ČFO > 00 - Česká foosballová organizace > Reprezentace ČR > Junioři mají zlato z WCS v Rakousku!

Junioři mají zlato z WCS v Rakousku!

15.7.13 | Josef Souček Přečteno: 1660×

Juniorská reprezentace se postarala o největší úspěch v týmových soutěžích, ale medaile vezou i jiní!

Triumf juniorské repre ve složení: Michal Chlevišťan, Daniel Kraus, Kristýna Lusková, je největším úspěchem v historii juniorských týmových soutěží ITSF a skvělým příslibem pro budoucnost. Mužská a ženská reprezentace na medaile nedosáhla a shodně skončila na pátém místě.

Výrazný úspěch se podařil dvojici Jan Kovařík - Aleš Brabenec, když v hlavní soutěži dvojic, kde se představilo 126 týmů vybojovali třetí místo. Jeden zápas od medaile byl Martin Douša, který skončil v konkurenci 216 hráčů v open singles na pátém místě, podobně jako jeho týmová kolegyně Šárka Holomoucká s Magdou Silnou v ženských dvojicích.

Blahopřejeme!

Kompletní výsledky z WCS v Rakousku naleznete zde.

Komentáře

+/- Menší detail.. Schneider Roman 15.7.13 v 16:57

Možná bych ještě dodal, že juniorský tým byl pouze ve složení Michal Chlevišťan, Daniel Kraus, Kristýna Lusková, což znamenalo, že jeden z celkového počtu tří zápasů byl automaticky kontumován ve prospěch soupeřů. To vedlo k situaci, kdy si nemohli dovolit prohrát ani jeden zápas, což se také povedlo. Klobouk dolů ;)

+/- Poděkování Kovařík Jan 15.7.13 v 18:20

A já bych poděkoval všem, kdo nám fandili ve dvojicích. Bez takové podpory bychom to zdaleka tak daleko nedotáhli. Ani domácí hráči takovou podporu neměli. Byl to s váma super zážitek.
Jinak dobrej výsledek juniorů a slušnej příslib do budoucna, že to tady neusne...

+/- Dodatek Chlevišťan Michal 16.7.13 v 00:26

Taky chci poděkovat všem co fandili a nakonec jsme to s Repre zvládli. Škoda, že zůstal nepovšimnut náš vysledek z Rokie doubles. :)

+/- Billy Pappas vs. Petr Plasgura a Roman Kopřiva vs. Rob Atha here Dvořák Přemysl 17.7.13 v 10:54

http://youtu.be/iDNeZG5MjXY

http://www.youtube.com/watch?v=ZFB41DxBk9Q

Vložit komentář

Pokud chceš napsat komentář, musíš se přihlásit.