15 LET S VÁMI

4.7.13 | Josef Souček Přečteno: 1453×

Sezóna, ve které společně s hráči slavíme 15 let vzniku ČFO zvolna končí. Kromě letních radovánek na Summer tour (Barochov 26. - 28.7 a Vyžlovce 23 - 25. 8.) a turnaje o Krále magistrály (1. 8.) nám zbývá odehrát jen XIV. ročník M ČR družstev.

Kromě 24 hodinovky v Říčanech, turnaje legend na XV. M ČR, mezinárodního turnaje na Leonhartu, stovek ligových zápasů a turnajů nižších kategorií jsme zvládli i náročný žižkovský víkend, který začal závěrečným Českým pohárem v paláci Akropolis a skončil druhý den o ulici dál Pražským pohárem ve Woodoo.

V důstojném prostředí Paláce Akropolis se Český pohár uskutečnil v rámci akce ŽIŽKOV SOBĚ a díky Rosengart, a. s. se hrálo o krásné ceny, kdy si nejlepší hráč, hráčka, junior  hlavních disciplín odnesl kromě trofeje a trochy peněz i televizor, dvd přehrávač a digitální fotoaparát. Nejlepší muži a ženy jednotlivých disciplín váleli domů sudy se zlatavým mokem a na všechny příchozí čekal welcome drink.

Díky dvěma druhým místům ve dvojicích a jedničkách si hlavní cenu odnesl Ladislav Křepela. V ženách dle očekávání vyhrála Šárka Holomoucká a z nového foťáku se těší Lukáš Hladík. Závěrečný díl poháru rozhodl o tom, že nejvíce bodů v Super CZ posbíral opět Martin Douša, kterému společně s Josefem Egerem patřilo na ČP páté místo ve dvojicích a prvenství v jedničkách, ve kterých je v této sezóně s výjimkou XV. M ČR prakticky neporazitelný, což potvrdil i následující den na Pražském poháru. V letošní sezóně poprvé do elitní desítky Super  CZ nakoukl Zdeněk Bartoška a společně s Tomášem Džurdženíkem patří k nejpříjemnějším překvapením této sezony. V ženách se totéž dá říci Lence Dekanové či o Juditě Branislavové, které sice hrají fotbálek krátce, ale jejich výkonnostní křivka prudce stoupá.

Těšíme se, že v následující sezóně objevíme další nové tváře, účast na turnajích opět vzroste a do ligové soutěže se zapojí i ostatní kraje, kde se v minulosti hrálo, protože liga je tím nejlepším tréninkem pro vypjaté zápasy na turnajích doma i v zahraničí. Všem hráčům a hráčkám přejeme pohodové léto a české repre hodně úspěchů na mezinárodním poli.

Vaše ČFO

Komentáře

+/- :) Chlumová Andrea 9.7.13 v 12:16

Like :)

Vložit komentář

Pokud chceš napsat komentář, musíš se přihlásit.