ČFO > 00 - Česká foosballová organizace > Reprezentace ČR > WCS V POLSKU NA ROBERTO SPORT

WCS V POLSKU NA ROBERTO SPORT

11.4.12 | Josef Souček Přečteno: 2284×

Ženy vyhrály týmovou soutěž a muži skončili třetí!!!

Ženská repre odehrála po úspěšném semifinále s Němkami (2:1) finále s Polkami.  Ve finále, kde Češky nebyly favoritkami, se jim podařilo zvítězit 2:1, když rozhodující bod uhrála Šárka Holomoucká.  Gratulujeme.

V soutěži týmů skončila mužská reprezentace v konkurenci dvanácti zemí na třetím místě, když nejtěsnějším rozdílem 2:3 nestačila v semifinále na tým Maďarska. V rozhodujících jedničkách neuspěl Petr Plasgura proti Tamási Csigemu (7:9). Jedničky se nepodařilo vyhrát ani Adamu Pernicovi a Ladislavu Křepelovi. Ve finále zvítězil maďarský tým proti Polsku.

Na první WSC v roce 2012 reprezentují:

Mužská část: Ladislav Křepela, Jan Kovařík, Petr Plasgura, Petr Pražák, Adam Pernica, Petr Pospěch, Radek Drda, Jan Zavoral a Josef Eger.

Ženská část: Šárka Holomoucká, Silvie Vávrová, Andrea Maratová a Kristýna Lusková.

I v dalších disciplínách byla česká trikolora vidět. Mezi zajímavé výsledky českých hráčů lze řadit čtvrté místo Radka Drdy se zkušeným Giulianem Bentivogliem, třetí místo Lubomíra Pavelky v juniorských jedničkách či třetí místo v pro singles Jana Kovaříka.

Na Slovensku mají nové hrdiny. Juniorská dvojice Denis Liček - Jozef Kuchta se umístila na třetím místě v Open Doubles a postarala se zřejmě o největší překvapení celého šampionátu.

Konečné výsledky naleznete zde.

Děkujeme všem hráčkám a hráčům za kvalitní reprezentaci českého fotbálku.

Vložit komentář

Pokud chceš napsat komentář, musíš se přihlásit.