ČFO > 00 - Česká foosballová organizace > Novinky > STÁLE PŘIJÍMÁME NOVÉ LIGOVÉ TÝMY DO CELOSTÁTNÍ ROSENGART LIGY DRUŽSTEV

STÁLE PŘIJÍMÁME NOVÉ LIGOVÉ TÝMY DO CELOSTÁTNÍ ROSENGART LIGY DRUŽSTEV

11.10.12 | Josef Souček Přečteno: 2454×

Uzávěrky přihlášek pro všechny kraje jsou s výjimkou třetí ligy a divize středočeské ligy prodlouženy do 30 .10. 2012. V příloze naleznete soubor, jak začít s ligou.

Celostátní liga v jednotlivých krajích je pro následující sezonu organizována centrálou ČFO.(tj. dvojicí Jakub Čmiko - Josef Souček). Výjimku tvoří Ústecký kraj, kde ligu organizuje Petr Horna.

K přihlášení je zapotřebí vyplnit přihlášku družstva a přihlášky jednotlivých členů (potřebné formuláře naleznete v sekci ke stažení. Přihlášky posílejte na email jakub.cmiko@foosball.cz nebo na josef.soucek@foosball.cz

Průběžně vás budeme informovat v sekcích jednotlivých krajů o počtu týmů ve vaší lize. Soutěžní pravidla ligy naleznete zde. Zároveň hledáme dobrovolníky v krajích, kteří mají zájem se podílet na fotbálkových turnajích a na náboru nových hráčů.

Platby za registrace družstev jsou neměnné tj. 1000,- Kč za družstvo a 200,- Kč za každého člena družstva.

Finanční úlevy pro doposud neregistrované hráče.

Hráči, kteří ještě nejsou registrováni v ČFO, a vytvoří zcela nový tým bez již v minulosti registrovaných hráčů, mají startovné 1000,- Kč za družstvo zdarma. Platí pouze registrační poplatek 200,- Kč na osobu.

Veškeré platby  se hradí na účet ČFO. Číslo nového účtu ČFO  je 2600284501/2010 Fio banka. Do zprávy pro příjemce prosím uveďte název kraje a název družstva. Platby v hotovosti nebudou akceptovány a družstvo či hráč se bude považovat za přihlášeného až v momentě připsání platby na výše zmíněný účet. Děkujeme.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

jakub.cmiko@foosball.cz - 608 666 215

josef.soucek@foosball.cz - 608 666 217

Ke stažení