ČFO > 00 - Česká foosballová organizace > Novinky > 1. MS ve střižbě se vyhrála desetiletá Viktorka Věcková

1. MS ve střižbě se vyhrála desetiletá Viktorka Věcková

11.5.12 | Josef Souček Přečteno: 1873×

V konkurenci 167 závodníků, mezi kterými nechybělo osm olympioniků a šest mistrů světa zvítězila jedna z nejmladších závodnic a odnesla si hlavní cenu 10 000,- Kč.

Z hráčů stolního fotbálku se nejlépe vedlo Aleně Le Puil, která postoupila ze skupiny do vyřazovacích bojů. V turnaji náhodného losu ve fotbálku byl nejúspěšnější Jakub Čmiko se svým spoluhráčem Delikem. Cenu pro vítěze převzali od mistra světa v běhu na lyžích a olympijského medailisty Martina Koukala. Článek o 1. MS ve střižbě na idnes.cz naleznete zde