organizace > Zprávy z regionu > Přihlášení nových týmů do ligové sezóny 2014/2015

Přihlášení nových týmů do ligové sezóny 2014/2015

8.1.15 | Josef Souček Přečteno: 1963×

Máte rádi fotbálek a chtěli byste zažít jedinečnou atmosféru ligových utkání? Nyní máte možnost se přihlásit do nově vznikající divize a příští rok třeba již nastupovat ve třetí lize.

Konečný termín uzávěrky přihlášek je prodloužen do 31. ledna 2015.

K přihlášení je zapotřebí vyplnit přihlášku družstva a přihlášky jednotlivých členů (potřebné formuláře naleznete v sekci ke stažení). Tým tvoří minimálně čtyři hráči.

Podrobná pravidla Rosengart ligy naleznete ZDE.

Platby za registrace družstev jsou neměnné tj. 1000,- Kč za družstvo a 200,- Kč za každého člena družstva.

Hráči, kteří ještě nejsou registrováni v ČFO, a vytvoří zcela nový tým bez již v minulosti registrovaných hráčů, mají startovné 1000,- Kč za družstvo zdarma. Platí pouze registrační poplatek 200,- Kč na osobu.

Veškeré platby  se hradí na účet ČFO. Číslo účtu je 2600284501/2010 Fio Banka. Do zprávy pro příjemce prosím uveďte název kraje a název vašeho družstva. Platby v hotovosti nebudou akceptovány. Družstvo či hráč se bude považovat za přihlášeného, až v momentě připsání platby na výše zmíněný účet. Děkujeme.

 

Přihlášky zasílejte na emailové adresy níže. Pokud je vám něco nejasného, neváhejte nás kontaktovat:jakub.cmiko@foosball.czjosef.soucek@foosball.cz

Vložit komentář

Pokud chceš napsat komentář, musíš se přihlásit.