Šťastné a Veselé!

21.12.07 | Petr Pražák Přečteno: 1871×

Všem fotbálkářům z Brna i od jinud přeju pohodové Svátky Vánoční a úspěšný vstup do druhé poloviny sezóny.

V Brně nám přibyly další 2 hrací místa. Již dnes si můžete zajít zahrát na kvalitní a udržované stoly Rosengart do nových barů.

parafráze příspěvku V.Krejsy:

"1)Již minulý týden očekávaný stůl v DAWU, Smetanova 8 (cca 5 min pěšky z České po Veveří - 2.spojující ulice Veveří a Kounicovu) - Hip Hop bar, ochotný majitel, soukromí, "pohodová" atmosféra, otevřeno denně cca od 14 - ??


2)Restaurace u Otesánka - Úvoz 8 (dole na Úvoze, best je jít z mendlu nahoru na Úvoz - cca 5min pěšky), otevírací doba: Po-So: 11-23, Ne - zavřeno, příjemný a ochotný majitel, skvělá kuchyně, pěkné prostředí."

- Obě hrací místa, vřele doporučuji pro hraní ligy, máte-li zájem změnit hrací místo z velmi vitíženého klubu 21 na některé z nově se naskytujících, pak neváhejte a dejte svému adminovi vědět. Změna je pak otázkou několika hodin.

Všeobecná ustanovení na turnaje a ligu

-Na turnaji se pohybujte jen ve vymezených prostorech, pokud je např. vstup na schody v klubu 21 zabarikádován, tak se jej nesnažte překonat, oznamte odkutálený míček raději obsluze, viz. skokani Radek Šmýd a Lukáš Horký na Brněnském krajském poháru.

- Přísný zákaz kouření marihuany v prostorách konání turnaje.

-Ligový zápas je potřeba hlásit adminovi pro přápadné předejití kolizím. Přesný čas,které místo a který tým. Dejte o sobě vědět!

- Dostaly se ke mě informace, že drtivá většina hráčů po odehrání ligy, na místě zanechává kolosální počty odpadků z MC Donaldu, KFC,Vietnamců a podobně! Pochopitelně rozhorčení majitelé za to peskují především mě. Tím chci požádat o uklizení aspoň svého svinčíku, po krajském turnaji jsem musel uklízet dobrou hodinku než jsem ty 4 narvané igelitky bordelu uklidil. Dbejte na dobrou pověst fotbálkářů, pokud se bude jednat o notoricky se opakující jedince, budu nucen začít dávat upozornění, popř. sankce.

See ya soon, Admin JM

Komentáře

+/- Hehe Šmýd Radek 9.1.08 v 23:58

Me u toho skakani pro micek nikdo nechytl. Takze nevim co bonzujes:D A taky tu nikde nevidim nic o tom jak si se cpal za mixazni pult:P

Vložit komentář

Pokud chceš napsat komentář, musíš se přihlásit.