Český pohár II.

22.11.07 | Jakub Čmiko Přečteno: 3161×

Po úspěšném Czech Open v Praze se hráči foosballu sjeli 17. a 18. 11. do Mostu, kde se po třech letech hrál Český pohár.

Bohužel ani tentokrát nebyla účast místních borců valná a mnoho nových tváří z Mostu a okolí  k vidění nebylo. Mostecká "šťávka" nepřišla ani jedna!  Restaurace Bristol poskytla kvalitní zázemí pro pořádání vrcholné akce měsíce listopadu. Co se týče celkové atmosféry, byla naprosto perfektní. Svůj podíl na tom měla i naše fotbalová repre, která i v odvetě potvrdila výborný výkon z Tehelného pole. Ve foosballe však nechali dva slovenští zástupci výraznou stopu. Pavoľ Šamaj zvítězil s Janem Zavoralem ve dvojicích a Pavoľ Kováčik s Petrem Plasgurou byli pátí.

Finále jedničkové neděle patřilo hráčům, kteří již nějaký ten pátek patří k absolutní republikové špičce, ale první, individuální místo na Českém poháru jim stále unikalo. Z dvojice Jan Kovařík, Petr Pražák se po dvou vyhraných a nesmírně vyrovaných zápasech radoval druhý jmenovaný a i když říká, že ho jedničky nebaví a dává jednoznačně přednost dvojicím, musel mít z premiérové výhry radost. Špička v Super CZ se nám pěkně zamotává...

Všem hráčům děkujeme za účast a těšíme se na viděnou v lednu ve Zlíně na Mistrovství Moravy, které je zároveň Českým pohárem s pořadovým číslem tři.  js

Kompletní výsledky naleznete zde:

Komentáře

+/- ČP Džurdženík Tomáš 23.11.07 v 14:14

4 PEPE: Ty děláš, jak kdyby třeba v Plzni přišla mrača lidí, klidni to ju...Už mě nebaví, že nejste schopný říct NC, aby splnili vaše požadavky - viz šroubky..........Tak a máš TO :)

+/- to tomas Čmiko Jakub 23.11.07 v 15:01

ale ale, to my víme. S těma šroubkama to vědí...

+/- 4 Pepe Džurdženík Tomáš 24.11.07 v 19:29

Vědí...Já to taky vim....A hraju na tom.... Když sem psal ten příspěvek, tak sem byl nejvíc nasranej, tak sem to musel nějakym způsobem ventilovat....;)

Vložit komentář

Pokud chceš napsat komentář, musíš se přihlásit.