ČFO > 00 - Česká foosballová organizace > Novinky > Spolupráce ČFO a OVB

Spolupráce ČFO a OVB

8.6.09 | Jan Mareš Přečteno: 2621×

Na některých turnajích jste měli možnost setkat se s propagačním stánkem firmy OVB, s níž ČFO navázala spolupráci. Neboť i nadále budete mít možnost potkávat zástupce firmy OVB na našich turnajích, dozvíte se z článku o této naší partnerské společnosti více.

V první polovině roku 2009 byla navázana spolupráce mezi ČFO a Oblastním ředitelstvím pro OVB  sdruženým  při  portále vasebudoucnost.cz

Náš tým je složený výhradně z mladých lidí, z nichž většina stále studuje. Naší vizí je poskytovat kvalitní finanční poradenství pro občany i firmy a šířit dobré jméno společnosti. Chceme taktéž upozornit na rozdíly mezi amatérským a profesionálním poradenstvím. Za tímto účelem hledáme schopné a ambiciózní lidi do našich nových projektů. Nabízíme možnosti atraktivně ohodnocených brigád či vedlejších činností.

OVB je přední poradenská společnost v oblasti finančních služeb a investic již od roku 1970. Ve 14 evropských zemích se stará o více než 2,8 milionu privátních i korporátních klientů. Poskytuje profesionální finanční služby širokému spektru lidí.  Klade přitom důraz na individuální přístup, který je základem pro budování dlouhodobých a kvalitních vztahů.

OVB s pomocí více než  100 produktových partnerů z řad prvotřídních evropských a světových finančních institucí zajišťuje klientům z celé Evropy strategie v oblasti investic a finančního zabezpečení (výhodné financování bydlení, investování peněz, spořící plány i nejrůznější pojištění)