ČFO > 00 - Česká foosballová organizace > Zprávy z regionu > Brno má z Mistrov. světa bronz!

Brno má z Mistrov. světa bronz!

24.1.09 | Petr Pražák Přečteno: 2593×

Mistrovství Moravy, postřehy z ligy a turnajů, co se událo..

Brno se ve světě neztratilo!

 Na nedávném Světovém turnaji ve Francii jehož se zúčastnilo více než 40 zemí z celého světa, přivezla Magda Silná bronzovou medaili na které se jako zkušená obránkyně podílela ve výběru České reprezentace. Pevně věřím, že bude dál úspěšně reprezentovat naši krajinu. Celý turnaj jste mohli sledovat on-line v přímém přenosu, nebo na eurosportu – 2, který odvysílal záznam z nejuznávanějšího světového turnaje sezóny. Bohužel zatím mi není známo, zda bude možné najít záznam v archívu na internetu.

 Brněnský fotbálkový svátek 

Blíží se Mistrovství Moravy a s ním bych chtěl pozvat všechny kdo neobdrželi pozvánku na tento pikantní turnaj s velkou účastí fotbálkové špičky. Co se týče propagace, tak bylo již rozesláno řádově stovky mailů a vylepeno 80 plakátů po ZL a JM kraji. Chcete-li plakát použít pro propagační účely, tak máte možnost jej najít v příloze. Již za týden historicky první Český Pohár v Brně bude v plném proudu. Přijďte si zahrát či podpořit domácí borce ať zůstane co nejvíc titulů doma! Třeba nás příjde podpořit i Moravský král Bolek Polívka.

 

 

 

 

 

Postřehy z pravidelných turnajů

Rozmáhá se nám účast na turnajích stále víc, začalo to opatrně několika dvojicemi v Dawu, postupně mělo dawu návštěvnost i přes 20 dvojic, dnes chodí pravidelně 12-16 dvojic a všem účastníkům patří velké díky za podporu a rozvoj našeho sportu. V dnešní době úspěšně započaly turnaje i v baru Těsně vedle, kde má účast stoupající tendenci. Jen chci upozornit, že oba turnaje se hrají za startovné 50 kč, část ze startovného jde do banku ligy, jak již bylo zmíněno v dřívějších článcích. Díky tomuto kroku můžu garantovat větší částky na konci sezóny a tím pádem mám lepší opěru při přemlouvání nových tváří mezi nás. Co do výkonnosti mě mile překvapuje 6. místo Petry Klímové, která svou bojovností na krajských turnajích potrápila a porazila spoustu zvučných jmen i v turnaji jednotlivců. Ostatní jména na předních pozicích jsou ve směs stálice JM kraje a jen těžce se na přední pozice dostává někdo nový. Největší pokrok sleduji u hráčů Kopřiva,Holopírek,Grochal,Seidl,Balabán, Urbánek a z týmu KB-B, Šaur,Hartmann,Gric či Štětina poctivým tréninkem rapidně zvedají laťku a začínají nepříjemně ohrožovat Brněnskou špičku, což je jenom dobře! Časem určitě některé z těchto jmen budeme slýchávat častěji. Nová krev je potřeba a není nic lehkého vychovat opory pro Brněnské elitní týmy. Každopádně k dnešnímu dni máme určitě z čeho vybírat a stará garda pomalu začne chtě – nechtě prohrávat s mladými dravci.

Pravidlo pro „C“ turnaje PRO/AM

Za profesionála je považován hráč podle Brněnského žebříčku dvojic do 8 místa včetně. Všichni ostatní budou na turnajích považováni za amatéry. Pochopitelně hrát spolu nesmí 2 profi. Ostatní kombinace jsou povoleny.

Přihlašte se do Dawu ligy dvojic - podrobnosti v předchozím článku

 

 

 

 

 

 1.Brněnská liga

Dle očekávání si suverénní pozici drží týmy Batyskaf (boty schov J ) a Dragonfly, jenž se zatím probíjejí bez ztráty květinky ligovým sítem i přes velký odpor Černé Hory, jenž měla především ve šlágru 3.kola s Dragonfly velmi blízko k vítězství. Černé Hoře pro zatím patří 3 příčka a po drtivé výhře nad Dosting 11:1, zřejmě na nižší pozici klesat nebude. 4 a 5 místo patří týmům Dawu a právě Dosting, jenž dle papírových očekávání uzavírají jedna z posledních finančně odměněných míst. Nicméně týmu Dosting se uzdravila hlavní opora J.Suchomela, který na nedávném turnaji v Těsně Vedle prokázal, že patří do Brněnské špičky a v dalších zápasech bude soupeřům pěkně zatápět.  6 pozicí uzavírají nováčci z KB-B jenž mají potenciál útočit i výš. Uvidíme za jak dlouho se jim podaří urvat body některému z výše postavených týmů. Lamy ze země bramborových lidí potvrzují roli favoritů proti níže postaveným týmům, ale s favority zatím body také neurvali, rozhodně zlepšení tohoto týmu složeného ze zkušených hráčů a nových talentů. Spodní příčky obsazují papírově slabší týmy, ale po zápase např. proti Vanglers, kluci slibují solidní dravost a chuť se učit novým věcem, doufám že se jim brzy podaří zamíchat s celkovým pořadím v lize. Závěrem nezbývá než Vás ještě jednou pozvat na Mistrovství Moravy a popřát úspěšnou druhou část sezóny. Admin

Ke stažení

Komentáře

+/- tak tak Šaur Ondřej 27.1.09 v 16:49

jj pravda, alik uz toho snejka skoro ma :-D

+/- tak tak =D Seidl Václav 3.2.09 v 13:18

Díky, ty už taky nejsi lamka z Kladiv =D

+/- turnaj v restauraci bokem Zahradník Marek 16.3.09 v 16:24

v sekci pravidelné akce, jsem narazil na pondělní turnaj v bokem, nemáte někdo nějaký infa jak to tam vypadá a od kolika se hraje?

+/- UFO liga Pražák Petr 16.3.09 v 23:42

Zdravím tě Marku,

turnaje v bokem jsou pořádané organizací UFO, odkaz na jejich stránky zde - http://ufo.skcernapole.cz/

Vložit komentář

Pokud chceš napsat komentář, musíš se přihlásit.