ČFO > 00 - Česká foosballová organizace > Reportáže > Jak dopadl Český pohár v Mostě?

Jak dopadl Český pohár v Mostě?

3.12.09 | Josef Souček Přečteno: 3404×

Poslední listopadový víkend se v Mostu uskutečnil po Czech open další díl Českého poháru. Již potřetí v řadě se republiková špička sjela do mosteckého Bristolu. Poprvé v historii Českých pohárů se hrály dvojice systémem F.A.S.T. Pro většinu z 35 párů to byla vítaná změna. Jednalo se především o ty, jimž se turnaj povedl a ty, kteří nemají ambice na medailové umístění a jdou si na turnaj zahrát. Pokud nebude počet účastníků přesahovat 50 dvojic je možné hrát F.A.S.T.em i na dalších Českých pohárech. Budeme rádi, když nám napíšete pod článek svůj názor na to, jestli hrajete turnaj raději v double K.O. či F.A.S.T.u.

Z kvalifikace nepostupovaly do K.O. pavouka pouze tři dvojice a tak sloužila spíše pro rozehrání se na klíčové bitvy v K.O. pavouku. Faktem ovšem je, že kvalifikace zamíchala nasazením a tak se stalo, že v dolní polovině pavouka byla mezi spolufavority na vítězství pořádná mela a horní polovina byla o poznání snazší. Třetí místo si po loňském prvenství s Ladislavem Křepelou připsal Alexandr Velart, který se dal pro tento turnaj dohromady s Petrem Pospěchem. Vůbec poprvé se do finále Českého poháru probojoval Libor Kodl III., jemuž v tomto turnaj zdatně sekundoval zřejmě nejlepší obránce u nás Aleš Brabenec. Z vítězství a finanční prémie 8 000,- Kč se radoval další hráč Batyskafu Jan Kovařík a Petr Plasgura z Rosengartu. Blahopřejeme.

V nedělních jedničkách se představilo celkem 46 playerů. V nabitém startovním poli se nejlépe orientovali úřadující mistři republiky ze soutěže dvojic Milan Reljič a Ladislav Křepela. Vítězem se stal Křepela, který opět potvrdil svoji převahu nad ostatními. Pokud mu nechybí motivace a neúčastní se turnaje Pavol Kováčik, je kurs na Láďu v této individuální disciplíně vždy velmi nízký. Třetí místo možná trochu překvapivě obsadil Petr Pospěch a definitivně tak potvrdil své kvality. Jeho třetí místo ve dvojicích v Libčanech bylo pro mnohé především dílem spoluhráče Pavola Kováčika, ale o víkendu v Mostě to pochybovačům  vyvrátil dvěma třetími místy a stal se tak nejúspěšnějším hráčem víkendu.  

Kompletní výsledky ze všech odehraných turnajů naleznete zde

Všem děkujeme za účast a těšíme se na viděnou v Havířově, kde proběhne koncem ledna Mistrovství Moravy.    

Komentáře

+/- most Pospěch Petr 4.12.09 v 11:56

jen oprava,,,s rohlikem sem hral v libcanech :)))

+/- FAST Hauzr Jan 4.12.09 v 14:42

Rozhodně FAST, člověk nečeká a hraje.. pauzu ma akorát tak na cígo, na záchod, zakousnutí a jde se zase hrát.. lepší než hodinový kousance do prstů když člověk nemá co dělat a čeká na zápas...

+/- fotky Pospěch Petr 7.12.09 v 03:34

a co fotky?

+/- FAST Rais Lukáš 7.12.09 v 11:25

Rozhodně FAST

..a fotek se dočkáme? :)

+/- fotky Souček Josef 7.12.09 v 16:01

bohuzel nam stale na web nejdou dat. hned, jak to bude mozne, doplnime veskere fotografie, ktere vam dluzime tj. MCR druzstev, Czech Open, WCS a CP Most.

Vložit komentář

Pokud chceš napsat komentář, musíš se přihlásit.