ČFO > 00 - Česká foosballová organizace > Reprezentace ČR > WORLD CUP 2011 - konečné výsledky

WORLD CUP 2011 - konečné výsledky

13.1.11 | Josef Souček Přečteno: 4114×

 

Česká reprezentace se po třech remízách ve skupině  s Lucemburskem, Slovenskem a Tureckem probojovala do vyřazovacích bojů, kde narazila na Švýcarsko, kterému podlehla 1:3. Čestný bod uhrál v jedničkách Martin Douša. Celkově patří české reprezentaci deváté místo z 26 zúčastněných zemí. Mužskou část World Cupu opět ovládli hráči USA. Druhé místo patří překvapivě Dánsku. O třetí místo se podělil tým Německa a Rakouska.

V ženské části World Cupu, kde tentokrát Česká republika zastoupení neměla, se představilo celkem 13 družstev. Z výhry se radovaly hráčky Rakouska, které porazily ve finále silný tým Německa. Dělené třetí místo patří hráčkám Polska a Francie.   

V mužských jedničkách obsadil první místo Frederic Collignon před častým účastníkem českých turnajů Rubenem Heinrichem. V konkurenci 62 hráčů se do vyřazovacích bojů z české trojice těsně nedostal Ladislav Křepela. Josef Eger i Martin Douša byli vyřazeni v prvním kole a shodně obsadili 17tou pozici. Ve dvojicích se pak společně umístili v konkurenci 51 týmů na velmi solidní deváté příčce. Vítězství patří po zásluze americké dvojici Tom Yore - Brandon Moreland. Spolupráce otce a syna tentoktrát slavila nečekané úspěchy a to v podobě druhého místa Angličanů  Borise a Roberta Athy a také třetích Hervé a Miguel Dos Santos Lote z Francie.

Ženské jedničky ovládly hráčky Německa a Rakouska, které obsadily všechny medailové posty. Nejlepší byla dle papírových předpokladů Sandra Ranff. O lepší než deváté místo připravila Silvii Vávrovou po nesmírně vyrovnaném boji bulharská hráčka Ekaterina Atanasová.  

Určitě překvapením bylo v celkové vítězství Polek Rutowska - Cwiakala v ženských dvojicích.  Silvie Vávrová s Terezou Penzovou podlehly v prvním kole KO pavouka rakouské dvojici M. Tabakovic - K. Scheuer a skončily sedmnácté.

Kompletní výsledky ze všech soutěží naleznete zde.

Všem českým hráčům a hráčkám děkujeme za důstojnou reprezentaci českého foosballu.

Komentáře

+/- málo hráčů? Čuřík Petr 18.11.10 v 16:01

Není možný. Když už tam může hrát dvakrát Johnny Lee, tak napíšem dvakrát všechny a bude nás hnedle víc

+/- nechápu? Le Jan 18.11.10 v 21:13

jak dvakrát? Asi mám dlouhý vedení?

+/- 2 Johnny Čuřík Petr 19.11.10 v 14:32

Celkem brzy to opravili, to byla narážka na to, že Tvé jméno bylo v nominaci uvedené dvakrát...

+/- NANTES Džurdženík Tomáš 18.11.10 v 17:56

Hodně štěstí

+/- to all Čmiko Jakub 19.11.10 v 11:32

30.11. od 19:00 proběhne losování skupin

+/- Kucka jedou Stránský Vítězslav 8.1.11 v 15:53

Kucka jedou! V pavouku máme Švýcary...

+/- . Krejsa Vratislav 22.11.10 v 10:18

30.11. proběhne modré peklo na slávii

+/- lol Roudnický Miroslav 3.12.10 v 00:21

tak to uz si delate pr... srandu ne?! :D toe repre sakra! to jede kazdej kd chce?!...nuzu jet taky?prosim?na vylet :D ..myslim ze foos se v cr strasne zvrhl!!!

+/- Velmistr Roudnický Hanák Boris 5.1.11 v 18:28

Pane Roudnický, neznám Vás a ani Vás znát nechci. Jediné, na co Vás chci upozornit je, aby jste tu nikoho neurážel. Pochybuju, že výkonostně dosahujete úrovně někoho z tohoto výběru. Pokud by jste v hloupých komentářích pokračoval, potvrdil by jste pouze to, co si o Vás už asi většina lidí čtoucí tyto komentáře myslí - že jste tupý křupan.

+/- lol Roudnický Miroslav 3.12.10 v 00:22

tak to uz si delate pr... srandu ne?! :D toe repre sakra! to jede kazdej kd chce?!...nuzu jet taky?prosim?na vylet :D ..myslim ze foos se v cr strasne zvrhl!!!

