ČFO > 00 - Česká foosballová organizace > Reprezentace ČR > Nominační kritéria na World Championship Series pro rok 2009

Nominační kritéria na World Championship Series pro rok 2009

26.2.09 | Josef Souček Přečteno: 3703×

Nominační kritéria na WCS pro mužskou část reprezentace: 4 hráči jsou nominováni dle reprezentačního žebříčku a 2 hráči dle udělených divokých karet Radou ČFO po konzultaci s hráči zvolenými do reprezentace dle reprezentačního žebříčku.

Nominační kritéria na WCS pro ženskou část reprezentace: 1 hráčka je nominována dle reprezentačního žebříčku a 1 hráčka dle udělené divoké karty Radou ČFO po konzultaci s hráčkou zvolenou do reprezentace dle reprezentačního žebříčku.

Na WCS je divokou kartou volen jeden mužský náhradník dle systému udělování divokých karet Radou ČFO a stává se tak řádným členem týmu se všemi právy a povinnostmi základních členů týmu včetně finanční podpory ze strany ČFO.

Na WCS je vysílána jedna ženská náhradnice podle reprezentačního žebříčku jako další v pořadí po hráčkách základní sestavy a stává se tak řádnou členkou týmu se všemi právy a povinnostmi základních členů týmu včetně finanční podpory ze strany ČFO.

Uzávěrka pro složení reprezentačního týmu je vždy 3 týdny před konáním reprezentační akce. S ohledem na objektivní sestavování aktuálního reprezentačního žebříčku a k možným chybám v ITSF žebříčcích si Rada ČFO vyhrazuje právo na případnou nutnou korekci popř. posun uzávěrky. 

Pro tuto sezónu (do 1.9.2009) zůstává zachován současný systém bodování pro sestavování reprezentačního žebříčku z důvodu zachování kontinuity bodování na počátku sezóny.

Aktuální reprezentační žebříček bude zveřejněn 26. 2. 2009 

Více informací o turnaji neleznete zde

Vložit komentář

Pokud chceš napsat komentář, musíš se přihlásit.