ČFO > 00 - Česká foosballová organizace > Reprezentace ČR > Nominační kritéria na WCS pro kalendářní rok 2010

Nominační kritéria na WCS pro kalendářní rok 2010

13.1.10 | Josef Souček Přečteno: 2341×

Nominační kritéria České reprezentace na WCS pro kalendářní rok 2010 zůstávají stejná jako v roce 2009.

Nominační kritéria:

Nominační kritéria na WCS pro mužskou část reprezentace: 4 hráči dle reprezentačního žebříčku a 2 hráči dle udělených divokých karet Radou po konzultaci s hráči zvolenými do reprezentace dle reprezentačního žebříčku.

Nominační kritéria na WCS pro ženskou část reprezentace: 1 hráčka dle reprezentačního žebříčku a 1 hráčka dle udělené divoké karty Radou po konzultaci s hráčkou zvolenou do reprezentace dle reprezentačního žebříčku.

Na WCS je divokou kartou volen jeden mužský náhradník dle systému udělování divokých karet Radou a stává se tak řádným členem týmu se všemi právy a povinnostmi základních členů týmu včetně finanční podpory ze strany ČFO.

Na WCS je divokou kartou volena jedna ženská náhradnice podle reprezentačního žebříčku jako další v pořadí po hráčkách základní sestavy a stává se tak řádným členem týmu se všemi právy a povinnostmi základních členů týmu včetně finanční podpory ze strany ČFO.

Kapitán reprezentace bude volen Radou před každým reprezentačním turnajem a jeho pravomoci a kompetence jsou určeny Radou ČFO.

Uzávěrka pro složení reprezentačního týmu a odsouhlasení reprezentačních příspěvků je vždy 3 týdny před konáním reprezentační akce. S ohledem na objektivní sestavování aktuálního reprezentačního žebříčku a k možným chybám v ITSF žebříčcích si Rada ČFO vyhrazuje právo na případnou nutnou korekci popř. posun uzávěrky.

Kalendář uzávěrky nominací:

WCS Bonzini: 27.4.2010

WCS Tecball: 

WCS Roberto-sport:

WCS Garlando:

WCS Tornado:

Data uzávěrek nominací se zveřejní bezprostředně po oficiálním zveřejnění data turnaje na ITSF stránkách.

Data uzávěrek nominací se zveřejní bezprostředně po oficiálním zveřejnění data turnaje na ITSF stránkách.