ČFO > 00 - Česká foosballová organizace > Výkonný výbor ČFO > Zápis z jednání Výkonného výboru ČFO.

Zápis z jednání Výkonného výboru ČFO.

23.8.12 | Josef Souček Přečteno: 1442×

Po valné hromadě se poprvé sešel Výkonný výbor ČFO a probíral následující body.

Dne 21. 8. 2012 se poprvé od Valné hromady sešel nově zvolený Výkonný výbor ČFO ve složení:

Jakub Čmiko – prezident

Josef Souček – předseda

Jan Bazika – místopředseda

Matěj Volek – místopředseda

Na schůzce se projednávaly tyto body:

1. XIII. MČR DRUŽSTEV Výkonný výbor odsouhlasil pro letošní ročník MČR družstev následující výjimku.

Krajům, kterým nebyla v sezoně 2011/2012 umožněna hrát ligová soutěž, se rozhodl Výkonný výbor ČFO mimořádně udělit výjimku. Z těchto krajů (Brněnský, Zlínský, Karlovarský) se smí MČR družstev zúčastnit ligové týmy, které hrály v sezoně 2010/2011. Tyto týmy musí nastoupit ve stejném složení v jakém soutěž ukončily a zároveň zaplatit na místě registrační poplatek 200,- Kč za hráče a startovné 500,- Kč.

2. Výjimka pro tým Kašpárci kvůli účasti neregistrovaného hráče na  XIII. MČR družstev.

Výkonný výbor tuto výjimku nepovolil z důvodu sedmičlenné soupisky týmu.

3. Změny na webu fotbalky.cz

K tomuto tématu Jan Bazika zpracoval a představil dokument, ve kterém navrhuje změny webu. Zejména by se měla zkvalitnit práce s fotkami a možnost vkládání videí. Dále by měly automaticky fungovat statistiky hráčů po zadání výsledků kapitánem, užší propojení s Facebookem, vylepšená karta ligového družstva. Tyto úpravy se již započaly a v následujících měsících budou testovány.

4. Spolupráce s Nízkoprahovými kluby

Matěj  Volek navázal užší spolupráci s nízkoprahovým klubem Jahoda na Černém Mostě již minulou sezonu a chce v této činnosti i nadále pokračovat. Rosengart přislíbil spolupráci a na toto a další místa bezplatně zapůjčí stolní fotbal. Tato hrací místa budou vysílat své zástupce z řad hráčů na turnaje organizované ČFO. Nízkoprahové kluby budou navštěvovat dobrovolníci z řad ČFO a učit mladé hráče. Na oplátku mají tito dobrovolníci zápisné na České poháry zdarma.

5. Amatérský žebříček

Josef Souček informoval účastníky schůzky o novém amatérském žebříčku, do kterého se budou započítávat amatérům (začínající hráči + hráči, kteří mají v Super.cz méně než 10 bodů) body z „céčkových“ turnajů a amatérských turnajů hraných od nové sezony na Pražském poháru.  Finální pravidla budou zveřejněna na webu počátkem září.

6. Fotbálkový turnaj na Stop Zevling

Josef Souček informoval o účasti ČFO na tomto jednodenním festivalu konaném na Černém Mostě, který se bude konat 8. 9. Účastníci si zde mohou zdarma zatrénovat a zahrát turnaj ve stolním fotbálku.

7. Připomínkový výbor ČFO

V rámci zkvalitnění komunikace navrhl Jan Bazika zřízení Připomínkového výboru, který bude každý měsíc projednávat dotazy a stížnosti hráčů.  Hráči mohou své dotazy směrovat na email: josef.soucek@foosball.cz

 

Za Výkonný výbor ČFO

Josef Souček

V Praze dne 21. 8. 2012