BRAINSTORMING

26.10.08 | Petr Pražák Přečteno: 1778×

Měl by někdo zájem si sednout a pobavit se o interních záležitostech kolem fotbálku?

Možná to vypadá jako vtip,

 (správný BrainStorming se pořádá na venkově v chatě kde jsou si všichni rovni, při skleničce vína a v dobré náladě se uvádí návrhy a myšlenky. Kritika není na místě. Den poté, se jednotlivé návrhy které zazněly rozebírají, hledá se, zda jsou realizovatelné a hodnotí se jejich použití. O realizaci rozhoduje technická komise),

 

 nicméně není od věci si procvičit schopnosti fotbálkářů. Tak mě napadlo, pokud by byl od hráčů zájem, sestavit tým lidí, s kterýma by jsme zasedli a probrali situaci na Brněnsku. Jde mi o to, že mám spoustu nápadů a myšlenek jak vylepšit spoustu zajímavých věcí. Ať už financování turnajů,ligy,externistů nebo třeba jak masivně zvednout počet nově rekrutovaných hráčů a další.

Nechci řešit velká rozhodnutí sám a raději bych znal názor i z jiných úhlů pohledu. Pro začátek si to představuji následovně – Hledám 2-3 lidi, s kterými by jsme dali hlavy dohromady, prodiskutovali individuální návrhy, vyjasnili si co je doposud špatně a hledali řešení. Schůze by se měla vejít do časového rámce 1. hodiny. Vhodní by byli zkušenější znalci Brněnské scény.  Upozorňuji, že se jedná jen o test, zda by se tato metoda dala v nějaké zjednodušené verzi využívat pravidelně a za nápady bohužel nebude odměna, pokud se na nich nedomluvíme osobně a budou obhájené a zasloužené. Výsledky schůze by se dle uvážení mohly zobrazit na webu.

 

Výběrové řízení – Jistí účastníci schůze formou hlasování si vyberou zbývající 2 členy (pokud bude z koho vybírat)

 

Termín: 3-9.11.2008 19:00

Místo konání: Brno - centrum

Jistí účastníci schůze: Petr Pražák, Vratislav Krejsa, Michal Stehlík

 

Komentáře

+/- Souhlas Suchomela Josef 27.10.08 v 09:21

Zdravím a plně podporuji váš nápad,
připadá mi to jistě jako zajímavá věc a pokud bych mohl, tak se takovéto schůze moc rád zúčastním.
Pepa.

Vložit komentář

Pokud chceš napsat komentář, musíš se přihlásit.