+/- ... Roudnický Miroslav 3.12.10 v 00:24

proc vubec je repre zebricek??? kdyz tam jedou hraci kery se pohybujou az ve druhe stovce? to nikdo nechtel z tech 150lidi pred nima jet?!..a pulka z tech lidi hrajou tuzku! GL..bude potreba!

+/- Velmistr Roudnický Hanák Boris 5.1.11 v 18:29

Pane Roudnický, neznám Vás a ani Vás znát nechci. Jediné, na co Vás chci upozornit je, aby jste tu nikoho neurážel. Pochybuju, že výkonostně dosahujete úrovně někoho z tohoto výběru. Pokud by jste v hloupých komentářích pokračoval, potvrdil by jste pouze to, co si o Vás už asi většina lidí čtoucí tyto komentáře myslí - že jste tupý křupan.

+/- nemužu si pomoci Džurdženík Tomáš 5.1.11 v 23:26

Nic ve zlym, ale je jasný, že se jménem Hanák Boris piješ vodku, jen nevim, jestli Hanáckou, nebo od Jelzina :-D

Míro, taky ti nevolali? Už je to jedno, hlavně ať sekaj

+/- lol Roudnický Miroslav 19.1.11 v 18:22

nevolali..nechapu :D a s boriskem si rad nekdy pinknu,,a joo,myslim ze vykonostne dosahuji urovne alespon poloviny zminenych hracu ;) nebot kdyz porovnas repre zebricek tak je pulka lidi podemnou :)) :*

+/- Ehm.. Schneider Roman 20.1.11 v 13:16

Nemůžu si pomoct, ale tohle už hraničí s podezřením na psychickou poruchu nebo velmi dobře promyšlenou satiru...

Za prvé, pokud chcete, aby jste se dostali na takovou úroveň, že ČFO bude volat Vám, vypadá to ještě na dlouhou cestu. Druhá možnost je, že když se objeví na stránkách příspěvek s názvem Hledáme hráče do Nantes, tak zvednu telefon, zavolám, slušně se zeptám a pak čekám na odezvu. Od tohoto bodu je to výlučně v rukách ostatních hráčů a ČFO, jestli se přihlásí někdo lepší než Vy - pak samozřejme jede.

Za druhé, když už jsme u určování kvality hráčů dle žebříčků, ať se dívám, jak se dívám, v reprezentaci nebyl nikdo, kdo je hůře než na 90. místě, což je dle mého názoru lepší umístění než místo 209. Další nesporný fakt je, že mezi první 100 je 40 hráčů z ciziny, takže hádám, že dle Vás by naše reprezentace vypadala asi takto: Křepela, Kovařík, Douša, Brabenec, Allalou, Atha, Heinrich, ostatně proč ne vždyť je to v žebříčku!

+/- .. Schneider Roman 20.1.11 v 13:17

Za třetí, jak jistě víte, Nantes je multi-table mistrovství, což znamená, že hráči kteří na něj jedou, by měli být schopni podat nějaký standart na všech oficiálních stolech, takže i když jste největší rosengartový zabiják, nic to neznamená. Jelikož domácí stůl naší reprezentace bylo Bonzini, tak nevidím důvod proč se rozčilovat nad faktem, že místo Vás jeli lidé, kteří bonzini hrají 5 let (někteří i více), nemluvně o tom, že v Brně se multi-tablu holduje už několik let, jmenovitě od založení klubu U Sucháče, až po dnešní rozvoj Foosballového centra Brno.

Pokus si stále myslíte, že polovina reprezentace tam jela neprávem a ukřivdilo se tak celému českému foosballu, nemůžu Vám tento názor odepřít. Avšak musím říci, že daleko střízlivější pohled je z mého hlediska ten, že se touto sestavou udělal krok kupředu a nabídlo se místo i hráčům, kteří sice neobsazují první místa českých žebříčků, ale foosball je pro ně záležitostí více než srdcovou.

Tímto bych chtěl poděkovat ČFO za tuto možnost a pro mě neocenitelné zkušenosti do budoucna, a samozřejmě taky borcům, co jeli s náma, zahrát si po boku Ládi, Pepy nebo Marčína, byla prostě paráda a doufám, že to nebylo naposledy.

+/- .. Krejčí Filip 23.1.11 v 13:54

Hezky jsi to napsal Romane, akorát je to jako házet hrách na zeď :)

Někdo prostě jen kecá a někdo koná. Tak to bylo, je a bude.

Vložit komentář

Pokud chceš napsat komentář, musíš se přihlásit.