ČFO > 00 - Česká foosballová organizace > Novinky > I. PRAŽSKÉ MISTROVSTVÍ STŘEDNÍCH ŠKOL V SOUTĚŽI DRUŽSTEV

I. PRAŽSKÉ MISTROVSTVÍ STŘEDNÍCH ŠKOL V SOUTĚŽI DRUŽSTEV

17.6.11 | Josef Souček Přečteno: 3544×

Turnaj dvojic od 14:00 a večerní koncert pro všechny účastníky zdarma. Registrace prodlouženy do 17.6. Turnaj se uskuteční 18. 6. 2011 v PALÁCI AKROPOLIS. Plakát a přihlášku naleznete v příloze.

Turnaj je určen pro 32 družstev. Start turnaje je v 11:00. Kdo se dříve přihlásí, hraje. Startovné a hry se neplatí. Družstvo tvoří minimálně 3 hráči a 1 hráčka ze stejné školy. Přihlásit se mohou i mimopražští studenti středních škol. Hlavní cenou je zapůjčení stolního fotbalu Rosengart na jeden školní rok. První tři týmy dále vyhrají trofeje a věcné ceny.  Uzávěrka přihlášek je do 17. 6. 2011. Závazné přihlášky posílejte na email josef.soucek@foosball.cz. Uveďte název školy, jména a příjmení hráčů v družstvu. V průběhu turnaje proběhne i exhibice předních hráčů ČR a mnohonásobných reprezentantů.  

Pro vypadnuvší a nově příchozí je připraven turnaj dvojic, kterého se může zúčastnit kdokoli. Prezentace na turnaj je od 14:00. Hrát se začne v 15:00. Večer bude pokračovat kulturním programem viz. plakát v příloze. Pro hráče je koncert zdarma!

 

Vložit komentář

Pokud chceš napsat komentář, musíš se přihlásit.