ČFO > 00 - Česká foosballová organizace > Novinky > NOVÝ ZÁPIS O UTKÁNÍ

NOVÝ ZÁPIS O UTKÁNÍ

30.9.09 | Josef Souček Přečteno: 3255×

pro Rosengart ligu v sezóně 2009/2010 + Soutěžní řád

Výkonný výbor ve spolupráci s Radou ČFO se rozhodl k úpravě zápisu o utkání. Nový zápis o utkání pro letošní sezónu naleznete v příloze tohoto článku.

Hlavním cílem změn bylo, aby jeden hráč nemohl vyhrát týmu celé utkání. Nyní může získat do ligové tabulky pro svůj tým maximálně body dva. Oproti loňskému zápisu se zvýšil počet zápasů jedniček v normální hrací době na tři. V  rozpisu dvojic dle plánu pak můžou hrát proti sobě dva hráči maximálně dvakrát.

Jednotlivé zápasy se budou hrát na dva vítězné legy do šesti. V rozhodujícím legu, který musí být o dva, je nastaven strop 10 (maximálně může zápas ve třetím legu skončit 10:9).  

Psaní hráčů do nového zápisu o utkání:  vyplnění jmen hráčů do zápasů dvojic číslo 1 až 4,  po odehrání čtyřech dvojic vyplňuje kapitán hráče na dva zápasy jednotlivců (zápasy číslo 5 a 6). Poté vyplňují kapitáni sedmý zápas 2 ball - čtyřhra. Dále píší kapitáni nasazení pro zápasy dvojic (zápasy číslo 8,9). Po odehrání dvojic vyplňuje kapitán třetího hráče na zápas jednotlivců (jeden hráč může hrát pouze jedny jedničky).   V případě nerozhodného stavu se píše 11 zápas - volné nasazení dvojic.  

Dále dle soutěžního řádu.

Červeně jsou označeny změny.