"Céčka"

31.10.06 | Jan Mareš Přečteno: 2683×

Jak se hrají a kdo pořádá turnaje kategorie C?

Kdo může turnaj kategorie C pořádat a jaká jsou pravidla k jeho uspořádání?

Turnaje úrovně C jsou v letošní sezóně nejnižší turnajovou kategorií a hrají se na lokální úrovni. Pořádat ho může v zásadě kdokoliv v provozovně se soutěžními stoly Rosengart.

Kdo se může turnaje zúčastnit, mohou ho hrát i hráči neregistrovaní v ČFO?

Turnaj je otevřen všem, může ho hrát kdokoliv, tedy i neregistrovaný hráč či hráčka.

Počítá se "Céčko" do žebříčku? Popřípadě do jakého?

Céčko se počítá do krajského žebříčku ČFO pro danou sezónu dle platného bodování. Pro započítání do žebříčku ČFO je nutné, aby se turnaje zúčastnilo minimálně 8 dvojic a aby bylo konání turnaje nahlášeno krajskému administrátorovi alespoň den předem.

Dále si pořadatel může vést své vlastní žebříčky či turnajové okruhy s libovolným bodováním. Stačí krajskému administrátorovi, nebo prozatím na centrále ČFO, sdělit, že takovýto turnajový okruh hodláte pořádat, zaslat systém bodování a my již vše nastavíme v softwaru, takže se Vám po zaslání výsledků nejen započítají body do ČFO, ale i do vašeho žebříčku. Do vlastního turnajového okruhu můžete zahrnout turnaje z několika hracích míst. Fantazii se meze nekladou.

Jak se mohu do turnaje přihlásit?

Každý hráč se musí nahlásit pod svým jménem a příjmením. Kvůli evidenci není možné přihlásit se pod přezdívkou. Pro evidenci hráče v žebříčku je nutné uvést rodné číslo i pro neregistrované hráče, neboť systém nepracuje se jmény, ale s rodnými čísly. Kdo neuvede rodné číslo, bude uveden na výsledkové listině, avšak nebude viděn v žádném žebříčku. Pokud hráč rodné číslo doplní později, veškeré body se mu zpětně dopočítají. Rodná čísla, stejně jako u registrovaných hráčů, jsou evidována pouze pro účely evidenčního a organizačního software České foosballové organizace. Uvedením rodného čísla se automaticky umožní hráči registrace na stránky foosball.cz, což ho oprávní získat  více informací o lize, klubech, ale také přispívat v diskuzích či komentovat články.

Četnosti se rovněž meze nekladou, takže pokud máte zájem si pořádat své vlastní turnajové okruhy, vzhůru do toho a budete je mít zahrnuty i v žebříčku ČFO.

Komentáře

+/- Multitable Plasgura Petr 1.11.06 v 17:57

Ahoj, chtel bych navrhnout nasi RADE CFO-Vojtovi,Mirovi,Herovi,Namestimu,Pepemu, aby zacli prosazovat taky sve hracske srdicko na pude CFO. Tzn. konkretne k tomuto clanku, aby se napriklad mohly hrat turnaje kategorie C i na jinych stolech nez na stole Rosengart. Jestlize se budou do zebricku pocitat i multitable turnaje, tak nechapu proc by se treba nemohlo hrat multitable Cecko nebo treba garlando Cecko. Ja vim, ze tato vec je velice choulostive tema, ale kdyz je CFO clenem ITSF a vysila reprezentaci na multitable turnaj, tak by snad mohla povolit hrani Ceckovych turnaju i na jinych stolech. Neni to krok proti Rosengartu, je to krok ktery by nas vsechny mohl posunout zas o trosicku dale?! Hero navrhni to na nejake schuzi :)

+/- ... Hubáček Jan 9.11.06 v 12:44

Souhlasim s Pepem. S tim ze bych to upresnil jen pro oficialni stoly ITSF.

+/- ... ... Vácha Štěpán 9.11.06 v 14:35

Přidávám se chtělo by to nějákej ČFO turnájek na géčkách :D

Vložit komentář

Pokud chceš napsat komentář, musíš se přihlásit.